FB Portal   Downoteka   "Nowe" forum   Użytkownicy   Statystyki   Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Zakątkowy Turnus. Termin od niedzieli 20.08-26.08 2017
Autor Wiadomość
magda 
moderator
Członek Stowarzyszenia


Pomogła: 1 raz
Wiek: 51
Dołączyła: 03 Paź 2006
Posty: 6708
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2017-08-27, 20:41   

Marzenia, piszesz że masz fakturę przelewową na Fundację. To musieli chyba wystawić na całość a zaliczkę Ci zwrócą. Chyba gdzieś o tym było pisane :-?
_________________
Magda - mama Karolinki (24lat) i Kubusia z zD (17lat)
 
 
renia33 
nawijacz

Wiek: 47
Dołączyła: 20 Gru 2009
Posty: 984
Skąd: okolice Chełma
Wysłany: 2017-08-27, 20:50   

Dokładnie, mi wystawili na 1950 zł czyli całość, a zaliczkę mają zwrócić.
Za nasz pobyt do dzisiejszego śniadania zapłaciłam osobno i to była faktura opisana jako ,,pobyt".
_________________
mama Weroniki z Z.D.(ur.17 01 2007) i Łucji (już pełnoletniej ;) )
 
 
ewelkaa 
złotousty


Pomogła: 10 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 21 Sty 2009
Posty: 3805
Skąd: Tarnów / Corby UK
Wysłany: 2017-08-27, 21:11   

Choc na turnusy juz nie jezdzimy ( z wiadomej przyczyny) to chetnie czytam Wasze relacje... mimo, ze tyle lat juz nie bylismy to zawsze mi sa bliskie te Wasze spotkania ❤ Zawsze wszyscy zadowoleni tylko Ty Marzenia masz z czyms problem.. jak nie zla faktura to cos tam.. zamiast sie kontaktowac z osrodkiem to wywalasz zale tu.. nikt tego za Ciebie nie zalatwi przeciez.. Zadzwon do Polaniki i ustal wszystko..tu nikt nie wie dokladnie co i jakie zabiegi mialas Ty czy Ania, ile posilkow mialas wykupionych itd...
Pozdrawiam wszystkich cieplutko :-)
_________________
Ewelina - mama Cyprianka z ZD ur. 03.10.2008
Cypiskowe fotki
Cypiskowe filmy
Cypiskowe sukcesy
 
 
baronek 
złotousty
moderator


Pomogła: 16 razy
Wiek: 49
Dołączyła: 04 Sty 2011
Posty: 5809
Skąd: Budziska/Warszawa
Wysłany: 2017-08-28, 06:40   

Marzenia napisał/a:
(...) Jak Tobie Ośrodek wystawił kwotę na fakturze? 1950 czy 1.400 a może jeszcze inną? (...)


Mam jeszcze inną kwotę ;-) Z nami był Krzyś, za którego też płaciłam.
Ale, gdy rozliczałam się z ośrodkiem, a dokładniej z menadżer (jeszcze w tygodniu), to wszystko mi wytłumaczyła, co, ile kosztuje, ustaliłyśmy, jak mamy to rozliczyć i wczoraj tylko oddawałam klucze. :spoko:
_________________
Marta - mama Krzysia (ur. 8 lipca 2008) i Julka z zD (ur. 27 października 2010)
 
 
iwi 
trajkotek


Pomogła: 7 razy
Wiek: 46
Dołączyła: 19 Paź 2008
Posty: 2286
Skąd: Świerklany
Wysłany: 2017-08-28, 11:03   

Turnus już za nami...
Bardzo chciałam podziękować całemu Stowarzyszeniu Zakatek21 i Prezesowej za podjęcie trudu organizacji turnusu. Dzięki wielkie!
Za zdobyte przez Was dofinansowanie dla nas też bardzo dziękuję. Bez niego pewnie byśmy się nie zdecydowali. :* :*
Za pomaganie w rozwiązywaniu kwestii różnego typu, spełnianie próśb i zachcianek buziaki dla Was! :*
Mnie i Igorowi bardzo się podobało. Terapie, które dobrał nam ośrodek były akurat trafione, choć niektóre z nich zbyt krótkie. Otrzymałam od terapeutów kilka rad, nad którymi będę teraz myśleć. ;-)
Zajęcia animacyjne w tzw. międzyczasie też w naszym guście. Wyżywienie z górnej półki. :-D
Ja nie miałam najmniejszych problemów z fakturą.
Do ośrodka chętnie byśmy wrócili poza sezonem, jednak (jak dla mnie) mają bardzo drogie te turnusy. :cool2:
Dzięki jeszcze wszystkim współturnusowiczom za rady, rozmowy, żarty. Będziemy mieć miłe wspomnienia. :-)
_________________
Iwona - mama Igora z zD (15.10.2001)
foteczkowy zakątek Igora
 
 
szałwia 
trajkotek


Pomogła: 2 razy
Wiek: 45
Dołączyła: 24 Paź 2009
Posty: 2458
Skąd: Gniezno
Wysłany: 2017-08-28, 16:49   

Kochani, dziękuję Wam bardzo za przemiłe towarzystwo. Po tygodniowej odskoczni, wypoczęta, bez większego bólu, powróciłam dziś do szarej rzeczywistości...
Jestem bardzo wdzięczna za dofinansowanie, bez tego nie zdecydowalibyśmy się, a cieszę się, że mogłam osobiście poznać ten ośrodek. :brawo:
Dodatkowe podwójne (a może nawet poczwórne...) podziękowania przesyłam dla Miji i Darka, za pomoc w sytuacji kryzysowej :* :*
W drodze powrotnej zwiedziliśmy zamek w Chęcinach i jaskinie Raj. Cieszę się, że mogliśmy przy okazji poznać ten piękny zakątek Polski.
Do zobaczenia!!! :papa:
_________________
Sylwia - mama Wiktora (ur.21.02.2006) i Igorka z zD (ur.05.08.2009)
 
 
Marzenia 
złotousty
mama Anny Julijki z zD


Pomogła: 1 raz
Wiek: 60
Dołączyła: 12 Mar 2008
Posty: 2623
Skąd: pow. gdański
Wysłany: 2017-08-28, 17:11   

Ewelka masz rację.

Przepraszam Ciebie i wszystkich innych za swoje wpisy i swoją niezaradność życiową i szukanie pomocy tu na zakątku. Nie jestem idealna wiem o tym nie od dziś. Wiem też , że wszyscy inni też nie są idealni. Że jesteśmy tu na Zakątku, by sobie pomagać a nie dogryzać, wytykać... Mimo wszystko dziękuję Ci, że jesteś tak wspaniała i mnie rzeczowo oceniłaś i poinstruowałaś co powinnam i jak powinnam. Twoje rady są dla mnie bezcenne. Wspomnę tylko, że dobrze i łatwo jest kogoś oceniać, jak się samemu nie jest w takiej sytuacji.

Dzisiaj od Ani dowiedziałam się, że każdy z turnusowiczów mógł sam sprawdzić swoje płatności, zadłużenie nie wychodząc z domku. Nie wiedziałam tego wcześniej. Nikt mi tego nie powiedział. Zresztą sama chyba bym nie potrafiła tam zajrzeć, bym potrzebowała instrukcji, jak to zrobić. W każdym domku był ekran, który ja myślałam, że pełni funkcję elektrycznego kominka a to był komputer. Niestety nie potrafiłam go obsługiwać. Byłam wcześniej w recepcji rozmawiać o fakturze, to mnie odesłali do końca turnusu, pobytu.
_________________
"To, co jest przyczyną twoich najgłębszych cierpień, jest zarazem źródłem twoich największych radości."
suwaczekAni
 
 
groszek 
junior admin


Pomogła: 13 razy
Wiek: 60
Dołączyła: 11 Gru 2006
Posty: 16801
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-08-28, 18:19   

Dziękuję wszystkim, którzy przyjechali, że im się chciało.
Zdjęć jest tyle , że nikt tego nie da rady zobaczyć. :nie:
Wydawało mi się, że już jestem po robocie, ale chyba jeszcze będę miała co robić. Poniżej link na dysk w chmurze.Każdy kto go ma może zobaczyć zdjęcia i sobie pobrać, te które chce.
:arrow: zdjęcia
Jest tych zdjęć sporo!
_________________
Dzieci groOszkòw
Marysia 36
Maciek i Kasia po 34
Marcin 31
Małgosia 29
Mateusz 25
Maksymilian 18 (17.06.2005)
 
 
angelika kuspa 
złotousty


Pomogła: 4 razy
Wiek: 48
Dołączyła: 23 Paź 2007
Posty: 3719
Skąd: Kołaczkowo
Wysłany: 2017-08-28, 18:25   

Nie wiem Marzenia dlaczego kazali Ci czekać do końca turnusu. Ja rozliczałam się już we wtorek kiedy pani manager miła wolną dłuższą chwilę, bo też moje rozliczenie było trochę zawiłe, ale na spokojnie wszystko wyszło Ok. I do końca turnusu miałam spokój. Liczyłam się że pod koniec będą jedni wyjeżdżać a inni turnusowicze znowu przyjadą i też będą chcieli być szybko załatwieni więc wtedy nie ma czasu na wyjaśnienia .Mam nadzieję ,że jakoś wszystko wyjaśnisz i będziesz zadowolona.
_________________
Angelika, mama Weroniki 23l.,Kornelii 17 l. i Adrianny (17.09.07 r. z zD)
 
 
gosik2 
nawijacz

Dołączyła: 01 Lip 2011
Posty: 588
Skąd: śląsk
Wysłany: 2017-08-30, 15:07   

Ja również dziękuję wszystkim za towarzystwo, a organizatorom za włożony trud w przygotowanie i ogarnięcie tego wszystkiego :tak:
Serdecznie obie z Gosią pozdrawiamy wszystkich którzy nas pamiętają :-)
Aniu dzięki za udostępnienie zdjęć, rzeczywiście dużo tego, jeszcze wszystkich nie obejrzałam :)
_________________
Ewa, mama Małgosi z zd 22.11.2010
 
 
kulka 
złotousty


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 11 Lut 2012
Posty: 2529
Wysłany: 2017-09-02, 08:47   

Dziękuję Wam wszystkim za miły turnus.
Groszku - byłaś ostają spokoju, gwarancją jakości i źródłem ciepła. Bardzo się cieszę, że mogłam poznać Cię odrobinkę "realniej". Dziękuję, że pomimo braku aktywności na forum w ostatnim czasie mogłam z Wami być.
Dziękujemy za możliwość zaprezentowania naszych piosenek. Bardzo się cieszymy, z każdego dobrego słowa na temat koncertu i naszych kompozycji.
To był mój pierwszy turnus "zewnętrzny" (tzn. nie organizowany dla naszej lokalnej grupy dzieciaków) i przyznam szczerze, że nie należał do łatwych. Wikol był mocno zaszokowany ilością wrażeń. Ja też.
Bardzo jestem ciekawa Zaździerza.
_________________
*Nie ma przyjaciół, ani wrogów. Są tylko nauczyciele*
 
 
Daga
gaduła


Wiek: 46
Dołączył: 16 Kwi 2009
Posty: 436
Skąd: świętokrzyskie
Wysłany: 2017-09-02, 13:22   

kulka w Zaździerzu jest bardziej kameralnie :-) mniej ludzi, mniejszy ośrodek, za to duża piaskownica, w której mój Fifo spędza pół dnia :roll:
Warunki gorsze niż w Polanice, bo i ośrodek starszy. Wybieracie się w czerwcu?
_________________
mama Filipka z zD (23.03.2009) i Tosi (15.07.2013)
---------------------------------------
Z chwilą gdy decydujesz się stawić czoło problemom, przekonujesz się, że możesz więcej niż ci się zdawało.(Paulo Coelho)
 
 
kulka 
złotousty


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 11 Lut 2012
Posty: 2529
Wysłany: 2017-09-02, 19:08   

Daga napisał/a:
Wybieracie się w czerwcu?


Nie wiem. Może na tydzień.
_________________
*Nie ma przyjaciół, ani wrogów. Są tylko nauczyciele*
 
 
Maria74
złotousty

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 27 Sie 2014
Posty: 2528
Wysłany: 2017-09-02, 20:27   

Wybierzcie się!
_________________
Maria, mama Krzysia z zD ur. 19.11.2013 r.
 
 
kulka 
złotousty


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 11 Lut 2012
Posty: 2529
Wysłany: 2017-09-03, 08:08   

Maria74 napisał/a:
Wybierzcie się!


W Polanice dziewczyny mówiły mi o terminie, którego na stronie nie znalazłam.
:-(
Edit: Sorry. Znalazłam. To będzie 2018. Jak ten czas szybko leci ;-)
_________________
*Nie ma przyjaciół, ani wrogów. Są tylko nauczyciele*
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xand created by spleen modified v0.4 by warna fixing Program do sklepu