To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Turnusy rehabilitacyjne - Turnus w Murzasichle 01-14.07.2020

gr0szek - 2020-07-23, 15:08

szałwia napisał/a:
Czy zdjecia są gdzieś w chmurze, mogę prosić o dane na priv?


Przygotowuję miejsce na zdjęcia - przy okazji do przetestowania nowy mechanizm "forumowy". Już niewiele mi brakuje... :idea:

Iga - 2020-07-23, 16:05

Nie bede soba jak nie napisze 😂

„ O tym wszystkim dowiedzieliśm,y się od Pani Danusi w Kużnicach, kiedy Wy poszliście na Kalatówki”

Myśmy juz to wszystko wiedzieli wcześniej, dlatego poszliśmy na Kalatówki. Dodam ze hrabia Zamoyski zaprzyjaźnił sie bardzo z Bratem Albertem (Adam Chmielowski) który pokochał Zakopane po wizycie u swojego przyjaciela ze studiów w Monachium Stanislawa Witkiewicza.
Zamoyski sfinansował zakup polany i zakup drewna na ... budowę kaplicy i klasztoru przy drodze na Kalatówki. Czyli: pustelnie brata Alberta.
W 1977 pustenia spłoneła całkowicie, ale została odbudowana 👍
Kaplica zaprojektowana przez Stanisława Witkiewicza. Jakby mogło być inaczej.

groszek - 2020-07-23, 20:43

Nic dziwnego jak kupiłaś sobie taką grubą książkę to chyba ta sama o której wspomniała Szałwia?!
groszek - 2020-07-23, 20:47

martas napisał/a:
Z nieskrywaną radością ale i zazdrością ;-) oglądałam foty i czytałam relacje. Dajcie jakiegoś cynka jak będziecie coś organizować. Mnie generalnie teraz wszędzie mało, życie pisze swoje scenariusze i momentami nie nadążamy. Ale chętnie z Hanulową spotkałybyśmy się z Wami :-)


Angela umówiła nasz przyszłoroczny turnus w tym samym terminie co tegoroczny.
Czyli od 1-14 lipca 2021
Będziemy planować nowe szlaki i jak to ogarniemy to wyślemy do pani Danusi.
Na nowym forum postawimy listę na którą będziemy się wpisywać.

emilka - 2020-07-23, 21:57

Kocham góry i z zazdroscia sledzilam kazdy wasz wpis. Z jednej strony zaluje ze ten wyjazd nie wyszedl ale z drugiej to po waszych wpisach z Emilką nie dala bym rady nawet na połowę wyjść :( . Kurcze tesknie za górami i jak nigdy jestem zla na te Emilkowe ograniczenia
gr0szek - 2020-07-24, 20:36

Zdjęcia z pierwszego tygodnia turnusu są w "chmurze". Szczegółowa instrukcja znajduje się na portalu >>> TUTAJ >>>
Iga - 2020-07-24, 21:41

Trzeba nowe konto zalozyc?
gr0szek - 2020-07-24, 21:45

Na razie wchodź jako "Guest" - jutro opublikuję proces rejestracji.

Generalnie TAK - trzeba będzie założyć nowe konto - nie mam możliwości (nawet jako Admin) wyszarpać haseł z bazy danych starego forum - zwłaszcza że się tak NIE ROBI... Hasła są bezpiecznie zaszyfrowane w bazie danych.

Iga - 2020-07-24, 21:48

Myslalam bardziej, ze jakos sa tak fora powiazane ze mnie mail nie pusci. Za bardzo nie wiem jak posta napisac :lol:
gr0szek - 2020-07-24, 21:52

Igo - daj mi proszę chwilę czasu... Jutro opiszę proces rejestracji.

Niestety z phpBB trudno się zintegrować. Downotekę napisałem własnoręcznie a i tak jest kłopot z przejściem z forum do niej - trzeba odświeżyć okienko.

"Gość" nie może pisać postów...

groszek - 2020-07-24, 23:05

Iga napisał/a:
Myslalam bardziej, ze jakos sa tak fora powiazane ze mnie mail nie pusci. Za bardzo nie wiem jak posta napisac :lol:

Będzie część tak jak tu że można czytać bez rejestracji, ale pisać będą tylko zarejestrowani

JA też jeszcze nie wiem, ale to już krótka piłka.Są zdjęcia z 1 tygodnia, będą i z 2.

Iga - 2020-07-25, 08:28

Ale ja Ci daje tyle czasu ile potrzebujesz. Ogladnelam zdjecia, poszlam w kierunku forum. Wiec zadalam pare podstawowych pytan, nie ze Cie ponaglam. Po prostu z ciekawosci, jak to bedzie wygladac, to pisanie. Tak sie przyzwyczailam do formy Zakatka, ze ciezko bedzie sie odzwyczaic.
groszek - 2020-07-25, 13:37

Tak to podstawowa trudność dlatego też mam postulat żeby nowe miało podobną strukturę tematyczną
Kasia1977 - 2020-07-25, 18:29

Super wycieczka i relacja! Zazdroszczę, ale mam nadzieję że może kiedyś bedziemy mieli możliwość wybrać się z Wami :-)
gr0szek - 2020-07-25, 19:08
Temat postu: Instrukcja rejestracji
Na zakątkowym portalu umieściłem instrukcję rejestracji na "nowym" forum.
Jest >>> TUTAJ >>>



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group