To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Stowarzyszenia - Konferencja naukowo-szkoleniowa w Radomiu

Marzenia - 2019-02-12, 00:28
Temat postu: Konferencja naukowo-szkoleniowa w Radomiu
Zespół Szkół Specjalnych i Placówek Oświatowych w Radomiu oraz Stowarzyszenie Edukacyjno-Rehabilitacyjne "Do Celu” zaprasza 19 marca od 8-16 w Europejskiej Uczelni Społeczno-Technicznej na Konferencję naukowo - szkoleniową: "Dotknąć Zespół Downa"

W PROGRAMIE:
- Komunikacja. Dziecko - Rodzic - Logopeda. Doświadczenia terapeutyczne.
- Problem dużej wagi. Zespół Downa a dieta.
- Seksualność osób z Zespołem Downa - jak sobie radzić i edukować?
- Depresja - problem zdrowia psychicznego u osób z Zespołem Downa.

Konferencja skierowana jest do nauczycieli szkół specjalnych,
ogólnodostępnych, przedszkoli, pracowników poradni psychologiczno-pedagogicznych, logopedów, psychologów, dyrektorów szkół,studentów oraz rodziców dzieci z Zespołem Downa.

Warunki uczestnictwa:
- w celu zgłoszenia się na konferencję należy wejść na stronę
www.konferencja.zssipo.radom.pl pobrać i wysłać wypełniony formularz do 28.02.2019 roku na adres: konferencja@zssipo.radom.pl (liczba miejsc jest ograniczona, o udziale w konferencji decyduje kolejność zgłoszeń)
- udział w konferencji jest bezpłatny dla rodziców/opiekunów uczniów Zespołu Szkół Specjalnych i Placówek Oświatowych w Radomiu, natomiast dla pozostałych koszt wynosi 70 zł;
- opłatę za udział w konferencji należy wpłacać na konto: Stowarzyszenie
"Do Celu" 54 1160 2202 0000 0002 5919 9643, w tytule prosimy wpisać "WPŁATA NA CELE STATUTOWE- KONFERENCJA”.
Dokonanie opłaty jest warunkiem umieszczenia na liście;

Dodatkowych informacji udziela koordynator konferencji
mgr Żaneta Kawałek tel. 511041399



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group