To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Stowarzyszenia - Stowarzyszenie, grupa wsparcia rodziców Wrocław

Gosia Grabiec - 2007-04-20, 19:36
Temat postu: Stowarzyszenie, grupa wsparcia rodziców Wrocław
Witam!!
Czy ktoś zna może jakieś Stowarzyszenie albo grupe wsparcia rodziców działającą na terenie Wrocławia lub okolic? Niestety to Stowarzyszenie mieszczące się przy aleji Piastów 26, które jest podawane na stronach www juz nie istnieje.
Pozdrawiam
Gosia Grabiec

Janusz - 2007-04-21, 00:45

Gosiu, wiem, w czym rzecz.
Chyba na pociechę zostaliśmy tylko my w Jeleniej Górze i Opole.

Pozdrawiam i trzymam kciuki :spoko:

GRADKA12 - 2007-04-21, 00:56

Swoją działalność wznowiło Stowarzyszenie "Razem" (chyba nie pomyliłam nazwy :cool2: )
stokrota - 2007-04-21, 23:28

Wiem tylko o Stowarzyszeniu "świat Nadziei" na rzecz wspierania i rozwoju edukacji, rewalidacji oraz aktywizacji społecznej osób niepełnosprawnych umysłowo. Mieści się przy ul.Sienkiewicza 59/5. Oni organizują m.in. grupy wsparcia. Może tam coś znajdziesz?
Gosia Grabiec - 2007-04-22, 02:01

Na pewno sprawdzę. Sienkiewicza, to koło mnie. A czy ktoś ma moze więcej informacji o Stowarzyszeniu "Razem"? Ja nic nie mogę znaleźc.
Pozdrawiam

GRADKA12 - 2007-04-22, 08:49

Gosia, napisałam Ci na priv.
pati - 2007-05-17, 13:28
Temat postu: Stowarzyszenie, grupa wsparcia rodziców Wrocław
Witam jestem na Waszym forum od pewnego czasu i jest to mój pierwszy post. Jestem mamą Patrycji z ZD, Pati skończyła w kwietniu roczek. Patrycja ma zdrową 4-letnia siostrę Martę. Chciałam Was poinformować o powstaniu Dolnośląskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Zespolem Downa 'Razem" - stowarzyszenie zaczyna dopiero swoją działaność, jesteśmy w trakcie formalnej rejestracji i mam nadzieję, że w najbliższym czasie przekaże wszelkie informację związane z celami, grupami wsparcia, stroną interentową, telefonem kontaktowym itp.
pozd
Alina

Janusz - 2007-05-17, 14:28

Brawo, cieszymy się, gdyż wrocławskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Zespołem Downa przy ul. Piastów chyba zaprzestało działalności.

Miło byłoby, gdybyś przedstawila się nam jeszcze raz, tym razem
w dziale "Czas się przedstawić", tam wszyscy zagladają i z przyjemnością Cię powitają.

groszek - 2007-05-17, 21:21

Pati trzymamy kciuki za Wasze Stowarzyszenie" Razem"


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group