FB Portal   Downoteka   "Nowe" forum   Użytkownicy   Statystyki   Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
zD i jego stopień "zaawansowania"?
Autor Wiadomość
Artur21 
złotousty


Pomógł: 1 raz
Wiek: 52
Dołączył: 03 Wrz 2009
Posty: 2709
Skąd: ...z lodówki
Wysłany: 2011-02-06, 23:16   

bebe, wydaje mi się, co więcej, jestem pewien, że wyrazem szacunku jest przede wszystkim pisanie osobie do której masz jakieś uwagi, wprost.

Ludzi się nie szanuje za wiek tylko za to, że są. Przynajmniej teoretycznie i na początku. Każdy ma równe szanse na starcie jednak szacunek ludzi można gdzieś zatracić. Aby kogoś uczyć trzeba samemu świecić przykładem.

Stwierdzenie, że ktoś jest "trudną publicznością" raczej nie przysporzy Ci wielbicieli :nie:

O jakim kółku wzajemnej adoracji bebe piszesz?
_________________
Pozdrawiamy całym zespołem- Magda & Artur & Franek 31.08.2009 oraz Antek 09.10.2011
  
 
 
bebe 
nawijacz


Wiek: 73
Dołączyła: 01 Gru 2008
Posty: 1086
Skąd: Zachodniopomorskie
Wysłany: 2011-02-06, 23:19   

Tusiu dla uściślenia jeśli można o jakim udziale mówisz.
_________________
Bartosz-urodzony 23 V 2003 Wnuczek

Nic mnie tak nie boli, jak bezmyślność.
 
 
bebe 
nawijacz


Wiek: 73
Dołączyła: 01 Gru 2008
Posty: 1086
Skąd: Zachodniopomorskie
Wysłany: 2011-02-06, 23:21   

Artur21 napisał/a:
bebe, wydaje mi się, co więcej, jestem pewien, że wyrazem szacunku jest przede wszystkim pisanie osobie do której masz jakieś uwagi, wprost.

Ludzi się nie szanuje za wiek tylko za to, że są. Przynajmniej teoretycznie i na początku. Każdy ma równe szanse na starcie jednak szacunek ludzi można gdzieś zatracić. Aby kogoś uczyć trzeba samemu świecić przykładem.
O jakim kółku wzajemnej adoracji bebe piszesz?

o nożyce się odezwały
_________________
Bartosz-urodzony 23 V 2003 Wnuczek

Nic mnie tak nie boli, jak bezmyślność.
 
 
Tuśka 
złotousty
Zbigniewkowa mama


Pomogła: 4 razy
Wiek: 46
Dołączyła: 08 Lut 2008
Posty: 3037
Skąd: z domu
Wysłany: 2011-02-06, 23:22   

Ja już skończyłam dyskusję w tym temacie. :tak:
Nie będę niczego uściślać.
_________________
"Szczęśliwi, którzy potrafią śmiać się z samychsiebie.
Będą mieli zabawę i radość przez całe życie." ks. T. Fedorowicz
www.zbysiozielinski.cba.pl
www.zapiskituski.blog.onet.pl
 
 
Artur21 
złotousty


Pomógł: 1 raz
Wiek: 52
Dołączył: 03 Wrz 2009
Posty: 2709
Skąd: ...z lodówki
Wysłany: 2011-02-06, 23:26   

Co to są o nożyce?

Powinno chyba być: o, nożyce się odezwały? Krzewiłaś sama ostatnio poprawność językową...


Dopiero teraz zobaczyłem napis w stopce Twego bebe profilu :lol: Taka genialna ironia losu :lol: Musisz być ciągle na środkach przeciwbólowych :lol: :lol: :lol:
_________________
Pozdrawiamy całym zespołem- Magda & Artur & Franek 31.08.2009 oraz Antek 09.10.2011
 
 
Kalinka 
nawijacz


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 02 Paź 2006
Posty: 1038
Wysłany: 2011-02-06, 23:37   

Arturze, miejże litość :okular:
_________________
Kala 16 lat, Kasia 15 lat i reszta towarzystwa
 
 
Margola 
moderator
Członek Stowarzyszenia - rzecznik prasowy


Wiek: 50
Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 7779
Skąd: Kraków
Wysłany: 2011-02-07, 04:44   

A ci sie kłócą po nocach. Małgosiu,włóż po prostu wiecej wysiłku w znalezienie odpowiednich linków, albo skorzystaj z wątku "Gdzie to znaleźć - kto pyta, nie błądzi" - tam Ci administratorzy podpowiedzą.
_________________
Margola Mama Karola 13.03.2002, Kasi 30.06.2010 i ciocia Marcinka z zD (08.05.07)

W ludzkim sercu toczą walkę dwa wilki. Jeden jest pełen złości i nienawiści. Drugiego przepełnia miłość, przebaczenie i pokój. Zwycięży ten, którego karmisz.
 
 
Iga 
złotousty
iga


Pomogła: 8 razy
Dołączyła: 29 Lis 2007
Posty: 9688
Skąd: Dębica
Wysłany: 2011-02-07, 07:26   

Jeny, nie było mnie 2 dni! A tu już dym.

Dziewczyny dajcie sobie spokój z Małgorzatą. Nie czepiajcie się. Bo jej pytania są jak najbardziej normalne. I czy ona jest studentką, czy matką po 40-stce to taka jest wiedza społeczeństwa na temat zD. Większość z nas po zalogowaniu zadaje całkiem podobne pytania, a większość z nas jest już po studiach i pracuje zawodowo. Żeby wszyscy tak chcieli poszerzać wiedzę na temat zD a nie powielać książkowe farmazony. Nikt nie musi przekopywać Zakątka, zwłaszcza, że na początku trudno się zorientować i jakby nie było, temat zD dla Małgośki nie jest priorytetem w jej życiu. Zadała pytanie i dostała odpowiedź. Nie musicie już wkładać w jej wypowiedzi jakiś obraźliwych tonów, bo takich nie było. Jak na razie to Wy macie zaczepki dziwnej treści.

Dziękuję.
_________________
iga - mama Majowej z zD ur. 09.03.2007
www.gugaa.blog.onet.pl
www.najmajowniejsza.net
 
 
aniak 
złotousty


Pomogła: 15 razy
Wiek: 59
Dołączyła: 07 Maj 2008
Posty: 5782
Skąd: Chylice/Piaseczno
Wysłany: 2011-02-07, 10:11   

Iga napisał/a:
Jeny, nie było mnie 2 dni! A tu już dym.

Dziewczyny dajcie sobie spokój z Małgorzatą. Nie czepiajcie się. Bo jej pytania są jak najbardziej normalne. I czy ona jest studentką, czy matką po 40-stce to taka jest wiedza społeczeństwa na temat zD. Większość z nas po zalogowaniu zadaje całkiem podobne pytania, a większość z nas jest już po studiach i pracuje zawodowo. Żeby wszyscy tak chcieli poszerzać wiedzę na temat zD a nie powielać książkowe farmazony. Nikt nie musi przekopywać Zakątka, zwłaszcza, że na początku trudno się zorientować i jakby nie było, temat zD dla Małgośki nie jest priorytetem w jej życiu. Zadała pytanie i dostała odpowiedź. Nie musicie już wkładać w jej wypowiedzi jakiś obraźliwych tonów, bo takich nie było. Jak na razie to Wy macie zaczepki dziwnej treści.

Dziękuję.


Iga, ja Tobie dziękuję :tak:
_________________
Anka - mama PIOTRKA (14.04.2008), Ani (34) żony Mateusza, Jacka Juniora (30) męża Oli, Łukasza (28) i babcia Franka, Staśka, Stefana, Róży i Kazika :) oraz Józka i Zuzi
 
 
Iwona K 
nawijacz

Pomogła: 1 raz
Wiek: 62
Dołączyła: 03 Lis 2006
Posty: 1021
Skąd: Konin
Wysłany: 2011-02-07, 10:31   

Iga, skąd Ci się ta mądrość bierze ? :prosze:
_________________
Mama Wojtka z zD ur.13 luty 2004
 
 
Joanna 
trajkotek
joanna


Wiek: 47
Dołączyła: 05 Gru 2006
Posty: 2185
Skąd: Jelenia Góra
Wysłany: 2011-02-07, 11:09   

A ja myślałam, że nam zależy aby społeczeństwo wiedziało więcej niż dotej pory na temat zD, a jak się jedna chętna znalazła to ja młotkiem po głowie, oj dziewczyny czepialskie jesteście strasznie i wyszukujecie drugiego dna...ja tam się ciesze , że kogoś to interesuje i chce szukać , a my powinniśmy w tym pomóc, bo to leży w interesie naszych dzieci :tak: .

Zresztą jest gdzieś taki fajny wątek..."Czy nasz świat jest hermetyczny" tytuł daje wiele do myślenia, wielu biadoli, że społęczeństwo tego czy tamtego nie wie, a jak ktoś się chce dowiedzieć, to go atakuje i obserwator nie jest pierwszą osobą :nie:
_________________
Asia mama Mai 23.09.2006 i chłopaków
 
 
magdalenka 
złotousty


Pomogła: 5 razy
Wiek: 48
Dołączyła: 03 Paź 2006
Posty: 5141
Skąd: Londyn
Wysłany: 2011-02-07, 11:24   

Racja Joanno :spoko:
Jesteśmy hermetyczni jak cholera , jak ktoś nie ma dziecka z zD to "won mi stąd" ,wstyd :oops:
_________________
Just when you think you have learned what you need to know in life, someone truly special comes into it and shows just how much more there is
Kai 7 lat i Nel 9 lat
Filmik Kaia
 
 
boszka59 
złotousty


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 11 Lis 2006
Posty: 2838
Wysłany: 2011-02-07, 14:48   

Mnie nie o to chodziło kiedy zaczynałam tę dyskusję. Zakątek zawiera ogromną ilość informacji wystarczy poczytać i można znaleźć prawie wszystko a o resztę dopytać. Natomiast tworzenie kolejnych wątków i powielanie w nich najbardziej podstawowych informacji niczemu nie służy. Nikt albo prawie nikt z tego nie skorzysta.Pytanie o otyłośc powinno być w odpowiednim temacie, o typy w odpowiednim.A jeśli Małgosia by już dotarła do odpowiednich tematów sama by znalazła odpowiedź. Jeśli będą powstawać kolejne wątki z pytaniami o abc zespołu to napewno nie zwiększy wiedzy społeczeństwa o funkcjonowaniu naszych dzieci a zapcha forum. Tak ja uważam
_________________
Adaś ur27 03 2003 i cztery dorosłe córy, dwóch dorodnych wnuków
 
 
Tuśka 
złotousty
Zbigniewkowa mama


Pomogła: 4 razy
Wiek: 46
Dołączyła: 08 Lut 2008
Posty: 3037
Skąd: z domu
Wysłany: 2011-02-07, 15:10   

Tak samo uważam i ja, a że emocje mnie poniosły to fakt, niepotrzebnie; przepraszam.
_________________
"Szczęśliwi, którzy potrafią śmiać się z samychsiebie.
Będą mieli zabawę i radość przez całe życie." ks. T. Fedorowicz
www.zbysiozielinski.cba.pl
www.zapiskituski.blog.onet.pl
 
 
reni 
nawijacz
Reni


Wiek: 49
Dołączyła: 02 Lis 2007
Posty: 792
Skąd: Zalesie
Wysłany: 2011-02-07, 16:56   

Dziewczyny wstyd mi za Was :oops: i bardzi mi się nie podoba ,że tak potraktowałyście OBSERWATORA.Jak dla mnie nie było nic obraźliwego w jej wypowiedziach.Kto szuka nie błądzi...Ja sama póki nie miałam dziecka z zD byłam w tym temacie zielona.
_________________
Mama Damiana 21.04.1998 i Michałka z zD 24.04.2007
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xand created by spleen modified v0.4 by warna fixing Program do sklepu