To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Wspomagacze edukacji - Anatomia - Ciało - Wnętrzności

Iga - 2021-01-24, 19:19
Temat postu: Anatomia - Ciało - Wnętrzności
Majka dostała bardzo fajną książkę na komunię (znalazł się ktoś, kto nie uznał, że biedne dziecko bo telewizora nie ma)
Iga - 2021-01-24, 19:20

Musze ogarnąć ten Fotosik bardziej.
groszek - 2021-01-24, 20:33

Ambitnie :tak:
szałwia - 2021-01-24, 23:18

No ambitnie... Pięknie wydana książka.
Tu taka prostsza wersja
https://zabawki-z-drewna.pl/produkt/warstwowa-ukladanka-cialo-czlowieka/
Okresowo dostępne w Lidlu.

Iga - 2021-01-25, 07:46

Ta książka jest bardzo prosta, jeżeli chodzi o przekazywane treści. Rysunki też są mocno uproszczone.
Te układanki co pokazała szałwia często są w Lidlu.

Jeżeli ktoś szukał innych pomocy, Maja dostała jeszcze z Melissa & Doug - Magnetic Human Body Play Set


baronek - 2021-01-25, 08:17

My mamy puzzle czu-czu z układami człowieka (prościutkie bardzo): krwionośnym , szkieletowym, pokarmowym, krążenia. Julek lubi je układać. Pokarmowy ma już opanowany. Mógłby egzamin zdawać ;-) :lol: Bardzo też działa na jego wyobraźnię czaszka. Jak już wejdzie na wyższym poziom zainteresowania, dostanie książkę. Świetna jest!


Iga - 2021-01-30, 20:40

Jakby któreś z dzieci lubiło kolorować ;-) a jest na tyle duże, że misie i żabki go nie interesują, to w Biedronce i nie tylko (tam tanie) można kupić "Ludzkie ciało, atlas do kolorowania" Można przy tym poćwiczyć pisanie skomplikowanych wyrazów, mnie często nie znanych. Np. chrząstka pierścieniowata ;-) znajduje się ona w przełyku :-? jakby ktoś był zainteresowany.



szałwia - 2022-11-18, 14:22

https://www.empik.com/ksi...26146,ksiazka-p
Kupiłam wczoraj w Lidlu za 30zł
Całkiem fajna, bez zbędnych szczegółów…



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group