FB Portal   Downoteka   "Nowe" forum   Użytkownicy   Statystyki   Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Zakątkowe realne spotkania z okazji ŚDZD
Autor Wiadomość
moni30.30 
nawijacz


Wiek: 45
Dołączyła: 14 Paź 2009
Posty: 842
Skąd: Kraków
Wysłany: 2013-03-24, 13:29   

Dziewczyny nie ma co żałować.W kwietniu chyba skrzykniemy następne spotkanie,tylko czy miejsce Wam odpowiada? Czy wolicie gdzieś indziej? W tym juniorze jest o tyle fajnie,że możemy przynieść swoją wałówkę :spoko: No i cały Junior dla nas!!! :jupi:

I mam nadzieję,że mój zięć już wyzdrowieje do tej pory :*
_________________
Mama Pawełka 12 lat i Paulinki z zD 21.09.2009 i Viktorka 5.11.2012
  
 
 
Margola 
moderator
Członek Stowarzyszenia - rzecznik prasowy


Wiek: 50
Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 7779
Skąd: Kraków
Wysłany: 2013-03-24, 13:32   

I kawa dla mamy w cenie zabawy ;-)
_________________
Margola Mama Karola 13.03.2002, Kasi 30.06.2010 i ciocia Marcinka z zD (08.05.07)

W ludzkim sercu toczą walkę dwa wilki. Jeden jest pełen złości i nienawiści. Drugiego przepełnia miłość, przebaczenie i pokój. Zwycięży ten, którego karmisz.
 
 
ewelkaa 
złotousty


Pomogła: 10 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 21 Sty 2009
Posty: 3805
Skąd: Tarnów / Corby UK
Wysłany: 2013-03-24, 13:34   

tak tak koniecznie skrzykujmy :-D o ile będę miała wolne to się zjawimy z Cypriankiem :-D

i kolejny plus dziecko w zasięgu wzroku :-D
_________________
Ewelina - mama Cyprianka z ZD ur. 03.10.2008
Cypiskowe fotki
Cypiskowe filmy
Cypiskowe sukcesy
 
 
nefre 
złotousty


Pomogła: 6 razy
Wiek: 45
Dołączyła: 19 Cze 2008
Posty: 6417
Wysłany: 2013-03-24, 13:50   

Manlia, Ty chyba najdalej miałaś do Gliwic?? super, że byłaś :)
i również uważam, że częściej powinniśmy się wszyscy spotykać.
_________________
mama Natiego z zD (06.06.2008) i Nikosia (29.06.2011)
sukcesy Natusiowe
 
 
gosik2 
nawijacz

Dołączyła: 01 Lip 2011
Posty: 588
Skąd: śląsk
Wysłany: 2013-03-24, 14:45   

Ja również dziękuję za spotkanie w Gliwicach, niestety nie udało mi się za wiele pogadać bo najpierw Gosia "wisiała" mi na rękach schowana w mojej bluzce, a każda próba oderwania jej ode mnie kończyła sie podkówką, a potem jak sie już oswoiła, to nie mogłam za nią zdążyć :-) . Dopiero teraz ogłądam zdjęcia i próbuję skojarzyć, kto jest kto
_________________
Ewa, mama Małgosi z zd 22.11.2010
 
 
nefre 
złotousty


Pomogła: 6 razy
Wiek: 45
Dołączyła: 19 Cze 2008
Posty: 6417
Wysłany: 2013-03-24, 14:54   

Ewa, to Ty, ta wysoka blondynka? :papa:
Jeśli tak, to podczas mojej konsumpcji ciastka, udało się nam troszkę porozmawiać :*
_________________
mama Natiego z zD (06.06.2008) i Nikosia (29.06.2011)
sukcesy Natusiowe
 
 
gosik2 
nawijacz

Dołączyła: 01 Lip 2011
Posty: 588
Skąd: śląsk
Wysłany: 2013-03-24, 14:57   

nefre

tak, to ja :papa:
_________________
Ewa, mama Małgosi z zd 22.11.2010
 
 
mamciaKa 
cichosza


Dołączyła: 16 Paź 2012
Posty: 41
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-03-24, 15:03   

Bardzo dziękuję za miłe spotkanie i ciepłe powitanie!
:-)
Żałuję że tak krótko mogłam być i nie wszystkich poznałam, nie ze wszystkimi porozmawiałam ale mam nadzieję to w przyszłości nadrobić!
 
 
magura 
moderator
zakręcony tata Cysia


Pomógł: 1 raz
Wiek: 50
Dołączył: 06 Lip 2007
Posty: 4076
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2013-03-24, 15:17   

Hehe, czyli jednak pewne rzeczy udaje się ustalić na forum :-) To ja mam jeszcze prośbę (już wcześniej pisałem) by ktoś wprawny spróbował skomponować podpis do grupowego.

_________________
:arrow: Liski_5 to Lusi, Michał (vel magura) i nasze Liski-urwiski: Paweł (14), Marcinek z zD (08.05.07) oraz Zosia (8).
 
 
nefre 
złotousty


Pomogła: 6 razy
Wiek: 45
Dołączyła: 19 Cze 2008
Posty: 6417
Wysłany: 2013-03-24, 15:29   

gosik2 napisał/a:
nefre

tak, to ja :papa:


Super :*

Magura, wieczorkiem opiszę tych, których jestem pewna, reszta wyjdzie w "praniu" ;-)
każdy coś dopisze i będzie komplet :spoko:
_________________
mama Natiego z zD (06.06.2008) i Nikosia (29.06.2011)
sukcesy Natusiowe
 
 
kabatka 
admin
Założyciel forum i Stowarzyszenia "Zakątek 21"


Pomogła: 1 raz
Wiek: 47
Dołączyła: 28 Wrz 2006
Posty: 14639
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-03-24, 17:31   

Ok, to z poślizgiem :oops: i ja dotarłam po spotkaniu do właściwego miejsca ;-)

Bardzo serdecznie wszystkim dziękuję za przybycie - było nas coś koło 35 osób, nie było tłoczno, nie było prześwitów, było w sam raz :-D Miejsce świetne - dzięki Aniu (aniak) za podesłanie propozycji! Mimo zimnej aury w środku było cieplutko, dostosowane wszystko do pobytu z dziećmi, nie było stresu, że ktoś coś zbije, coś się przewróci (jeśli już coś się zbijało to za barem ;-) ).
Bardzo się cieszę, że na spotkanie dotarły także osoby spoza Warszawy: mamagugu, mijka rodzinką i gocha z rodzinką :-D
Cieszę się z poznania nowych osób: PeggiSue, MamciaKa, Lucjan :spoko:

Wszyscy chyba jednogłośnie przyznaliśmy, że potrzeba częściej takich spotkań :tak:
A zatem:

mijka z gochą i jej rodzinką


Były poważne rozmowy


I zupełnie niepoważne ;-)





Od lewej: monniks, PeggySue1 i aniak


MamciKa z Martą Witecką plus po prawej widać ciut Anię (bartusiowąmamę) i wianuszek dzieciaków :-)


Od lewej: mamciaKa, Marta, bartusiowamama, mija, widać trochę wujkaUuu i Biankę oraz gocha z pomarańczowym kwiatkiem :-)


Noemka i Maks na wyścigach konnych :-D


Pałaszujemy ciacho :eat:


Zajęcia w podgrupach ;-)


Karina (mamciaKa) i Marta (baronek)


Zajęcia w podgrupach cd.


Kuba :-)


kabatka i Marta Witecka


kabatka i PeggySue1 plus na drugim planie wujek Uuu


Mężowie :cool2: baronka i agi75 oraz Michaś :-)


baronek i aga75


zajęcia w podgrupach cd.


Marta, bartusiowamama i kabatka


Za jakość grupowego zdjęcia przepraszam... Osoba, którą poprosiliśmy o cyknięcie kilku fotek - nie ustawiła ostrości... :-?
_________________
Monika, mama anielskiego Kubuli z zD (ur. 18.09.2005 - zm. 31.07.2006) , Ninki (ur. 16.02.2010 r.) i Lilki (ur. 4.02.2014 r.)
 
 
agajab 
mruczek


Wiek: 47
Dołączyła: 07 Gru 2008
Posty: 99
Skąd: Kraków
Wysłany: 2013-03-24, 17:40   

Spotkanie w Juniorze było super!!!! :brawo:
Miejsce idealne na kolejne zabawy i kulkowe igraszki, choć tym razem Karoli ze mną nie było, to jestem pewna, że spodobałoby się jej :spoko:

Wielkie dzięki dla kobietek (oraz ich teściowych ;-) ), które przygotowały poczęstunek na spotkanie.

...i pamiętajcie, że umawiałyśmy się także na wieczorne pogaduchy już bez dzieci, ale za to przy "mocniejszym" niż kawa trunku :lol:

Ewelka, czy to dlatego, że na zdjęciu jestem centralnie w środku, nie zauważyłaś mnie i nie wymnieniłaś w opisie? ;-) :lol:
_________________
Aga-mama Karolinki z zD ur. 10.08.2008r.
 
 
ewelkaa 
złotousty


Pomogła: 10 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 21 Sty 2009
Posty: 3805
Skąd: Tarnów / Corby UK
Wysłany: 2013-03-24, 17:47   

agajab napisał/a:
Ewelka, czy to dlatego, że na zdjęciu jestem centralnie w środku, nie zauważyłaś mnie i nie wymnieniłaś w opisie? ;-) :lol:


Aga kajam się prze Tobą :prosze: :prosze: ale jak się zorientowałam to już minęło 30 minut przewidzianych na edycję :oops: :oops:

Wybacz :* :*

Dopisana - Margola
_________________
Ewelina - mama Cyprianka z ZD ur. 03.10.2008
Cypiskowe fotki
Cypiskowe filmy
Cypiskowe sukcesy
 
 
agajab 
mruczek


Wiek: 47
Dołączyła: 07 Gru 2008
Posty: 99
Skąd: Kraków
Wysłany: 2013-03-24, 18:33   

spoko, nic się nie stało :-)

następnym razem będę z Karolą, to na pewno już nas nie przeoczysz :-D
_________________
Aga-mama Karolinki z zD ur. 10.08.2008r.
 
 
emka205 
złotousty
z kosmosu


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 15 Lip 2008
Posty: 3463
Skąd: z kosmosu
Wysłany: 2013-03-24, 18:54   

Honka napisał/a:
To ja w ten niedzielny słoneczny poranek głos zabiorę;)

Spotkanie bomba, jednak ubolewam nad tym, że nie zobaczyłam się ze wszystkimi;) II turo wybacz, że nie czekaliśmy! Ale nic straconego. Miejmy nadzieje, że kolejne spotkanie będzie już plenerowe i nie ograniczą nas metry kwadratowe, choć nie omieszkam dodać, że miejsce jakie znalazła dla nas Mewa było rewelacyjne.

MEWO!
:prosze: :prosze: :prosze:


Pozdrawiam wszystkich serdecznie i życzę uśmiechu, uśmiechu, uśmiechu i czekam na foty, bo sama mało pstrykałam, pchając się pod obiektywy innym;))))


:lol: no naprawdę Honka, pchałaś się aż nieprzyzwoicie ;-) , ale zupełnie zasłużenie, Honka przyniosła "plik" napełnionych helem pomarańczowych baloników. Dzieci miały frajdę, a co niektóre za ich pomocą chciały ulecieć w góórę :-)
Bardzo sympatycznie spędziliśmy czas. Z listy I-szo grupowej dotarli wszyscy prócz lapin80 i tin (może na cytadele w czerwcu dziewczęta dojedziecie), a i "na krzywika" wpadła Mewa, zapisana na II-gą turę ;-)
Dzięki Aniu za organizację.
Miejsce suuper, starsze dzieci się rozpierzchły (Agatka, Natalia, Jasiu,Mikołaj, Stasiu, Dawid, Marcel, Kasia,Filip, Niko) a młodsze stacjonowały na kolankach rodziców (wzorowa prosta postawa maleństwa honki, Adrianka cały czas siedziała, jakby kij połknęła, nie pamiętam takiego prostego siedzenia u małego fefka) albo przy maminy "cycu" (gregona zostało Ci tam jeszcze co mleka?, Twoje maleństwo tak bardzo żłopało, ale też miało z czego ;-) )
Potwierdzam prześliczną urodę oczek i nie tylko małej gig (prześliczna dziewczynka). Stara gigi ma fają dziare na przedramieniu a stary starej gigi ma fajny fryz :-)
Irenko Twoja Agatka to smukła laseczka, niby nie mówi, ale jak zobaczysz zdjęcia (które mój Bond w końcu kiedyś wklei) z zabawy filipa, Natali i Agatki w sklep to sama się zdziwisz (może Agatce nie chce się odzywać przy rodzicach bo woli wsłuchiwać się w muzykę ich głosów;-)
Moje chłopaki były zadowolone, filip od razu wyhaczył dwie laseczki Natalię i Agatkę, z którymi chętnie zabawiał się w sklep, a potem to już nie wiem co robił, bo lotoł razem z niko i resztą dzieci po placu zabaw.
Ale wiece co.... ta fontanna czekolady mmmmmmmmmmmmmmm, byłą przeznaczona dla dzieci, ale jak już wszyscy opuścili pokój z fontanną i ona wciąż się lała to...wybaczcie, ale nie mogłam się oprzeć, pozjadałam całą resztę owoców mocząc je w tej fontannie..(boszszsz jakiego doświadczenia doświadczyłam :lol: ), ale żeby ktoś mnie nie posądził o objadanie dzieci, to uprzedzam że wcześneij zrobiłam wywiad u pani właścicielki i ta Pani powiedziała, że to jest niekończąca się fontanna, więc jestem pewna , że dla II-go turowiczów również starczyło :tak: (potwierdzacie?)
W drodze do zdjęcia w plenerze (ło rany jak było zimno) , a wytrwali nieliczni (Honka, gdzie wyście się podziali??!!) spotkaliśmy schodzących się na IIgą turę: kasięp, mame kubusia, anie_as, i jeszcze jedna para doszła (wybaczcie zapomniałam niku, dziewczyno ze zdjęcia, stojąca obok mnie przypomnij, jak Cię tu zwą :-) )
Fotki pstryknięto rachu-ciachu i wszyscy pomknęli pod zadaszenia.
I to tyle :-)
Fotki będą i owszem, ino zaś. :nie:
_________________
nic nie dzieje się przypadkiem..(Filip 2005)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xand created by spleen modified v0.4 by warna fixing Program do sklepu