To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Stowarzyszenie "Zakątek 21" - VI Zakątkowy Zlot - relacje na bieżąco i po zakończeniu :-)

kabatka - 2014-06-12, 14:03

Olam napisał/a:
[...]Za to pytanie Ani groszek -czemu wskoczyłam do basenu? -bezcenne :spoko: (no cóż każdy ma kiedyś dość :roll: )
[...]


Kochana Ania :nrechot:


Kochani jest mi kolejny rok miło i fajnie na sercu, że Wam się podobało, że zloty są ważne, że to co robimy jest potrzebne.
Mimo że nas nie było ( :cry: ) miałam gorącą linię z Magdą, a w piątek namiastkę atmosfery zlotu :-) Dziękuję Wam wszystkim za przybycie, za to że to dzięki Wam powstaje ta fajna atmosfera podczas naszych spotkań :prosze:
Specjalne podziękowanie także tu dla Magdy - bardzo się stresowała wszystkim, ale nie było powodu, bo jak to tylko ona potrafi dopięła wszystko na ostatni guziczek. Kochana dziękuję :*

Mewa - 2014-06-12, 14:04

:nrechot: Olam, czym zasłużyłaś sobie na kąpiel w rzeczach?
Olam - 2014-06-12, 14:18

Mewa jak dla mnie powód był oczywisty ,ponieważ w poniedziałek i wtorek nie było Kai instruktora (choroba) weszłam do niej do wody , w tym samym czasie zajęcia miał Kuba i były też wspólne zabawy w basenie. Natomiast w środę już odbyły się normalnie zajęcia i jak przyszłam po Kaję to Kubuś zapraszał mnie do basenu ,niestety dwukrotnie Mu odmówiłam argumentując ,że jestem w ubraniach i trzeciej prośby nie było ... :roll: ... stało się :-D
efcia - 2014-06-12, 14:51

Cudnie jest was oglądać. :-)
Mam nadzieję, że w przyszłym roku i my zawitamy na zlocie.

angelika kuspa - 2014-06-12, 15:17

magda napisał/a:
Nie wiem czy wiecie, ale moje rozbrykane dziecko, któregoś dnia wrzuciło ciotkę Olam na basenie, w ubraniach do wody :okular:


Dobrze, że to nie była Iga, pewnie wszystko inaczej by się zakończyło ;-)

martas - 2014-06-12, 16:36

Nie wiem dlaczego nikt nie wpadł na pomysł, żeby Kuby tekstów spisywać :lol: Genialny jest. W lekarza też się nieźle bawiliśmy :lol: każda była w ciąży, miała zapalenie płuc albo robale :evil2: Na pytanie Kuby, kto tutaj ma zespół Downa wskazał gosiulkat :nrechot: Boski :*
bartusiowamama - 2014-06-12, 21:29

martas napisał/a:
Nie wiem dlaczego nikt nie wpadł na pomysł, żeby Kuby tekstów spisywać :lol: Genialny jest. W lekarza też się nieźle bawiliśmy :lol: każda była w ciąży, miała zapalenie płuc albo robale :evil2: Na pytanie Kuby, kto tutaj ma zespół Downa wskazał gosiulkat :nrechot: Boski :*


Jestem za :lol: Teksty Kuby rozwaliły nas, jesteśmy nim zauroczeni i zresztą nie tylko nim:)
Scenka Kuby z moją mamą (babcia Bartka) do dziś rozbawia nas do łez. Kuba podchodzi do mojej mamy i mówi: "Ciociu, chcę Ci cos powiedzieć na ucho". Moja mama zachwycona, nadstawia ucho" Co Kubusiu chcesz cioci powiedzieć ?" A Kuba: " Ciociu, masz HIV" Mina mojej mamy bezcenna. Kubuś wielkie :*
A tak w ogóle, to zlot był cudny, bardzo miło spędziliśmy czas i już tęsknimy za następnym zlotem za rok....
Wspaniała organizacja :brawo: i wspaniałe towarzystwo!

dorota3 - 2014-06-12, 22:02

bartusiowamama napisał/a:


Jestem za :lol: Teksty Kuby rozwaliły nas, jesteśmy nim zauroczeni i zresztą nie tylko nim:)
Scenka Kuby z moją mamą (babcia Bartka) do dziś rozbawia nas do łez. Kuba podchodzi do mojej mamy i mówi: "Ciociu, chcę Ci cos powiedzieć na ucho". Moja mama zachwycona, nadstawia ucho" Co Kubusiu chcesz cioci powiedzieć ?" A Kuba: " Ciociu, masz HIV" Mina mojej mamy bezcenna. Kubuś wielkie :*



:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: padłam ,przeczytałam to koleżance z sali i o mało nie obudziłyśmy dzieciaków :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

arleta - 2014-06-12, 22:34

Groszek dzięki za namiary
Marzenia - 2014-06-14, 21:05

Moja fotorelacja z VI Zakątkowego Zlotu
gosiulkat - 2014-06-14, 22:12

Trochę moich :
zdjęcia z Zaździerza

Zdjęcia część 2

groszek - 2014-06-14, 22:55

Gosiulkat nie udostępnilaś swoich zdjęć publicznie, więc ja do nich wejść nie mogę :nie:
gosiulkat - 2014-06-14, 23:10

Jest napisane, że udostępnione publicznie , zaznaczałam to.
groszek - 2014-06-15, 09:19

To może ja jestem na twojej czarnej liście, bo wyswietlaja mi się same google+ :-(
aniak - 2014-06-15, 09:26

Ale mi też się nie otwiera :nie:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group