To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Szkoła - Nowa szkoła w Katowicach

magda - 2014-03-06, 16:12
Temat postu: Nowa szkoła w Katowicach
Od września ma ruszyć szkoła specjalna dla dzieci z zespołem Downa w Katowicach. Założycielami są m.inn. rodzice dziecka z zespołem Downa.

Szkoła Podstawowa Arka Noego

Alicja - 2014-03-06, 16:37

Rodzice sami budują szkołę dla swoich dzieci
marsjanka7 - 2014-03-08, 16:24

Szkoda, że jestem z podkarpacia....zazdroszczę tej szkoły! ;-)
Życzę im powodzenia :brawo:

gosik2 - 2014-06-25, 13:50

Bardzo interesuje mnie ta szkołą, chociaż jeszcze parę lat przedszkola przed nami, to czas tak szybko leci. Czy jakieś dziecko z Zakątka będzie tam może uczęszczać? Ciekawa jestem jak to będzie funkcjonować. Słyszałam, że przyjmują tylko dzieci z lekkim upośledzeniem
Alicja - 2014-09-23, 21:36

Szkoła marzeń

Stworzyli szkołę

plaza - 2014-09-24, 11:35

Powiem tak jak Małgosia
"Wow"

I z całego serca życzę powodzenia a dzieciom zazdraszczam :brawo:

bawa - 2015-01-25, 12:05

Ciągle się wahamy, czy integracja czy właśnie ta szkoła w Katowicach Ligocie. Zgłoszenie wysłane. Sam budynek, jego wyposażenie robią duże wrażenie. Wypowiedzi pracujących także nastrajają pozytywnie. Jeszcze mamy trochę czasu...
Jolanta - 2015-01-26, 16:03

Według moich doświadczeń (córka ma 17 lat), integracja spełnia swoje zadanie na poziomie przedszkola ,później nauka w szkole integracyjnej to była porażka.Od trzech lat chodzi do szkoły specjalnej i jest szczęśliwa,dowartościowana,doceniana i ma dużo koleżanek i kolegów.
bawa - 2015-01-26, 18:23

Tak Jolu, słyszę podobne wypowiedzi wielu rodziców, którzy zaliczyli integrację... A najważniejsze jest dowartościowanie i szczęście naszych dzieci.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group