FB Portal   Downoteka   "Nowe" forum   Użytkownicy   Statystyki   Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Hulajnoga
Autor Wiadomość
aniak 
złotousty


Pomogła: 15 razy
Wiek: 59
Dołączyła: 07 Maj 2008
Posty: 5794
Skąd: Chylice/Piaseczno
Wysłany: 2012-07-26, 22:09   

angelika kuspa napisał/a:
Aniu a ten drewniany wózeczek też bierzesz, czy po ostatnim turnusie już mu kółka odpadły?

No właśnie nie wiem czy go brać, bo kółka rzeczywiście ledwo zipią, a Piotrek już jednak większy , a ciągle do niego swoją dupkę pakuje :lol: Mogę wziąć, ale trza będzie pilnować, żeby dziecka w nim nie jeździły, tylko lalki, miśki i skarby różnorakie :spoko:
_________________
Anka - mama PIOTRKA (14.04.2008), Ani (34) żony Mateusza, Jacka Juniora (30) męża Oli, Łukasza (28) i babcia Franka, Staśka, Stefana, Róży i Kazika :) oraz Józka i Zuzi
 
 
klooocuszek 
złotousty


Pomogła: 8 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 22 Sty 2010
Posty: 3216
Skąd: Poznań
Wysłany: 2012-07-26, 22:18   

aniak napisał/a:
angelika kuspa napisał/a:
Aniu a ten drewniany wózeczek też bierzesz, czy po ostatnim turnusie już mu kółka odpadły?

No właśnie nie wiem czy go brać, bo kółka rzeczywiście ledwo zipią, a Piotrek już jednak większy , a ciągle do niego swoją dupkę pakuje :lol: Mogę wziąć, ale trza będzie pilnować, żeby dziecka w nim nie jeździły, tylko lalki, miśki i skarby różnorakie :spoko:

Hihi, też o nim pomyślałam :-D
_________________
Honia - mama Kuby (20.08.2008) i Leny (14.06.2013)
 
 
Mewa 
trajkotek
członek Stowarzyszenia


Pomogła: 3 razy
Wiek: 44
Dołączyła: 25 Sie 2009
Posty: 2121
Skąd: Poznań
Wysłany: 2012-07-27, 00:15   

Dzięki za wszystkie odpowiedzi :*

beticz napisał/a:
Aniu tak jak pisałam, hulajnoga głęboko schowana i jakoś wiecznie o niej zapominam, ale jak jej dam to kilka razy się odepchnie, ale jest to tempo chodu a nie biegania ;-)

Mam wrażenie, że gdyby była nią zainteresowana to by spokojnie nad nią zapanowała, ale ona na razie nie wykazuje zainteresowania jazdą.


beticz, jakbym mojego M słyszała ;-) . On też się nie pali do ćwiczenia z Marcelkiem jazdy na rowerku, bo twierdzi, że jakby młody chciał jeździć, to by się nauczył. On chyba czeka aż Marceli mu powie: "tatusiu kochany, naucz mnie jeździć".

A czy jest jakaś zależność między umiejętnością jazdy na rowerze albo rowerze biegowym a hulajnogą? Kusi mnie hulajnoga, bo dwa poprzednie sprzęty wielkiego entuzjazmu Marcelka nie zyskały i mam nadzieję, że może hulajnogę by szybciej polubił. Czyli jednak trochę myślę tak jak beticz i mój M :roll:
_________________
Ania, mama Marcelka z zD (2009) i Kasi (2010)
 
 
beticz 
złotousty


Pomogła: 1 raz
Wiek: 46
Dołączyła: 30 Sie 2008
Posty: 3629
Skąd: Tychy
Wysłany: 2012-07-27, 08:29   

Wiesz to chyba zależy od dziecka czy jest gotowe i ma chęci. Owszem za chęci pewnie my odgrywamy dużą rolę, tak mi się bynajmniej wydaje. Tak więc to raczej nasza wina, bo za mało wyciągamy i hulajnogę i rowerek biegowy, muszę się jakoś zmobilizować.

Nie umiem za bardzo porównać tych 2 pojadów, który lepszy czy korzystniejszy :roll:
_________________
Beata mama Zuzi z ZD (27.08.2008), Bartusia (27.04.2004),Mateuszka (23.02.2011)
foteczki Zuzi
Zakątek Zuzanki
 
 
Iga 
złotousty
iga


Pomogła: 8 razy
Dołączyła: 29 Lis 2007
Posty: 9718
Skąd: Dębica
Wysłany: 2012-07-27, 12:24   

Ja i Majka wolimy rower biegowy. Jeździmy wieczorami na przejażdżki. To takie normalne ;-) w tej całej jej nienormalności.
_________________
iga - mama Majowej z zD ur. 09.03.2007
www.gugaa.blog.onet.pl
www.najmajowniejsza.net
 
 
goha 
milczek

Wiek: 53
Dołączyła: 26 Lip 2012
Posty: 8
Skąd: Opole
Wysłany: 2012-07-27, 13:47   

vagabunda8 napisał/a:
Witaj goha, fajnie , że nas znalazłaś. Proszę przedstaw się nam tutaj łatwiej będzie nam się pisało jak się poznamy. :prosze: Zapraszamy.


dziękuję i zrobione

Cytat:
Z góry dziękuję Aniu :-) Zastanawiam się czy on tak na serio się zainteresuje, bo na placu zabaw zawsze się przyklei do czyjejś hulajnogi lub rowerka, a czy w rzeczywistości by daleko ujechał, to kto to wie :roll:


na dłuższe dystanse to raczej hulajnogi z większymi kółeczkami.
 
 
goha 
milczek

Wiek: 53
Dołączyła: 26 Lip 2012
Posty: 8
Skąd: Opole
Wysłany: 2012-07-27, 13:49   

Mewa napisał/a:


A czy jest jakaś zależność między umiejętnością jazdy na rowerze albo rowerze biegowym a hulajnogą? Kusi mnie hulajnoga, bo dwa poprzednie sprzęty wielkiego entuzjazmu Marcelka nie zyskały i mam nadzieję, że może hulajnogę by szybciej polubił. Czyli jednak trochę myślę tak jak beticz i mój M :roll:


Jak na moje oko jest zależność między rowerkiem biegowym a rowerkiem zwykłym. Tak jak pisałam we wczesniejszym swoim wpisie.

Co do hulajnogi to nie słyszałam. Ale myślę że uczenie równowagi na pewno.
 
 
Mewa 
trajkotek
członek Stowarzyszenia


Pomogła: 3 razy
Wiek: 44
Dołączyła: 25 Sie 2009
Posty: 2121
Skąd: Poznań
Wysłany: 2012-08-10, 15:05   

Mamy od wczoraj hulajnogę. Marcelkowi nie przypadła do gustu ;/ Niby stabilna jest, ale on i tak się trochę boi na niej stanąć. Rehabilitantka dzisiaj powiedziała, że lepiej stawia lewą nogę na hulajnodze, ale to, co robi prawą jeszcze zbliżone od odpychania nie jest. Kasia chętnie próbuje, zobaczymy, może załapie. W każdym razie przede mną duuużo zapewniania, że sobie świetnie radzą i stawiania Marcelka na sprzęcie.

Jak hulajnogę odpakowywałam, to Kasia dopytywała: "A Kasia dochanie józiową?" Niestety kupiłam niebieską, ale już żałuję, że się nie szarpnęłam na trochę droższą pomarańczową ;-)
_________________
Ania, mama Marcelka z zD (2009) i Kasi (2010)
 
 
Maciejka 
nawijacz


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 11 Gru 2006
Posty: 1260
Skąd: Poznań okolice
Wysłany: 2012-08-10, 15:11   

Mewa, gdzie kupowałaś? kupiłaś mini micro?
_________________
Beata, mama Natalki oraz Jasia z ZD
 
 
Mewa 
trajkotek
członek Stowarzyszenia


Pomogła: 3 razy
Wiek: 44
Dołączyła: 25 Sie 2009
Posty: 2121
Skąd: Poznań
Wysłany: 2012-08-10, 15:15   

Tak, mini micro w Aktywnym Smyku. Hulajnoga robi świetne wrażenie, a sklep też polecam.
_________________
Ania, mama Marcelka z zD (2009) i Kasi (2010)
 
 
klooocuszek 
złotousty


Pomogła: 8 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 22 Sty 2010
Posty: 3216
Skąd: Poznań
Wysłany: 2012-08-10, 22:13   

Mewa napisał/a:
Tak, mini micro w Aktywnym Smyku. Hulajnoga robi świetne wrażenie, a sklep też polecam.

A którą konkretnie kupiłaś Aniu?
_________________
Honia - mama Kuby (20.08.2008) i Leny (14.06.2013)
 
 
Mewa 
trajkotek
członek Stowarzyszenia


Pomogła: 3 razy
Wiek: 44
Dołączyła: 25 Sie 2009
Posty: 2121
Skąd: Poznań
Wysłany: 2012-08-10, 23:59   

Mini Micro niebieską. Troszkę tańsze byłyby te wersje neonowe, ale to wyraźnie dziewczęce kolory - niebieski wydawał mi się neutralniejszy od różowo-pomarańczowego.
_________________
Ania, mama Marcelka z zD (2009) i Kasi (2010)
 
 
goha 
milczek

Wiek: 53
Dołączyła: 26 Lip 2012
Posty: 8
Skąd: Opole
Wysłany: 2012-08-11, 15:36   

Mewa napisał/a:
Tak, mini micro w Aktywnym Smyku. Hulajnoga robi świetne wrażenie, a sklep też polecam.


Spory wybór także u dystrybutora Santre Hulajnogi.com.pl
 
 
Maciejka 
nawijacz


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 11 Gru 2006
Posty: 1260
Skąd: Poznań okolice
Wysłany: 2012-08-16, 21:46   

A co myślicie o takiej tańszej hulajnodze firmy mondo? Nazywa się twist & roll.
Konstukcja chyba podobna?
filmik
Jaś na takiej zwykłej hulajnodze staje dwoma nogami i ja go wożę. Ale odpychać sam się nie chce. Dużo nie próbowaliśmy ale nie wiem czy jest sens kupować.
_________________
Beata, mama Natalki oraz Jasia z ZD
 
 
Mewa 
trajkotek
członek Stowarzyszenia


Pomogła: 3 razy
Wiek: 44
Dołączyła: 25 Sie 2009
Posty: 2121
Skąd: Poznań
Wysłany: 2014-04-02, 15:28   

Półtora roku po kupieniu hulajnogi Marceli zaczął na niej chętnie jeździć :jupi: :jupi: :jupi: . Mamy teraz dwie, bo jak tylko Marceli zbliżał się do hulajnogi, to jego szybsza i silniejsza siostra też akurat miała ochotę pojeździć :roll: .
_________________
Ania, mama Marcelka z zD (2009) i Kasi (2010)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xand created by spleen modified v0.4 by warna fixing Program do sklepu