FB Portal   Downoteka   "Nowe" forum   Użytkownicy   Statystyki   Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Kampania -piękno jest w każdym z nas
Autor Wiadomość
groszek 
junior admin


Pomogła: 14 razy
Wiek: 60
Dołączyła: 11 Gru 2006
Posty: 16861
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2019-11-12, 19:13   Kampania -piękno jest w każdym z nas

Olga Komorowska napisała do nas:


:arrow: Piękno jest w każdym z nas na na tej stronie opisany jest cały projekt.
Do kampanii przyłączył się pan Artur Gadowski z zespołu IRA, który również śpiewa w naszym filmie.

Chciałabym zaprosić Państwa do wzięcia udziału w naszej kampanii "Piękno jest w każdym z nas", która ma na celu pokazanie osoby z zespołem Downa jako takiego samego człowieka jak my. Że ma emocje, że pragnie przyjaźni, że ma marzenia. "Zobacz na co mnie stać" "Ja też sięgam gwiazd" to cytaty z filmu, który stworzyliśmy.

Z naszej strony potrzebujemy niewiele.

Wystarczy zrobić zdjęcie osoby (osób) z kartką z nazwą naszego projektu i wstawić do FB albo na Intsa (w załączeniu przykładowe zdjęcia). Koniecznie pod zdjęciem trzeba wstawić #pieknojestwkazdymznas , żebyśmy mogli znaleźć w sieci zdjęcie. Zbieramy te zdjęcia na stronie www Fundacji, pokazujemy na FB i na Instagramie w profilu @pieknojestwkazdym.

Można również przekazać dalej nasz film. Dla celów kampanii pan Michał Matejczuk napisał specjalny wiersz, który w tym tygodniu przeczyta do naszego nagrania aktorka Teatru Wybrzeże pani Irena Jasman.

Chcemy, przełamać stereotypy, które są związane z osobami z zespołem Downa.

Będziemy robić wystawę w Gdańsku na Uniwersytecie Gdańskim – również osób, które włączyły się do naszej kampanii. Chcemy również zrobić króciutkie wywiady z rodzicami dzieci, pytając ich, co im się podoba w ich dzieciach, co im się podoba w nich samych. A piękno rozumiemy szeroko. Bo piękno, to nie tylko to co widać na zewnątrz. Piękno to jest również to, co mamy wewnątrz nas.

Wierzymy, że wielu ludzi ma piękne i dobre serce.

Razem możemy więcej.

Pozdrawiam serdecznie

Olga Komorowska
_________________
Dzieci groOszkòw
Marysia 36
Maciek i Kasia po 34
Marcin 31
Małgosia 29
Mateusz 25
Maksymilian 18 (17.06.2005)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xand created by spleen modified v0.4 by warna fixing Program do sklepu