To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Stowarzyszenie "Zakątek 21" - Sesja fotograficzna na VI Zlocie

baronek - 2014-09-10, 10:15

A czy w związku z wernisażem w Zgierzu, na którym będą prezentowane wybrane zdjęcia z sesji indywidualnej i z sesji grupowych, będzie można zobaczyć te z grupowej już teraz? Baaaardzo jestem ciekawa tych grupowych fotek (chyba nie tylko ja), a do Zgierza mam trochę za daleko. :-)
gosik2 - 2014-09-10, 10:37

baronek napisał/a:
A czy w związku z wernisażem w Zgierzu, na którym będą prezentowane wybrane zdjęcia z sesji indywidualnej i z sesji grupowych, będzie można zobaczyć te z grupowej już teraz? Baaaardzo jestem ciekawa tych grupowych fotek (chyba nie tylko ja), a do Zgierza mam trochę za daleko. :-)


dołączam się :spoko:

A można gdzieś zobaczyć zdjęcie grupowe nas wszystkich ze złotu w Zaździeżu?

kabatka - 2014-09-10, 13:08

Dziewczyny to nasze wspólne duże pomarańczowe będzie można zobaczyć, tylko jak wyprodukujemy w końcu dla porządku kronikarskiego tekst podsumowujący zlot, m.in. z listą uczestników :roll:

baronku, czy Tobie chodzi o zdjęcia z poszczególnych miesięcy?

baronek - 2014-09-10, 13:46

kabatka napisał/a:
(...)

baronku, czy Tobie chodzi o zdjęcia z poszczególnych miesięcy?


Moniko, doczytałam na portalu, że na wernisażu mają być prezentowane m.in. wybrane zdjęcia z sesji grupowej i o właśnie te zdjęcia pytałam. Czy - skoro zostaną upublicznione - będzie je można zobaczyć w Zakątku, nie musząc jechać do Zgierza. :-)

mamagugu - 2014-09-10, 15:01

Nie publikujecie, Zgierz jest piękny. :-)
Anielka - 2014-09-10, 15:34

Też się tam urodziłam :-) , poza tym nigdy tam nie byłam.
Ten wernisaż musi być ciekawy, szkoda,że nie mogę go zobaczyć :-( .



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group