FB Portal   Downoteka   "Nowe" forum   Użytkownicy   Statystyki   Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Turnus rehabilitacyjny na Korsyce
Autor Wiadomość
forest777 
mruczek

Wiek: 43
Dołączył: 15 Lut 2013
Posty: 64
Skąd: Łódź
Wysłany: 2014-03-26, 09:12   Turnus rehabilitacyjny na Korsyce

Cześć,
Ostatnio podczas spotkania w fikołkowie i rozmów o turnusach zacząłem się zastanawiać nad zorganizowaniem turnusu na korsyce, lub w Fatimie: pięknie, mam tam kontakty i byłoby coś dla ducha... Jakby tak połączyć przyjemne z pożytecznym i wybrać jakieś piękne miejsce? Żeby było nie drogo i smacznie?:) Z dużą ilością słońca. Co Wy myślicie o takim wypadzie?
_________________
O Boże ,żeby tylko było zdrowe!!!
- ZDROWIE NIE JEST NAJWAŻNIEJSZE
 
 
forest777 
mruczek

Wiek: 43
Dołączył: 15 Lut 2013
Posty: 64
Skąd: Łódź
Wysłany: 2014-03-26, 13:51   

Zadzwoniłem na Korsykę:) tu i ówdzie i zrobiłem wstępny kosztorys dla grupy 50 osobowej, na turnus rehabilitacyjny na Korsyce.
- autokar na dwa tygodnie do dyspozycji
- pełne wyżywienie
- noclegi w pokojach 2,3 i 4 osobowych z łazienką

Wyjazd 25 wrzesień 2014 na dwa tygodnie

Opiekun z dzieckiem do 2 rż 3800 złotych
Opiekun z dzieckiem do 6 rż 4400 złotych
Opiekun z dzieckiem do 12 rż 4664 złotych

Dorosły dodatkowo 2800
Dziecko dodatkowo do 2 rż 1200
Analogicznie starsze :1800 i 2064

Faktura oczywiście wystawiana na turnus rehabilitacyjny.
Ceny są dla grupy 50 osobowej, jeżeli będzie mniej osób to trzeba bedzie koszty wynajmu autokaru rozbić na mniejszą grupe co podwyższy cene. Ale jak zbierze sie mniejsza grupa to może busem?:)

Udało mi sie super tanio zorganizować nocleg z wyżywieniem u uczciwych ludzi:)

Co do atrakcji rehabilitacyjnych to bede ja:) ... Chciałbym czas spędzić z rodziną i ten turnus byłby dla rodzin a nie z nastawieniem na ostrą jazdę udoskonalającą ekstra 21 ... Bedzie czas na dzielenie sie doświadczeniem, zwiedzanie, nabranie sił i co kto zechce ,,, bo Korsyka jest jedną z najpiękniejszych wysp!:) Poczytajcie... A jakby grupa stwierdziła, że trzeba zabrać delfiny, to zrzutka i zabieramy delfiny:)

A teraz najtrudniejsze:
Jest miesiąc na decyzje bo autokar nie bedzie czekał, rezerwacje też przytrzymają 30 dni.

Jak zbierze sie grupa to jedziemy!

Zapraszam
Marcin
_________________
O Boże ,żeby tylko było zdrowe!!!
- ZDROWIE NIE JEST NAJWAŻNIEJSZE
 
 
forest777 
mruczek

Wiek: 43
Dołączył: 15 Lut 2013
Posty: 64
Skąd: Łódź
Wysłany: 2014-03-26, 16:01   

Odpowiadam na pytanie z mojej skrzynki:
Pomysł pojawił się w niedzielę a dzisiaj zerknąłem na ceny turnusów i sprawdziłem ile by kosztował taki turnus na Korsyce? Wyszło mi jak powyżej. Nie przewiduję żadnych atrakcji rehabilitacyjnych na miejscu poza moją osobą, skonczylem NDT, zajęciami grupowymi : zwiedzanie i zabawa na najpiękniejszych plażach na świecie, jak żona dostanie urlop to będzie też lekarz, a jak nie to wezmę może kogoś z rodziny bo córke bym chciał zabrać, dla niej to organizuje w gruncie rzeczy.
Miejsce to :http://www.maison-saint-hyacinthe.com/restauration/ wybrałem ponieważ dali super cenę, będzie dobra atmosfera i pełne wyżywienie. Na miejscu jest sala gimnastyczna i możliwość stworzenia gabinetu. Mam propozycje od neurologopedy że będzie nam towarzyszyć przez skypa gdyby ktoś chciał. Innych specjalistów też można zorganizować w tej formie myślę, więc będą specjaliści na odległość. Neurologopeda sie zdeklarował za free ,ale za dopłatą można prawie wszystko, jak ktoś chce.

Faktura to nie problem, prowadziłem działalność 5 lat , więc jak bedzie wyjazd to bedzie działalność, wszystko legalnie i zgodnie z prawem.
_________________
O Boże ,żeby tylko było zdrowe!!!
- ZDROWIE NIE JEST NAJWAŻNIEJSZE
 
 
forest777 
mruczek

Wiek: 43
Dołączył: 15 Lut 2013
Posty: 64
Skąd: Łódź
Wysłany: 2014-03-26, 22:25   

Następna odpowiedź:
Bierzemy wszystkich oczywiście!:), Siostrzyczki dały super cene to nie odpuszcze:) choćbyśmy mieli busem jechać:) żona Anetka się zdeklarowała więc lekarz będzie:) Planowany wyjazd z Warszawy, my z Pabianic jestesmy, autokar oczywiscie bedzie zabieral ludzi po drodze. Trasa :wstępnie start z Warszawy dalej po drodze zabieramy ale nic na sztywno, może po kogo na wieś zboczymy?;) ( w granicach rozsądku) Jak sie ma ponad 12 lat to cena jak za dorosłego, jak Siostry zejdą z ceny to oddam, choć w takich wypadkach nie lubie sie ostro targować jak już powiedziały, że taniej nie chcą bo i nie mogą nawet:) cały ośrodek dla nas jest wstępnie zarezerwowany i pokoje są jak w ofercie 4,3,2 i 1 osobowe oczywiście ilość ograniczona.
_________________
O Boże ,żeby tylko było zdrowe!!!
- ZDROWIE NIE JEST NAJWAŻNIEJSZE
 
 
forest777 
mruczek

Wiek: 43
Dołączył: 15 Lut 2013
Posty: 64
Skąd: Łódź
Wysłany: 2014-03-26, 22:42   

Mam do Was Prośbę,

Powiedzcie proszę znajomym o tym turnusie, może ktoś by chciał się wybrać. Chciałbym zebrać chociaż 20 osób ale mam nadzieje, że zapełnimy autokar nie tylko pozytywną energią!:)
_________________
O Boże ,żeby tylko było zdrowe!!!
- ZDROWIE NIE JEST NAJWAŻNIEJSZE
 
 
forest777 
mruczek

Wiek: 43
Dołączył: 15 Lut 2013
Posty: 64
Skąd: Łódź
Wysłany: 2014-03-26, 22:56   Planujemy realne spotkanie na Korsyce!:)

Zadzwoniłem na Korsykę:) tu i ówdzie i zrobiłem wstępny kosztorys dla grupy 50 osobowej, na turnus rehabilitacyjny na Korsyce. Realne spotkanie się szykuje!!!:)
- autokar na dwa tygodnie do dyspozycji
- pełne wyżywienie
- noclegi w pokojach 2,3 i 4 osobowych z łazienką

Wyjazd 25 wrzesień 2014 na dwa tygodnie

Opiekun z dzieckiem do 2 rż 3800 złotych
Opiekun z dzieckiem do 6 rż 4400 złotych
Opiekun z dzieckiem do 12 rż 4664 złotych

Dorosły dodatkowo 2800
Dziecko dodatkowo do 2 rż 1200
Analogicznie starsze :1800 i 2064

Faktura oczywiście wystawiana na turnus rehabilitacyjny.
Ceny są dla grupy 50 osobowej, jeżeli będzie mniej osób to trzeba bedzie koszty wynajmu autokaru rozbić na mniejszą grupe co podwyższy cene. Ale jak zbierze sie mniejsza grupa to może busem?:)

Udało mi sie super tanio zorganizować nocleg z wyżywieniem u uczciwych ludzi:)

Co do atrakcji rehabilitacyjnych to bede ja:) ... Chciałbym czas spędzić z rodziną i ten turnus byłby dla rodzin a nie z nastawieniem na ostrą jazdę udoskonalającą ekstra 21 ... Bedzie czas na dzielenie sie doświadczeniem, zwiedzanie, nabranie sił i co kto zechce ,,, bo Korsyka jest jedną z najpiękniejszych wysp!:) Poczytajcie... A jakby grupa stwierdziła, że trzeba zabrać delfiny, to zrzutka i zabieramy delfiny:)

A teraz najtrudniejsze:
Jest miesiąc na decyzje bo autokar nie bedzie czekał, rezerwacje też przytrzymają 30 dni.

Jak zbierze sie grupa to jedziemy!

Zapraszam
Marcin
_________________
O Boże ,żeby tylko było zdrowe!!!
- ZDROWIE NIE JEST NAJWAŻNIEJSZE
 
 
Malina87 
trajkotek


Pomogła: 3 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 10 Lis 2008
Posty: 2136
Skąd: Tarnowskie Góry
Wysłany: 2014-03-26, 23:06   

Czyli to nie turnus a wakacje?? ;-)
_________________
Dagmara, mama Błażejka z zD (04.11.2008 r.)
 
 
ula oo 
gaduła
Żabcik


Wiek: 41
Dołączyła: 22 Sty 2014
Posty: 436
Skąd: Zagórze
Wysłany: 2014-03-27, 06:52   

Powinien ktoś tu w nagłówku wpisać wakacje, a nie turnus :-x :-x :-x
_________________
Tylko jedno może unicestwić marzenie- strach przed porażką

Mama Michałka z zD (ur. 31.07.2012 r.),Kacperka (7l.) i Ilonki (11l.)
 
 
vagabunda8 
złotousty


Pomogła: 35 razy
Dołączyła: 09 Mar 2011
Posty: 8813
Wysłany: 2014-03-27, 07:39   

Faaajne, a może być częściowe dofinansowanie z PEFRON-u?
_________________
BaHa mama Antka
__________________________________________
"Najgorszą wadą człowieka bez wad jest to, że nie ma wad, więc się nie przejmuj, gdy ktoś powie, że jesteś okropny"
 
 
Iga 
złotousty
iga


Pomogła: 8 razy
Dołączyła: 29 Lis 2007
Posty: 9714
Skąd: Dębica
Wysłany: 2014-03-27, 09:37   

Ktora cena za nocleg jest ujeta w ofercie? Luzko pietrowe przedzielone przegrodka? Pokoj z lazienka, czy bez lazienki?

Ile kilometrow jest do morza?
_________________
iga - mama Majowej z zD ur. 09.03.2007
www.gugaa.blog.onet.pl
www.najmajowniejsza.net
 
 
kabatka 
admin
Założyciel forum i Stowarzyszenia "Zakątek 21"


Pomogła: 1 raz
Wiek: 47
Dołączyła: 28 Wrz 2006
Posty: 14639
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-03-27, 11:27   

Temat z części turnusy został scalony z tym w "rodzicach", bo tu bardziej jest na miejscu.
_________________
Monika, mama anielskiego Kubuli z zD (ur. 18.09.2005 - zm. 31.07.2006) , Ninki (ur. 16.02.2010 r.) i Lilki (ur. 4.02.2014 r.)
 
 
forest777 
mruczek

Wiek: 43
Dołączył: 15 Lut 2013
Posty: 64
Skąd: Łódź
Wysłany: 2014-03-27, 14:51   

To będzie turnus rehabilitacyjny, więc poprosze na miejsce turnusów w pierwotnej formie , albo : Turnus rehabilitacyjny na Korsyce:)
_________________
O Boże ,żeby tylko było zdrowe!!!
- ZDROWIE NIE JEST NAJWAŻNIEJSZE
 
 
forest777 
mruczek

Wiek: 43
Dołączył: 15 Lut 2013
Posty: 64
Skąd: Łódź
Wysłany: 2014-03-27, 14:57   

Jedzie lekarz, fizjoterapeuta z NDT , będą z zewnątrz przez skypa dostępni: neurologopeda, lekarz rehabilitacji, pediatra. Podałem w informacjach że zarezerwowałem cały ośrodek i podałem link , jak ktoś chce łóżko piętrowe to proszę:) dostępne są wszystkie opcje:) do tej pory jedna rodzina zarezerwowała pokój trzyosobowy a my bierzemy drugi z łazienką. Reszta wolna. Wyjazd jest w trakcie tworzenia więc wszystko jest możliwe.

Pozdrawiam
_________________
O Boże ,żeby tylko było zdrowe!!!
- ZDROWIE NIE JEST NAJWAŻNIEJSZE
 
 
forest777 
mruczek

Wiek: 43
Dołączył: 15 Lut 2013
Posty: 64
Skąd: Łódź
Wysłany: 2014-03-27, 14:59   

Co do pefronu to trzeba pytać u nich, podobno czasem dają dofinansowania. Zadzwonie i zapytam jeszcze:)
_________________
O Boże ,żeby tylko było zdrowe!!!
- ZDROWIE NIE JEST NAJWAŻNIEJSZE
 
 
kabatka 
admin
Założyciel forum i Stowarzyszenia "Zakątek 21"


Pomogła: 1 raz
Wiek: 47
Dołączyła: 28 Wrz 2006
Posty: 14639
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-03-27, 15:05   

Ok, przeniosłam.
Mam prośbę, nie pisz post pod postem :prosze: Jest 30 min na edycję własnych postów, zawsze jeśli coś nam się przypomni w tym czasie, można wyedytować posta i dopisać w nim co trzeba.
_________________
Monika, mama anielskiego Kubuli z zD (ur. 18.09.2005 - zm. 31.07.2006) , Ninki (ur. 16.02.2010 r.) i Lilki (ur. 4.02.2014 r.)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xand created by spleen modified v0.4 by warna fixing Program do sklepu