FB Portal   Downoteka   "Nowe" forum   Użytkownicy   Statystyki   Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Zakątkowy Turnus. Termin od niedzieli 20.08-26.08 2017
Autor Wiadomość
groszek 
junior admin


Pomogła: 14 razy
Wiek: 60
Dołączyła: 11 Gru 2006
Posty: 16903
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-08-19, 16:06   

Ja też nie lubię się pakować. Ma byc chłodno...Maks myśli że jedzie nad morze :roll:
_________________
Dzieci groOszkòw
Marysia 36
Maciek i Kasia po 34
Marcin 31
Małgosia 29
Mateusz 25
Maksymilian 18 (17.06.2005)
 
 
magda 
moderator
Członek Stowarzyszenia


Pomogła: 1 raz
Wiek: 51
Dołączyła: 03 Paź 2006
Posty: 6708
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2017-08-19, 16:37   

Wy się pakujecie a ja kończę prać :roll:
Kuba rano wrócił znad morza. Czyli ja tradycyjnie wszystko na zwariowanych obrotach.
Do zobaczenia jutro :papa:
_________________
Magda - mama Karolinki (24lat) i Kubusia z zD (17lat)
 
 
baronek 
złotousty
moderator


Pomogła: 16 razy
Wiek: 49
Dołączyła: 04 Sty 2011
Posty: 5862
Skąd: Budziska/Warszawa
Wysłany: 2017-08-19, 18:52   

Kulka, ja mam dużo toreb. Jak jadę autem, to się nie ograniczam ;) No i zawsze w tyle głowy mam nieoczekiwane wpadki Julka. Tak że ten.
Szałwia, Julek wprawdzie nie mówi (jeszcze) "jedziemy na turnus", za to powtarza "Mama, Idoch?" i banan na twarzy. Przy okazji opowiadam mu, które dzieci będą i zaczyna wymieniać imiona :)
Jutro wyruszamy z rana.
Do zobaczenia wszystkim :papa:
_________________
Marta - mama Krzysia (ur. 8 lipca 2008) i Julka z zD (ur. 27 października 2010)
 
 
Marzenia 
złotousty
mama Anny Julijki z zD


Pomogła: 1 raz
Wiek: 60
Dołączyła: 12 Mar 2008
Posty: 2623
Skąd: pow. gdański
Wysłany: 2017-08-19, 20:02   

Nie mogę się doczekać spotkania z Wami, z naszymi dzieciakami i ja też. Bardzo się cieszę na ten piękny pomarańczowy tydzień. Zaraz zacznę się pakować. Bardzo boję, się, że o czymś bardzo ważnym zapomnę. Do zobaczenia na miejscu w Polanice w Chrustach a może kogoś po drodze spotkamy. My A1 i przez Piotrków jedziemy :papa:
_________________
"To, co jest przyczyną twoich najgłębszych cierpień, jest zarazem źródłem twoich największych radości."
suwaczekAni
 
 
kulka 
złotousty


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 11 Lut 2012
Posty: 2529
Wysłany: 2017-08-20, 07:49   

Ja też przez Piotrków.
_________________
*Nie ma przyjaciół, ani wrogów. Są tylko nauczyciele*
 
 
groszek 
junior admin


Pomogła: 14 razy
Wiek: 60
Dołączyła: 11 Gru 2006
Posty: 16903
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-08-21, 21:16   

Minął pierwszy dzień turnusu. Dobrze że jesteśmy razem. Łatwiej znieść różne zawirowania i niespodzianki. Wygląda jednak że pozostaniemy wirne 12 Dębom.
_________________
Dzieci groOszkòw
Marysia 36
Maciek i Kasia po 34
Marcin 31
Małgosia 29
Mateusz 25
Maksymilian 18 (17.06.2005)
 
 
aniak 
złotousty


Pomogła: 15 razy
Wiek: 59
Dołączyła: 07 Maj 2008
Posty: 5782
Skąd: Chylice/Piaseczno
Wysłany: 2017-08-21, 22:48   

groszek napisał/a:
Minął pierwszy dzień turnusu. Dobrze że jesteśmy razem. Łatwiej znieść różne zawirowania i niespodzianki. Wygląda jednak że pozostaniemy wirne 12 Dębom.

:super:
Pozdrowienia dla Wszystkich :*
_________________
Anka - mama PIOTRKA (14.04.2008), Ani (34) żony Mateusza, Jacka Juniora (30) męża Oli, Łukasza (28) i babcia Franka, Staśka, Stefana, Róży i Kazika :) oraz Józka i Zuzi
 
 
mamagugu 
złotousty


Pomogła: 11 razy
Wiek: 45
Dołączyła: 07 Paź 2007
Posty: 9200
Skąd: Gillingham, Anglia
Wysłany: 2017-08-25, 23:39   

My tez pozdrawiamy :papa: :-D
_________________
Mama bliźniaczek: Violi z zD i Nigelli (20. 08. 2007)
"It's ok not to be ok".
 
 
Daga
gaduła


Wiek: 46
Dołączył: 16 Kwi 2009
Posty: 436
Skąd: świętokrzyskie
Wysłany: 2017-08-26, 21:01   

My już w domu. Bardzo się cieszę, że Was wszystkich zobaczyłam i miło spędziłam czas . Miejsce piękne, jedzenie super smaczne, z terapiami już gorzej, więc w przyszłym roku wybierzemy się jednak do Zaździerza.
Jeszcze raz uściski i podziękowania dla Ani groszek 
P.s. to był najlepszy turnus jeśli chodzi o zachowanie Fifka 
_________________
mama Filipka z zD (23.03.2009) i Tosi (15.07.2013)
---------------------------------------
Z chwilą gdy decydujesz się stawić czoło problemom, przekonujesz się, że możesz więcej niż ci się zdawało.(Paulo Coelho)
 
 
Maria74
złotousty

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 27 Sie 2014
Posty: 2554
Wysłany: 2017-08-26, 22:33   

My również bardzo dziękujemy wszystkim za miłe towarzystwo. To był naprawdę wspaniale spędzony czas. Zakochaliśmy się z Darkiem w Waszych dzieciaczkach! Wielkie ukłony i szczególne podziękowania dla Ani Groszek :prosze: :prosze: :prosze: To nasz pierwszy turnus ale na pewno na pewno nie ostatni i na pewno kolejny będzie zakątkowy o ile nie podpadliśmy za bardzo.
_________________
Maria, mama Krzysia z zD ur. 19.11.2013 r.
 
 
Marzenia 
złotousty
mama Anny Julijki z zD


Pomogła: 1 raz
Wiek: 60
Dołączyła: 12 Mar 2008
Posty: 2623
Skąd: pow. gdański
Wysłany: 2017-08-27, 16:19   

My już wyjechaliśmy z Polaniki . Wystawiono mi fakturę przelewową na Fundację za pobyt na turnusie na kwotę 2.560 zł Wydaje mi się, ze to jest coś za dużo. Chcieli policzyć jeszcze więcej za zabiegi dla mnie miałam zlecenie lekarza ale Ośrodek nie dał mi terminow . Pani recepcjonistka wystawiająca fakturę zapewniała mnie, że nie ujęła tych zabiegów w fakturze, ze jutro bedą wyjaśniać czy byłam na nich czy nie i dlaczego lekarz mnie nimi obciążył.
Aniu gdybyś znalazła czas to proszę sprawdź naszą fakturę i proszę wylicz mi ile powinniśmy zapłacić. Tu znalazłam na zakątku informację, że tygodniowy turnus z 30 zajęciami kosztuje 2.850 ( nasz miał 25 zajęć) A nasz ile kosztował bez dofinansowania albo ile dziecko i opiekun powinno zapłacić z dofinansowaniem Zakątka?
2850-500 zaliczki = 2350-900 ( dofinansowania zakątka) =1450+130+130 (dostawka kosztuje tyle samo?)+90 (za dodatkowy dzień pobytu) = 1800 tyle mi wyszło za nasz pobyt a Polanika nam wyliczyła fakturę za turnus Ani i dodatkowy dzień na kwotę 2560 zł. ? Ważne to dla mnie bo podpisałam tą fakturę ale mam wątpliwości. Nie chcę przepłacać. Każdy grosz jest ważny. To pieniądze Ani i Piotra.
_________________
"To, co jest przyczyną twoich najgłębszych cierpień, jest zarazem źródłem twoich największych radości."
suwaczekAni
 
 
Marzenia 
złotousty
mama Anny Julijki z zD


Pomogła: 1 raz
Wiek: 60
Dołączyła: 12 Mar 2008
Posty: 2623
Skąd: pow. gdański
Wysłany: 2017-08-27, 17:34   

Teraz doczytałam na fakturze kwota brutto za turnus 1.950 zł dlaczego tak dużo? dlaczego nie 1.400 zł? Co oni nam doliczyli?
Pobyt męża policzono od czwartku do soboty 3 dni 390 zł zgłaszałam w dniu przyjazdu ze maż będzie tylko 1 noc w sobotę Grzegorz przyjechał do Polaniki o 20 i pobyt mój i Ani na złocie
_________________
"To, co jest przyczyną twoich najgłębszych cierpień, jest zarazem źródłem twoich największych radości."
suwaczekAni
 
 
baronek 
złotousty
moderator


Pomogła: 16 razy
Wiek: 49
Dołączyła: 04 Sty 2011
Posty: 5862
Skąd: Budziska/Warszawa
Wysłany: 2017-08-27, 19:08   

Marzenia, ale chyba też doliczyli twój i Ani pobyt do niedzieli. Jak oddawałam klucze, pani w rejestracji mówiła, że mieliście zabukowane tylko do soboty. To akurat te 390 zł (130 za osobę jedna doba). Co do reszty brakującej, poczekaj może na wyjaśnienia kwestii masaży, których, jak zrozumiałam nie wykorzystałaś, choć miałaś zlecone? Spokojnie. Wszystko się na pewno wyjaśni.
_________________
Marta - mama Krzysia (ur. 8 lipca 2008) i Julka z zD (ur. 27 października 2010)
 
 
Marzenia 
złotousty
mama Anny Julijki z zD


Pomogła: 1 raz
Wiek: 60
Dołączyła: 12 Mar 2008
Posty: 2623
Skąd: pow. gdański
Wysłany: 2017-08-27, 20:56   

Marta lekarka wystawiła zlecenie ale w pokoju obok nie mieli terminów na realizację tych zabiegów powiedzieli że jak się coś zwolni to mnie powiadomią przez cały tydzień mnie nie powiadomili i nie dali mi rozpiski. Mieli mnie w komputerze czekającą na termin zabiegów, mieli do mnie nr telefonu. Ja z moją Anią nie miałam siły stać w kolejce i czekać, by się upominać. Pani wystawiająca fakturę powiedziała że mi ich nie doliczy skoro ich nie miałam ale najprawdopodobniej doliczyła, albo system ich doliczył a ona nie mogła tego wyzerować tylko mi o tym nie powiedziała. Pobyt męża mam czwartek sobota 3 doby 390 zł Grzegorz był 1 nockę przyjechał wczoraj po 20.00 i to tez w pierwszy dzień zgłaszałam, że mąż przyjedzie tylko w sobotę. Nie dopatrzyłam tego od razu...mam jakiegoś pecha do problemów z nimi.
I jeszcze teraz okazało się, że zostawiłam w naszym pokoju ładowarkę do komórki.
Wrócę tam jeszcze.
A Ty Marta wróciłaś już do domu? Jak Tobie Ośrodek wystawił kwotę na fakturze? 1950 czy 1.400 a może jeszcze inną? Skoro nie miałam zabiegów z ich winy bo nie mieli terminów to ich nie miałam i nie powinnam płacić za brak usługi. Nie wiem dlaczego tego nie mają udokumentowanego? Tylko muszę czekać do jutra by mogli przeprowadzić dochodzenie czy byłam na zabiegach czy nie ...Tyle prowadzą biurokracji i na nic to.. nie są w stanie sprawdzić prostej sprawy
_________________
"To, co jest przyczyną twoich najgłębszych cierpień, jest zarazem źródłem twoich największych radości."
suwaczekAni
 
 
renia33 
nawijacz

Wiek: 47
Dołączyła: 20 Gru 2009
Posty: 985
Skąd: okolice Chełma
Wysłany: 2017-08-27, 21:25   

A my dziękujemy wszystkim za miło spędzony czas, rozmowy...podwózkę.
Dziękujemy za niemały trud włożony w zorganizowanie turnusu i zlotu. Z większością nie zdążyliśmy się pożegnać, bo wyjechaliśmy rano, ale miło było Was poznać{nowych} i porozmawiać z tymi już wcześniej poznanymi. :spoko:
_________________
mama Weroniki z Z.D.(ur.17 01 2007) i Łucji (już pełnoletniej ;) )
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xand created by spleen modified v0.4 by warna fixing Program do sklepu