FB Portal   Downoteka   "Nowe" forum   Użytkownicy   Statystyki   Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Zakątkowe broszki
Autor Wiadomość
Margola 
moderator
Członek Stowarzyszenia - rzecznik prasowy


Wiek: 50
Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 7779
Skąd: Kraków
Wysłany: 2012-03-04, 23:18   

Bebe, tu akurat to proste: kilkakrotne próby odzyskania biedronek spełzły na razie na niczym, Alicja się nie poczuwa do ich oddania od grudnia. Obiecała kilkakrotnie odesłanie, w różnych terminach - i nie odsyła, złośliwie to komentując. Tyle w temacie.
_________________
Margola Mama Karola 13.03.2002, Kasi 30.06.2010 i ciocia Marcinka z zD (08.05.07)

W ludzkim sercu toczą walkę dwa wilki. Jeden jest pełen złości i nienawiści. Drugiego przepełnia miłość, przebaczenie i pokój. Zwycięży ten, którego karmisz.
 
 
Iga 
złotousty
iga


Pomogła: 8 razy
Dołączyła: 29 Lis 2007
Posty: 9717
Skąd: Dębica
Wysłany: 2012-03-05, 07:45   

Dobrze, że Was jest około 10 na jedną Alicję.
1 pytanie:
Margola w takim razie odpowiedz mi co postanowiliście z Nadziejką?
2 pytanie:
Czy wybierając nowych moderatorów nikt nas się nie będzie pytać o zdanie?
_________________
iga - mama Majowej z zD ur. 09.03.2007
www.gugaa.blog.onet.pl
www.najmajowniejsza.net
 
 
magda 
moderator
Członek Stowarzyszenia


Pomogła: 1 raz
Wiek: 51
Dołączyła: 03 Paź 2006
Posty: 6708
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2012-03-05, 08:20   

Miałam się już nie odzywać ale ...
Nie zastanawia Was to, że 12 osób, dotąd w stosunkach bardzo dobrych z Alicją, miałoby się dogadać i stanąć przeciwko Alicji? To jest po prostu niemożliwe :nie:
Nie przyjmujecie do wiadomości, że rzeczywistość może być inna?
I jeszcze jedno. Wszystko byłoby dla Was jasne, gdyby Alicja, rozpoczynając korespondencję ze Stowarzyszeniem nie zastrzegła sobie, że korespondencja ma nie być upubliczniana na forum. Ciekawe dlaczego? Może jednak dlatego, że wizerunek Alicji malowałby się wtedy zgoła inaczej.
_________________
Magda - mama Karolinki (24lat) i Kubusia z zD (17lat)
 
 
Grażyna O. 
moderator
Członek Stowarzyszenia


Dołączyła: 04 Sie 2007
Posty: 6425
Skąd: tutaj
Wysłany: 2012-03-05, 08:41   

Iga napisał/a:
...
2 pytanie:
Czy wybierając nowych moderatorów nikt nas się nie będzie pytać o zdanie?


Czy wcześniej ktoś pytał, gdy byli wybierani moderatorzy?
_________________
Zakątek Tomka (30.12.2003)
 
 
julkakulka 
złotousty

Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 06 Kwi 2011
Posty: 2832
Skąd: z dużego pokoju :)
Wysłany: 2012-03-05, 08:54   

to albo przedstawcie nam cała rzeczywistość, wystawiając kawę na ławę . albo nie pierzcie brudów (nieporozumień) na forum , nie jest to miłe ani dla nas, i z pewnością dla moderatorów i adminów.

nie da rady sie dogadać? na prawdę? dorośli jesteście,
 
 
renia33 
nawijacz

Wiek: 47
Dołączyła: 20 Gru 2009
Posty: 985
Skąd: okolice Chełma
Wysłany: 2012-03-05, 09:04   

Julka :nnunu:

A ja wciąż wierzę ( może naiwnie), że wszystko jeszcze da się naprawić, i doczekam się biedroneczki o którą mijkę na priw nagabywałam :lol:
_________________
mama Weroniki z Z.D.(ur.17 01 2007) i Łucji (już pełnoletniej ;) )
 
 
mija 
złotousty
Członek Stowarzyszenia


Dołączyła: 03 Paź 2006
Posty: 6174
Wysłany: 2012-03-05, 09:06   

Ty też jesteś dorosła a podniecasz się jak sztubak.
Jeśli nie jest to miłe dla Ciebie to nie musisz wchodzić do tego watku i czytać.
Są tu poruszone sprawy związane z finansami i dlatego istotne dla niektórych.
A kultura obowiązuje tutaj wszystkich i nie ma nic wspólnego z " brudami ".

Reniu, obiecałam to dotrzymam słowa.
Jak tylko biedroneczki będą osiagalne to
priorytetem Ci wyślę. Córeczka bedzie zadowolona.
_________________
mija - mama Bianeczki ur. 11.04.2005 r
 
 
Margola 
moderator
Członek Stowarzyszenia - rzecznik prasowy


Wiek: 50
Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 7779
Skąd: Kraków
Wysłany: 2012-03-05, 09:27   

Iga, sprawa z Nadziejką została wyjaśniona z Nadziejką i ona nie zgłasza z tego tytułu roszczeń, bo regulamin mówi jasno, co w takiej sytuacji się dzieje. Może czytać forum, nie może się udzielac z konta "melisa", tym bardziej, ze teraz, gdy jej tożsamość jest znów publicznie znana, nie ma to sensu. Jeśli będzie się chciała udzielac z konta Nadziejka poinformuje nas pewnie o tym.

EDIT: i pomyśl, że perspektywa może byc inna, nie 10 na jedną, tylko jedna przeciw dziesięciu - niby niewielka różnica, ale...

Julkakulka, upublicznić sprawy "kawa na ławę" się nie da w świetle zastrzeżenia korespondencji przez Alicję i podejmowanych przez nią podobno kroków prawnych - taki mały szantażyk nastąpił i nic się z tym nie da zrobić. Dogadać się próbujemy, ale jednostronnie się nie da.

Ale to jest zupełnie inna sprawa, tu piszemy o biedronkach, które jakoś nie mogą wrócić do stowarzyszenia po pobraniu ich przez Alicję w listopadzie na turnus w Zaździerzu. W związku z tym: proszę Alicjo, odeślij nam biedronki i zakończ tym samym rozliczenie ze Stowarzyszeniem, które opuściłaś w grudniu.
_________________
Margola Mama Karola 13.03.2002, Kasi 30.06.2010 i ciocia Marcinka z zD (08.05.07)

W ludzkim sercu toczą walkę dwa wilki. Jeden jest pełen złości i nienawiści. Drugiego przepełnia miłość, przebaczenie i pokój. Zwycięży ten, którego karmisz.
 
 
joa
trajkotek
joa


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Sie 2007
Posty: 2361
Skąd: Rybnik
Wysłany: 2012-03-05, 21:11   

Z tego co mi wiadomo, Jola nie ma pretensji do nikogo, a na pewno nie do Kabatki-wie, że złamała regulamin i tyle (choć gdybym ja w ten sposób złamała, to nie miałabym o tym pojęcia, ciekawe, ile z nas by miało, swoją drogą, heh, ale dobrze, że niektórzy pilnują regulaminu ;-) ).
_________________
Piotruś-zD, ur. 27.08.2006r.
Oleńka-ur. 26.03.2009r.
Adusia-ur. 06.12.2010r.
 
 
aniak 
złotousty


Pomogła: 15 razy
Wiek: 59
Dołączyła: 07 Maj 2008
Posty: 5793
Skąd: Chylice/Piaseczno
Wysłany: 2012-03-05, 21:25   

Joa, dlatego warto czytać regulamin forum. Żeby nas nic nie zaskoczyło :spoko:
_________________
Anka - mama PIOTRKA (14.04.2008), Ani (34) żony Mateusza, Jacka Juniora (30) męża Oli, Łukasza (28) i babcia Franka, Staśka, Stefana, Róży i Kazika :) oraz Józka i Zuzi
 
 
Aksa78 
gaduła


Wiek: 45
Dołączyła: 21 Sie 2011
Posty: 371
Skąd: Konstancin-Jeziorna
Wysłany: 2012-04-23, 12:10   

Czy biedronki są już dostępne? Jeżeli tak, to z kim się kontaktować w sprawie zakupu?
_________________
Asia, mama Zochy (27.11.2009) i Uli z ZD (08.01.2012) oraz Aniołka (11 tc)
 
 
Margola 
moderator
Członek Stowarzyszenia - rzecznik prasowy


Wiek: 50
Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 7779
Skąd: Kraków
Wysłany: 2012-04-23, 12:20   

Jeszcze do nas nie przyleciały od Alicji :nie: Mamy mimo wszystko nadzieję, że odeśle je przed Zlotem.
_________________
Margola Mama Karola 13.03.2002, Kasi 30.06.2010 i ciocia Marcinka z zD (08.05.07)

W ludzkim sercu toczą walkę dwa wilki. Jeden jest pełen złości i nienawiści. Drugiego przepełnia miłość, przebaczenie i pokój. Zwycięży ten, którego karmisz.
 
 
Alicja 
złotousty
Założycielka forum i stowarzysznia Zakątek 21


Pomogła: 31 razy
Dołączyła: 01 Paź 2006
Posty: 14111
Skąd: Skąd:
Wysłany: 2012-04-23, 19:14   

Stowarzyszenie nie może sprzedawać broszek.

Margolo, broszki poleciały.Nie siej paniki.


Doczytałam posty z marca- nie było mnie wtedy w kraju.
Od początku do prawie końca marca byłam na wakacjach.
A otem święta, praca, rehabilitacja Jagody....
Gdy obrobiłam się czasowo i zdrowotnie!! wysłałam broszki.


Do chwili odebrania mi praw Admina, sprawy dotyczące forum mi.inn powołania nowych moderatorów ustalałyśmy TYLKO z MONIKĄ.
Stowarzyszenie czyli zarząd i członkowie nie mieli wpływu na dobór kadry sprzątającej
Oczywiście, były sugestie ze strony Moniki, aby powołać nowych moderatorów, ale ja mówiłam nie.Bo wg mnie, nadal- nie ma takiej potrzeby.
I w chwili mojej rezygnacji z funkcji vice prezesa, Monika postanowiła arbitralnie, bez mojej zgody powołać nowych moderatorów na forum.

Poza tym chciałabym jeszcze zaznaczyć, że ja maile wymieniałam z Moniką a nie ze Stowarzyszeniem
_________________
Od osoby z zespołem Downa nie warto odwracać głowy.
Gdy człowiek spojrzy w jego oczy,może w nich ujrzeć świat,w którym każdy chciałby żyć...

Jak powstał Zakątek 21
 
 
Margola 
moderator
Członek Stowarzyszenia - rzecznik prasowy


Wiek: 50
Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 7779
Skąd: Kraków
Wysłany: 2012-04-23, 19:57   

Alicjo, w sprawie broszek wymieniałaś maile od z górą dwóch miesięcy z groszkiem, zdążyłaś odpisać na maile z marca (może nie pamiętasz) i jakiś tydzień temu odpisałaś, że wyślesz biedronki, jak znajdziesz czas dla Stowarzyszenia. Cieszymy się bardzo, że ten czas znalazłaś, a jeszcze bardziej ucieszymy się, jak broszki dofruną :prosze:

Jako że to wątek dotyczący broszek, proponuję na tym temacie tutaj poprzestać. Wszelkie inne załatwiaj z Moniką bezpośrednio, bo tradycyjnie mijasz się z prawdą,
_________________
Margola Mama Karola 13.03.2002, Kasi 30.06.2010 i ciocia Marcinka z zD (08.05.07)

W ludzkim sercu toczą walkę dwa wilki. Jeden jest pełen złości i nienawiści. Drugiego przepełnia miłość, przebaczenie i pokój. Zwycięży ten, którego karmisz.
 
 
Alicja 
złotousty
Założycielka forum i stowarzysznia Zakątek 21


Pomogła: 31 razy
Dołączyła: 01 Paź 2006
Posty: 14111
Skąd: Skąd:
Wysłany: 2012-04-23, 21:45   

Ja pierdziele... Wy tak stowarzyszeniowo konsultujecie każdy moj prywatny mail, privy??

to jest jakieś chore :shock: :shock: :shock:
_________________
Od osoby z zespołem Downa nie warto odwracać głowy.
Gdy człowiek spojrzy w jego oczy,może w nich ujrzeć świat,w którym każdy chciałby żyć...

Jak powstał Zakątek 21
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xand created by spleen modified v0.4 by warna fixing Program do sklepu