To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Stowarzyszenie "Zakątek 21" - XI Zakątkowy Zlot

grażyna - 2019-03-25, 17:54

Ja napiszę od razu szczerze. Jak do połowy mapy to dojadę. Kusi mnie okrągła 11 rocznica :lol: . Niestety dalej nie mam zdrowia już jeździć ;-)
renia33 - 2019-03-25, 22:23

groszek napisał/a:
Sprawdzę. Może napisałabym zapytania o ofertę dla grupy żebym choć wiedziała
Kto się wybiera?


A to już wstępne rozeznanie robisz? Bo jeśli termin Mikołajkowy zostaje, to na dzień dzisiejszy ja jestem na Tak.

Tylko oczywiście najważniejszy dojazd w moim przypadku. ;/

angelika kuspa - 2019-03-25, 22:39

Ja wstępnie też jestem zainteresowana,ale to wszystko zależy od ceny, miejsca i terminu.
groszek - 2019-03-26, 21:40

renia33 napisał/a:

A to już wstępne rozeznanie robisz? Bo jeśli termin Mikołajkowy zostaje, to na dzień dzisiejszy ja jestem na Tak.

Tylko oczywiście najważniejszy dojazd w moim przypadku. ;/


Zbieram osoby chętne, szukamy taniego miejsca, bo od tego też zależy liczba chętnych.
Wygląda na to że Mikołajkowy termin jest dość prawdopodobny

grażyna - 2019-03-29, 19:30

A Zaździerza nie bierzecie już pod uwagę?
groszek - 2019-03-30, 22:16

Raczej nie...
grażyna - 2019-04-02, 13:06

Kolejna propozycja. Urocze miejsce. Las, 10 km od większego miasta.
Młyn Klekotki

groszek - 2019-04-28, 21:03
Temat postu: Pomysł na zlot-wycieczkę
Co Wy na taki nietypowy zlot- wycieczkę po Polsce, po jakimś rejonie. Trochę jeździmy , trochę zwiedzamy a wieczorami się integrujemy?
I wtedy nie 7 grudnia, ale jakoś jesienią?

renia33 - 2019-04-29, 13:35

Pomysł fajny. Tylko najważniejsze pytanie-jaki transport? Własny? Zorganizowany? No i kwestia noclegów.
Oj Ania, podziwiam i wielki ukłon za chęć podjęcia się organizacji :spoko:

groszek - 2019-04-29, 23:28

Reniu myślałam o autokarze, jedziemy na wycieczkę bierzemy dzieci , oczywiście jest jedna trudność, jak zabrać osoby z różnych miejsc w Polsce?
Można to wpleść w wycieczkę i jechać w miejsca zbiórki....

grażyna - 2019-05-27, 13:36

Nie byłoby to zbyt intensywne? Część osób wolałby prwnie wypić leniwie kawę po śniadaniu i pogadać. Autokar nie sprzyja odpoczynkowi. Oczywiście to tylko mojej zdanie. Piszę tak z perspektywy trzydniowych wycieczek z ośrodkiem Anety. Wracam ledwie żywa, zmęczona podróżą i ciągłym pchaniem wózka. Poza tym Aneta też chociaż kocha te wyjazdy, to ciągle mi na nich mdleje.
groszek - 2019-05-27, 23:39

Tak ten argument jest trafny. I oczywiście trudno by było nas wszystkich zebrać żeby wspólnie ruszyć.
Mam pewne zawirowanie zdrowotne u gr0szka , dlatego w tym roku ktoś inny będzie całość załatwiał :oops: bo nie wiemy teraz co i kiedy będziemy mogli :nie:

Marzenia - 2019-05-28, 13:49
Temat postu: Re: Pomysł na zlot-wycieczkę
groszek napisał/a:
Co Wy na taki nietypowy zlot- wycieczkę po Polsce, po jakimś rejonie. Trochę jeździmy , trochę zwiedzamy a wieczorami się integrujemy?
I wtedy nie 7 grudnia, ale jakoś jesienią?


Jestem za tylko termin byśmy musieli znać dużo wcześniej, mąż na zmiany pracuje i urlopu by potrzebował.

Marzenia - 2019-05-28, 13:52

groszek napisał/a:

Mam pewne zawirowanie zdrowotne u gr0szka , dlatego w tym roku ktoś inny będzie całość załatwiał :oops: bo nie wiemy teraz co i kiedy będziemy mogli :nie:


Aniu trzymam kciuki, by wszystko się wyprostowało. Jestem całym sercem z Wami.

groszek - 2019-05-29, 10:47

Dzięki.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group