FB Portal   Downoteka   "Nowe" forum   Użytkownicy   Statystyki   Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
zD i jego stopień "zaawansowania"?
Autor Wiadomość
Obserwator 
mruczek

Wiek: 34
Dołączyła: 28 Lis 2010
Posty: 59
Wysłany: 2011-02-06, 22:05   

Nie uważam swojej wypowiedzi za niegrzeczną i nie musisz mi dawać lekcji dobrego wychowania :-) Napisałam po prostu, co myślę. Czy to źle?
 
 
Tuśka 
złotousty
Zbigniewkowa mama


Pomogła: 4 razy
Wiek: 46
Dołączyła: 08 Lut 2008
Posty: 3037
Skąd: z domu
Wysłany: 2011-02-06, 22:08   

źle, nie wszystko co się myśli należy od razu pisać, ale to z wiekiem przychodzi.
_________________
"Szczęśliwi, którzy potrafią śmiać się z samychsiebie.
Będą mieli zabawę i radość przez całe życie." ks. T. Fedorowicz
www.zbysiozielinski.cba.pl
www.zapiskituski.blog.onet.pl
 
 
boszka59 
złotousty


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 11 Lis 2006
Posty: 2838
Wysłany: 2011-02-06, 22:13   

Od studentki pedgogiki oczekiwałabym chociaż pobieżnego zapoznania się z tematem a pytania powinny służyć pogłębieniu wiadomości. Ty zadałaś pytania jak uczennica podstawówki. Ale może tak powinno byc i rolą rodzica ma być kształcenie specjalistów. Gdyby twoje pytania dotyczyły dnia codziennego z dzieckiem z ZD to ok. Natomiast pytania o aspekt genetyczny zespołu nie powinny być kierowane do rodziców. My to co wiemy wyszperałyśmy w necie lub w książkach i publikacjach specjalistycznych. Na tym forum każdy stara się coś dać od siebie ku poprawie funkcjonowania naszych dzieci. To co ty robisz temu nie służy , zastrzegasz że nie będziesz pracować z osobami z ZD
Z zakątka może każdy korzystać ale aby znaleźć potrzebne informacje trzeba odrobię poszperać. W razie niejasności można pytać ale nie o to jaka jest pierwsza litera w alfabecie.Przepraszam cię , być może moje nastawienie jest zbyt ostre ale niestety od osoby na pedagogice oczekuję więcej zaangażowania w zdobywanie wiedzy a nie szukania gotowców na tacy.
_________________
Adaś ur27 03 2003 i cztery dorosłe córy, dwóch dorodnych wnuków
 
 
Obserwator 
mruczek

Wiek: 34
Dołączyła: 28 Lis 2010
Posty: 59
Wysłany: 2011-02-06, 22:15   

Jestem po szczera i nie mam zamiaru udawać czegokolwiek to po pierwsze. Po drugie jest nową osobą na tym i nie wiem jak się po nim poruszać. Wystarczyło mi podrzucić odpowiednie linki do poczytania.

Nie powinno się pisać wszystkiego, co się myśli? mam nadzieję, że ta wypowiedź nie dotyczyła tylko mojej osoby

edit: Tak jestem studentką pedagogiki ale specjalność mam zgoła inną niż oligofrenopedagogika. Jest to odrębna i specyficzna specjalizacja.
 
 
Tuśka 
złotousty
Zbigniewkowa mama


Pomogła: 4 razy
Wiek: 46
Dołączyła: 08 Lut 2008
Posty: 3037
Skąd: z domu
Wysłany: 2011-02-06, 22:19   

Za to termin: "stopienń zaawansowania" w odniesieniu do zespołu bardzo mi się podoba.
Jak dziecko ma ten wyższy, to takie nobilitujące. :lol: Idę synowi pogratulować.
_________________
"Szczęśliwi, którzy potrafią śmiać się z samychsiebie.
Będą mieli zabawę i radość przez całe życie." ks. T. Fedorowicz
www.zbysiozielinski.cba.pl
www.zapiskituski.blog.onet.pl
 
 
Obserwator 
mruczek

Wiek: 34
Dołączyła: 28 Lis 2010
Posty: 59
Wysłany: 2011-02-06, 22:25   

Jeżeli nie zauważyłaś to ten termin został wrzucony w "". Naprawdę nie musisz mnie ośmieszać ale jak na razie idzie Ci całkiem nieźle :-) Nie pisz więc, że to ja się ośmieszam zadając takie banalne pytania bo tak nie jest. Po prostu nie znam specyfiki tego forum, a Ty tego nie rozumiesz :-)
 
 
Tuśka 
złotousty
Zbigniewkowa mama


Pomogła: 4 razy
Wiek: 46
Dołączyła: 08 Lut 2008
Posty: 3037
Skąd: z domu
Wysłany: 2011-02-06, 22:30   

Rozumiem; Ja też kiedyś byłam tu nowa, ale starałam się uszanować i poznać panujący tu porządek. Jeśli mnie pamięć nie myli to nie zadawałam wszystkich nurtujących mnie pytań w jednym miejscu, a jeśli popełniłam gafę to zwyczajnie przepraszałam.
Ogólnie zasady jak w realu. Nic nowego jeżeli o tzw. stosunki międzyludzkie chodzi.
_________________
"Szczęśliwi, którzy potrafią śmiać się z samychsiebie.
Będą mieli zabawę i radość przez całe życie." ks. T. Fedorowicz
www.zbysiozielinski.cba.pl
www.zapiskituski.blog.onet.pl
 
 
bebe 
nawijacz


Wiek: 73
Dołączyła: 01 Gru 2008
Posty: 1086
Skąd: Zachodniopomorskie
Wysłany: 2011-02-06, 22:31   

Tuśka napisał/a:
A cóż to za ton? :shock: Z genetyki było tylko kilka wykładów, a szacunku do starszych na studiach nie uczyli?
Cieszę się że dziś to napisałaś droga Tusiu miałam wrażenie że właśnie na zakątku o tym zapomniano.O szacunku do starszych.
_________________
Bartosz-urodzony 23 V 2003 Wnuczek

Nic mnie tak nie boli, jak bezmyślność.
 
 
Obserwator 
mruczek

Wiek: 34
Dołączyła: 28 Lis 2010
Posty: 59
Wysłany: 2011-02-06, 22:38   

Moim zdaniem przesadzacie. Nie napisałam nic obraźliwego przecież! Ok jeżeli zadałam pytania w złym dziale to przepraszam, wystarczyło mi to powiedzieć i tyle.

Poza tym szacunek do starszych szacunkiem do starszych ale to powinno działać w obie strony.
 
 
bebe 
nawijacz


Wiek: 73
Dołączyła: 01 Gru 2008
Posty: 1086
Skąd: Zachodniopomorskie
Wysłany: 2011-02-06, 22:42   

Mój post akurat nie dotyczy Ciebie.Tu tak jest albo się kogoś lubi albo.Nie należysz do kółka wzajemnej adoracji i basta.
_________________
Bartosz-urodzony 23 V 2003 Wnuczek

Nic mnie tak nie boli, jak bezmyślność.
 
 
Obserwator 
mruczek

Wiek: 34
Dołączyła: 28 Lis 2010
Posty: 59
Wysłany: 2011-02-06, 22:57   

Bynajmniej wcale o to nie zabiegam.. Jeżeli moja obecność tak bardzo Wam przeszkadza to mogę usunąć swoje konto na tym forum. Nie ma problemu.
 
 
bebe 
nawijacz


Wiek: 73
Dołączyła: 01 Gru 2008
Posty: 1086
Skąd: Zachodniopomorskie
Wysłany: 2011-02-06, 23:00   

Wiesz Ty jednak jestes trudna publicznosc.Rób jsk chcesz .
_________________
Bartosz-urodzony 23 V 2003 Wnuczek

Nic mnie tak nie boli, jak bezmyślność.
 
 
Obserwator 
mruczek

Wiek: 34
Dołączyła: 28 Lis 2010
Posty: 59
Wysłany: 2011-02-06, 23:05   

Trudna publiczność? Niech tak będzie :cool2: po prostu uważam, że potraktowaliście mnie za ostro i tyle.
 
 
Tuśka 
złotousty
Zbigniewkowa mama


Pomogła: 4 razy
Wiek: 46
Dołączyła: 08 Lut 2008
Posty: 3037
Skąd: z domu
Wysłany: 2011-02-06, 23:09   

Oj, w niebezpieczną stronę zmierza ta dyskusja i Bebe przepraszam cię, ale masz w tym swójudział choć nie rozumiem co tobą kieruje.
Małgosiu, zostań z nami, poprostu najpierw się rozejżyj, pczytaj a na końcu pytaj w odpowiednich wątkach.
Może faktycznie zbyt emocjonalnie potraktowałam temat, niepotrzebnie tak się uniosłam.
_________________
"Szczęśliwi, którzy potrafią śmiać się z samychsiebie.
Będą mieli zabawę i radość przez całe życie." ks. T. Fedorowicz
www.zbysiozielinski.cba.pl
www.zapiskituski.blog.onet.pl
 
 
Obserwator 
mruczek

Wiek: 34
Dołączyła: 28 Lis 2010
Posty: 59
Wysłany: 2011-02-06, 23:12   

Ok, obiecuję się poprawić :-D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xand created by spleen modified v0.4 by warna fixing Program do sklepu