To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Turnusy rehabilitacyjne - Turnus rehabilitacyjny w Poroninie

angelika kuspa - 2018-04-09, 11:39
Temat postu: Turnus rehabilitacyjny w Poroninie
Może ktoś chciałby skorzystać z turnusu w Poroninie organizowane przez Centrum Rehabilitacji Sensis w Bydgoszczy. My korzystamy z ich usług od początku istnienia, a nawet dłużej, bo pani Ola rehabilituje Adę chyba od 3 roku życia, wcześniej w innym miejscu i świetnie sobie z nią radzi.
Ja bardzo polecam, będą konkretne zajęcia przez 9 dni 4 zajęcia po 45min., rehabilitacja ruchowa , SI, logopeda i pedagog lub psycholog. Koszt 4800zł, termin od 4-14 sierpnia, dodatkowa osoba w pokoju 660zł, z całodziennym wyżywieniem. Nie ma możliwości dofinansowania z PCPR.
Turnus w Poroninie

Marta B. - 2018-04-18, 16:29

Zainteresowałam się tą informacją. Ciekawa jestem, czy mój 3,5 letni Rafał mógłby pojechać na taki turnus? Zadzwonię do organizatorów, ale chciałabym zapytać od strony praktycznej: czy zajęcia są dostosowane do małych dzieci, czy jest wygodny ośrodek, czy jest dieta bezglutenowa?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group