To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Zakątek edukacyjny - Nasza wspólna pomoc :)

Adriana JS - 2017-05-31, 19:16
Temat postu: Nasza wspólna pomoc :)
Witam
Ruszył autorski projekt, narazie w formie bloga, ale mam nadzieję, że pomoże on na początku wielu rodzicom odnaleźć się w gąszczu pomocy dla naszych dzieci. Wszystkie najważniejsze informacje w jednym miejscu. Serdecznie zapraszam :)c

http://mamsens21.blogspot.com

groszek - 2017-06-05, 22:48

Od 11 lat też pomagamy sobie nawzajem dzieląc się informacjami i doświadczeniami,
W jednym miejscu Na Forum Zakątek21 zgromadziliśmy ogromną ilość informacji...prowadzimy Grupę Zakatek21 na FB, tam rodzic zadaje pytanie i zaraz ma odpowiedź , tak, że nawet nie chce mu się tu zaglądać - do "źródła" ;-)
Życzę powodzenia :-)

Kamil1901 - 2024-03-10, 14:27

Gratuluję ruszenia autorskiego projektu! Tworzenie bloga, który ma na celu pomoc rodzicom w znalezieniu informacji dotyczących pomocy dla dzieci, to wspaniały pomysł. Mam nadzieję, że Twoje starania przyniosą owocne rezultaty i będą przydatne dla wielu osób. Serdecznie zapraszam do udostępniania wartościowych treści i dzielenia się swoimi doświadczeniami. Życzę Ci powodzenia w dalszym rozwoju projektu!
baronek - 2024-03-11, 07:39

Co to za teksty. Czytać się nie da. :mur: :wow:
Maria74 - 2024-03-11, 18:46

Jak to sztuczna inteligencja pisała, to jeszcze jakiś czas człowiek może nie czuć się zagrożony :lol:
groszek - 2024-03-11, 20:12

Ale nie ma błędów , literówek i taki górnolotny styl...
baronek - 2024-03-12, 07:24

Może i bezbłędne, ale sztuczne te teksty jak ich wytwórca :roll:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group