FB Portal   Downoteka   "Nowe" forum   Użytkownicy   Statystyki   Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Projekt badawczy w dot. funkcjonowania rodziny i dzieci zD
Autor Wiadomość
Marzenia 
złotousty
mama Anny Julijki z zD


Pomogła: 1 raz
Wiek: 60
Dołączyła: 12 Mar 2008
Posty: 2623
Skąd: pow. gdański
Wysłany: 2017-09-05, 19:48   Projekt badawczy w dot. funkcjonowania rodziny i dzieci zD

Czy chcesz pomóc w projekcie badawczym skierowanym dla rodziców dzieci z zespołem Downa?

Uzyskane informacje mogą pomóc w poprawie i aktualizacji informacji, które ludzie otrzymują na temat życia z naszymi dziećmi z wadą genetyczną zespół Downa.

"W Stanach Zjednoczonych ruszył nowy projekt dotyczącego funkcjonowania rodziny i jakości życia dzieci i młodzieży z zespołem Downa.

Rodzice mogą uczestniczyć w tym projekcie, jeśli mają dziecko z zespołem Downa w wieku 4-21 lat i mieszkają w tym samym gospodarstwie domowym z dzieckiem. Rodzice, którzy w tym uczestniczą muszą być w stanie mówić po angielsku, mieć co najmniej 18 lat, mieć konto e-mail i dostęp do internetu. Jeśli ty lub ktoś, kogo znasz, może być zainteresowany uczestniczących w tym badaniu, napisz do mnie na adres vanriper@email.unc.edu i przekaż informacje na temat Anny.

Myślę, że będzie to bardzo ważne badanie, szczególnie biorąc pod uwagę fakt, że istnieje wiele przestarzałych informacji na temat osób z zespołem Downa i ich rodzin. Wnioski z tego badania pomogą w wysiłkach na rzecz edukacji dostawców opieki zdrowotnej i członków społeczeństwa o życiu z zespołem się w XXI wieku. Możesz udostępnić ten adres e-mail rodzicom, którzy mogą być zainteresowani udziałem w tym badaniu. Dziękuję wszystkim, którzy kiedykolwiek uczestniczyli w jednym z moich studiów."

PS.

Nie wiem czy jest to projekt ogólnoświatowy. Trzeba by było ich zapytać. Ja nie znam angielskiego.
_________________
"To, co jest przyczyną twoich najgłębszych cierpień, jest zarazem źródłem twoich największych radości."
suwaczekAni
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xand created by spleen modified v0.4 by warna fixing Program do sklepu