To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Stowarzyszenia - Firma monit-Ruda Śląska

alina1970 - 2015-05-31, 07:58
Temat postu: Firma monit-Ruda Śląska
Kochani mam pytanie co wiecie na temat tej firmy ponoć zajmują się osobami i dziećmi niepełno sprawnymi. Pozyskują środki z Unii .Pomagają.Czy ktoś z was kożystałz ich pomocy :?:
zula - 2015-05-31, 19:02
Temat postu: Re: Firma monit-Ruda Śląska
alina1970 napisał/a:
Kochani mam pytanie co wiecie na temat tej firmy ponoć zajmują się osobami i dziećmi niepełno sprawnymi. Pozyskują środki z Unii .Pomagają.Czy ktoś z was kożystałz ich pomocy :?:


Z Rudy Śląskiej? pierwsze słyszę chociaż mieszkam tam od lat. Masz jakiś namiar na nich?

alina1970 - 2015-05-31, 20:05

Ponoć firma znajduje się przy ul hellera :czytaj:
kabatka - 2015-05-31, 21:25

Ale że w jakim charakterze firma pozyskuje środki unijne? I co to znaczy dla dzieci - ma jakieś programy pomocy czy co?
alina1970 - 2015-06-01, 07:47

NO WŁAŚNIE czytałam o nich w internecie nic o tym nie pisze ale pani mnie zapewnia że tak jest niepokoi mnie to że każe podać nr konta nie dziecka a moje :?: .Nie wiem czy to nie oszuści :?:
anna30 - 2015-06-01, 08:07

Skoro "pozyskują" pieniądze na leczenie czy rehabilitację to wystarczy zapytać na jakich zasadach i na jakiej podstawie :tak: Tak jak napisała Monika - czy są w jakimś programie lub są częścią jakiejś organizacji. Jeśli coś jest legalne i zgodne z prawem to będzie jasne i przejrzyste. I to konto. Niemal każde dziecko niepełnosprawne/chore ma subkonto, to po co prywatne konto rodzica? Jeśli chcą pomóc, to niech ci wytłumaczą na czym ta pomoc polega :tak: Proste.
Monit - 2015-06-02, 08:29
Temat postu: Re: Firma monit-Ruda Śląska
Firma Monit rozpoczęła swoją działalność charytatywną od kwietnia 2015r.
Część dochodu ze sprzedaży produktów, których jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem przekazujemy na wsparcie Fundacji jak i osób indywidualnych potrzebujących pomocy w zakupie sprzętu rehabilitacyjnego i w rehabilitacji.
Pierwszym naszym podopiecznym był Tycjan Pernal, niestety nie zdążyliśmy z pomocą.

Patronatem obejmujemy tylko osoby, które naprawdę potrzebują naszego wsparcia.
Decyzję co do pomocy podejmujemy dopiero po przesłaniu do nas ksera pełnej dokumentacji dotyczącej niepełnosprawności i opinii lekarskich co do rehabilitacji czy zakupu specjalistycznego sprzętu, który nie jest refundowany lub jest refundowany w niewielkiej części .

Jeżeli macie Państwo więcej pytań to zapraszam do kontaktu monit.biuro@vp.pl

alina1970 - 2015-06-03, 07:00

Firma Monit nie wiele informacji na wasz temat w internecie ;-) :papa:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group