To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Sprawy techniczno-komputerowe - Jak wstawić zdjęcie

Iga - 2021-01-09, 19:37

Tomasz, jak ze zdjeciami? Mozna slac bezposrednio? Nie mam nigdzie konta, zeby wrzucic zdjecie i podlinkowac. Jak w dzisiejszych czasach to teraz dziala?
groszek - 2021-01-09, 20:12

Tu można raczej linki do zdjęć, choć jak zauważyłam Ty dałaś radę na serwer.
Jeśli ktoś ma jeszcze nie wykorzystany limit uploadu to może( jak widać na Twoim przykładzie)no i jest jeszcze limit wielkości pliku, bo to forum samo chyba nie skanuje, a telefony robią wielkie zdjęcia

Iga - 2021-01-10, 10:04

Czy ja mogę mieć pytanie? Czy jest możliwość, aby wrzucane zdjęcia były zawsze formatu w okolicach 400x300 pix. Zarówno te wstawiane i te zaciągane. Zaciągam te zdjęcia z neta i rozwalają wszystko. Czy tylko mi rozwalają? Tomasz jak to widzisz? Ja już nie pamiętam jak to było dawno temu. Mogę mieć takie dylematy? Czy nie wypada?
gr0szek - 2021-01-10, 13:13

Jeśli tutaj wstawiasz link z net-u to zdjęcie będzie wstawione takie, jakie jest. W phpBB nie wiem, gdzie i co zmienić, żeby było automatyczne skalowanie (bo można w HTML-u). Nie dam rady się teraz przekopać przez setki plików phpBB... Sorry.
groszek - 2021-01-10, 13:29

Może można wrzucać na nowe forum i tu linkować?
Iga - 2021-01-10, 13:31

Nie no, spoko.
Iga - 2021-01-24, 19:21

Iwi jak ogarniasz Fotosik? Mi nie linkuje zdjęć? Jakie ustawienia robisz jak wrzucasz zdjęcia do Fotosika?
iwi - 2021-01-24, 21:59

Dodaję jako niezalogowany użytkownik.
Ustawienia jak na foto. I kopiuję to co na niebiesko (trzeba dociągnąć końce zaznaczenia , bo nie łapie tych kwadratowych nawiasów na samym początku i na samym końcu. Ale może tylko ja tak mam...).
Wklejam do postu normalnie, bez użycia przycisków kreatora.




Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group