FB Portal   Downoteka   "Nowe" forum   Użytkownicy   Statystyki   Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Zaproszenie na bezpłatną konferencję INTEGRACJA DLA EDUKACJI
Autor Wiadomość
lchojnacki
milczek

Dołączył: 04 Kwi 2017
Posty: 2
Wysłany: 2017-04-06, 13:57   Zaproszenie na bezpłatną konferencję INTEGRACJA DLA EDUKACJI

Szanowni Państwo,

w imieniu organizatora Moje Bambino i Akademii Bambino zapraszamy bardzo serdecznie do udziału w nowej, IV edycji cyklu konferencyjnego "Integracja dla edukacji. Nowa podstawa programowa. Nauka kodowania i programowania w przedszkolu i w szkole podstawowej. Placówka w XXI wieku - tradycja i nowoczesność."

Udział w konferencji jest bezpłatny. W ramach konferencji odbędą się bezpłatne warsztaty z Programowania w ruchu oraz wiele atrakcyjnych pokazów i praktycznych zajęć przy stoisku Moje Bambino oraz naszych Partnerów.



Konferencje odbędą się w 9 miastach Polski. Dla Uczestników wydarzeń przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania będzie atrakcyjna nagroda - produkt do nauki programowania o wartości 2 999,90 PLN! :)

Zachęcamy do rejestracji na wydarzenie!

Terminy i miasta konferencyjne oraz szczegółowy program znajdą Państwo na stronie Moje Bambino:
https://www.mojebambino.p...l-konferencyjny
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xand created by spleen modified v0.4 by warna fixing Program do sklepu