FB Portal   Downoteka   "Nowe" forum   Użytkownicy   Statystyki   Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Leśny Zakątek dawne 12 Dębów
Autor Wiadomość
groszek 
junior admin


Pomogła: 14 razy
Wiek: 60
Dołączyła: 11 Gru 2006
Posty: 16926
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2024-01-22, 11:43   

Fajnie że pojechali. Turnusy nie są tanie, ale jeśli jest ciepła woda w basenie to warto!!! My placiliśmy nie wiele mniej ale basen był zimny to w ogóle nie byłam zadowolona z turnusu.
_________________
Dzieci groOszkòw
Marysia 36
Maciek i Kasia po 34
Marcin 31
Małgosia 29
Mateusz 25
Maksymilian 18 (17.06.2005)
 
 
Iga 
złotousty
iga


Pomogła: 8 razy
Dołączyła: 29 Lis 2007
Posty: 9714
Skąd: Dębica
Wysłany: 2024-01-22, 15:33   

Jak jest ciepła woda w basenie, to badania wody wykonuje się chyba częściej. Nie wiem jaka jest granica temperatury.
Oni doskonale wiedzą, ile trwa przefiltrowanie basenu, więc Radek niech się dowie kiedy ewentualnie basen otworzą.
_________________
iga - mama Majowej z zD ur. 09.03.2007
www.gugaa.blog.onet.pl
www.najmajowniejsza.net
 
 
Maria74
złotousty

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 27 Sie 2014
Posty: 2560
Wysłany: 2024-01-22, 21:53   

Jak Baroku w pierwszym poście opisałaś Zaździerz to mocno zatęskniłam za tym miejscem, jak okazało się, że są są problemy z basenem i ta ta papierologia - to już mniej.
_________________
Maria, mama Krzysia z zD ur. 19.11.2013 r.
 
 
szałwia 
złotousty


Pomogła: 2 razy
Wiek: 46
Dołączyła: 24 Paź 2009
Posty: 2513
Skąd: Gniezno
Wysłany: 2024-01-23, 20:20   

Na pewno chłopaki spędzą razem fajny czas :spoko:
Super opis mamy z Igorem ( czepek i brak zd ) - cały Radek :lol:
_________________
Sylwia - mama Wiktora (ur.21.02.2006) i Igorka z zD (ur.05.08.2009)
 
 
baronek 
złotousty
moderator


Pomogła: 16 razy
Wiek: 49
Dołączyła: 04 Sty 2011
Posty: 5873
Skąd: Budziska/Warszawa
Wysłany: 2024-01-26, 07:42   

Dzisiaj ostatni dzień turnusu.
O tym, co dokładnie robił Julek na zajęciach, jak jest postrzegany przez terapeutów, nad czym trzeba by było więcej pracować, nie dowiem się. Musiałabym być na miejscu.
W środę ruszył basen. Julek nawet dał się wsadzić do basenu, ale rekiny były. Trzeba było je wyławiać. :roll: We wtorek zamiast basenu miał masaż (zasnął na nim).
Radek mówi, że ośrodek jest niedoinwestowany. Myślę, że stan jego jaki był w 2018 (wtedy byłam tam ostatni raz), taki pozostał. Niby wszystko jest, ale a to baterii brakuje w pilocie, a to telewizor zacina, a to kaloryfer niby ciepły, ale podkręcić go się więcej nie da. Takie niedopieszczenia. Nie wiem, czy np. plac zabaw ogarnęli i jest. Pogoda była paskudna, nie wychodzili na zewnątrz, chyba że do auta i do Płocka jechali.
Jedzenie nadal smaczne.
Terapeuci mili.
Pustki. Mało ludzi. Bardzo mało.
Julek zadowolony. Na zajęcia chodził. Bo chodził. Bez wielkiego entuzjazmu. Nie sprzeciwiał się jednak. Spędził czas z tatą. Byli dwa razy w kinie, byli na męskich zakupach. Popołudnia i wieczory były ich. Radek mówi, że się nasycił pobytem i może wracać do codzienności. Boję się go zapytać, czy odpoczął trochę? ;-) Bo dla mnie takie turnusowe wyjazdy były wielką odskocznią od codzienności. I naprawdę ładowałam baterie.
_________________
Marta - mama Krzysia (ur. 8 lipca 2008) i Julka z zD (ur. 27 października 2010)
 
 
szałwia 
złotousty


Pomogła: 2 razy
Wiek: 46
Dołączyła: 24 Paź 2009
Posty: 2513
Skąd: Gniezno
Wysłany: 2024-01-26, 09:43   

No i super :-) Ale szybko to zleciało. Dopiero co rozpoczynaliscie ferie… :roll:
_________________
Sylwia - mama Wiktora (ur.21.02.2006) i Igorka z zD (ur.05.08.2009)
 
 
groszek 
junior admin


Pomogła: 14 razy
Wiek: 60
Dołączyła: 11 Gru 2006
Posty: 16926
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2024-01-26, 15:36   

Brak ludzi w ferie wskazuje na to że się zrazili. Między rodzicami stałe się rozmawiali ze wszyscy są tam bo jest basen. Napisałam to w ankiecie. Ale widać właściciel ma to gdzieś. Wydoi ośrodek a potem to co zostanie zaorze...
Jak byłam z Iwi to basen był z zimną wodą a szefostwo na zagranicznych wojażach...trzeba zainwestować żeby móc potem odcinać kupony.
Marto ja też nigdy się nie dowiedziałam jak tam Maks pracował . Miały być oceny opisowe na koniec , ale komu by się chciało....
Mam nadzieję że wypoczął .
_________________
Dzieci groOszkòw
Marysia 36
Maciek i Kasia po 34
Marcin 31
Małgosia 29
Mateusz 25
Maksymilian 18 (17.06.2005)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xand created by spleen modified v0.4 by warna fixing Program do sklepu