To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Stowarzyszenia - Fundacja 100%

mammamika - 2014-06-13, 09:46
Temat postu: Fundacja 100%
Bardzo miło mi poinformować, że w Trójmieście rozpoczęła działalność Fundacja 100%.
Było ciężko (kilka siwych włosów więcej i kilka kilogramów mniej:), ale się udało :jupi:

Głównym celem Fundacji jest wspieranie rozwoju przez pracę, edukację i zabawę. Nasze działania adresujemy do osób pełno- i niepełnosprawnych, ich rodzin, przyjaciół, dziadków:) i wszystkich zainteresowanych rozwojem osobistym i ciekawym sposobem spędzania wolnego czasu.

Nasze największe dotychczasowe sukcesy to:
- utworzenie klasy autorskiej w Zespole Szkół Specjalnych w Sopocie, która pracować będzie w oparciu o Metodę Lwa Wygotskiego "Klucz do uczenia się" i Metodę Krakowską oraz program wczesnej orientacji zawodowej (pierwsza klasa rusza w roku szkolnym 2015/16)
- pozyskanie środków na założenie Spółdzielni Socjalnej 100%, gdzie - mamy nadzieję - za kilka lat nasze dzieci podejmą pracę

Planujemy również organizację II Pomorskiej Konferencji na Rzecz Osób z Zespołem Downa:)

Zainteresowane osoby zapraszamy do współpracy:)
STRONA FUNDACJI

martas - 2014-06-13, 10:06

Karolina gratuluję! Oby Wam się wszystko układało, chęci do pracy nie ustawały i byście byli zadowoleni i zbierali owoce ;-)
Alicja - 2014-06-13, 10:08

Gratulacje i powodzenia!
Poopowiadasz nam w sierpniu ;-)

grażyna - 2014-06-13, 10:13

Super :spoko:
kasia551210 - 2014-06-13, 11:54

Jestem pełna podziwu i życzę wytrwałości i pomysłów w relizacji celów :spoko: :spoko: :spoko:
angelika kuspa - 2014-06-13, 12:18

Powodzenia Karolina. Trzymam kciuki za sukces :spoko: :spoko: :spoko:
mammamika - 2014-06-13, 12:34

Dzięki Dziewczyny za słowa otuchy, bardzo mi teraz potrzebne :prosze:
magda - 2014-06-13, 13:23

Karola, powodzenia :spoko:
kabatka - 2014-06-13, 14:00

Karolina ciężki kawałek chleba sobie fundujesz :okular: Ale po pierwsze już wiesz o tym, po drugie na pewno dający mnóstwa satysfakcji :-) Powodzenia!
Marzenia - 2014-06-13, 14:14

Karola, wielkie gratulacje i powodzenia! :spoko: :brawo:
ula oo - 2014-06-13, 14:16

Gratuluję i powodzenia :brawo:
efcia - 2014-06-13, 19:39

I ja gratuluję :brawo:
Powodzenia :spoko:

groszek - 2014-06-14, 19:00

Cieszę się :spoko: szczególnie z zapowiedzi II konferencji Pomorskiej :jupi:
mammamika - 2014-06-17, 10:34

Kabatko, chyba ciężej niż do tej pory już nie będzie :) Satysfakcję poczuję dopiero wtedy, jak Kajtek i jego kumple rozpoczną pracę w Spółdzielni (choć na ten moment nie wyobrażam sobie, jak to będzie, gdy któryś z nich się np. zawiesi :-?

Alicja, byle nie przy piwie te opowieści, bo jeszcze się poryczę ;-)

Aniu, udało mi się już potwierdzić wykładowców na panel psychologiczno-seksualny, ale teraz jest dobry moment na sugestie i propozycje tematów. Będę wdzięczna za wszystkie uwagi :prosze:

Na szkolenia i warsztat z Metody Krakowskiej nie zapraszam, bo nie ma już miejsc, ale może warto taki praktyczny warsztat zorganizować w czasie konferencji?
Zresztą zobaczymy, jak to wyjdzie, bo wymyśliłyśmy go z Konferencjami Logopedycznymi
w styczniu i teraz odbędzie się pierwszy :roll:

Jeszcze raz dziękuję wszystkim za zaciśnięte kciuki i życzenia :* :* :*

grażyna - 2014-06-17, 11:17

Może coś dla starszaków na tej konferencji?


mammamika napisał/a:
... bo jeszcze się poryczę ;-) ...

Przytulimy ;-) .



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group