FB Portal   Downoteka   "Nowe" forum   Użytkownicy   Statystyki   Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
chory brat
Autor Wiadomość
finika
milczek

Dołączył: 23 Lip 2013
Posty: 5
Wysłany: 2013-07-23, 16:05   chory brat

Kochani rodzice, co prawda mam zdrowe dzieci ale brata z zespołem Downa i pamietam jaki to był szok dla wszystkich po jego narodzinach. Długo wszystcy pytali wkolo dlaczego, po co? jak to? itp.
teraz mam wiedze na ten temat i llatwiej jest mi pewne rzeczy zrozumiec, ale wiem ze w dalszym ciagu jest gro osob ktore nei moze pogodzic sie z niepelnosparwnosci swojego dziecka dlatego proponuje Wam cykl pisany przez specjaliste na temat akceptacji niepelnosprawnosci

Link został usunięty. Zgodnie z regulaminem forum najpierw należy zapytać opiekunów forum o zgodę na zamieszczenie tego typu posta.
kabatka
 
 
grażyna 
złotousty


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 15 Cze 2007
Posty: 6849
Skąd: z Lipówki
Wysłany: 2013-07-23, 16:24   

Rozumiem potrzebę rozreklamowania jakiegoś portalu w sieci, może nawet ciekawego dla kogoś.

Tylko najpierw może napisz proszę dlaczego nie stosujesz polskich znaków i piszesz tak niestarannie? Okropnie źle się takie posty czyta :] .
Odbieram to jako brak szacunku dla czytającego. W reklamie pierwsze wrażenie jest bardzo ważne ;-) .
_________________
mama Anety z zD(34l)
Zakątek Anety
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xand created by spleen modified v0.4 by warna fixing Program do sklepu