To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Usprawnianie mowy - Osprzęt i sposoby karmienia - co i jak polecacie

kacha_wawa - 2012-03-07, 20:12

Edytka i tak Ci fajnie, Laura nie tknie nic oprócz cycka :roll:
Mewa - 2012-03-11, 14:17

Marceli się zachęcił do butelki, jak dostał w niej soczek. Ma to rozwiązanie jednak zasadniczą wadę - do dzisiaj moje dziecko uważa, że woda jest dla koni, a dla Marcelka odpowiedni jest tylko Bobofrut.
Edith - 2012-03-12, 22:50

edyta.editt napisał/a:

Tak więc u Nas łyżeczka się sprawdziła-od 5m-ca,no ale podawać mleczko-oj trwało by to chyba z godzinę.Picie z cyca to 2-3 min ;-)


Edyta - a może spróbuj z kubeczkiem Medeli...? Może Antoś pił by z tego pod Twoją nieobecność...

Mój Jasiek też uważa, że woda jest dla koni... A soczku - a i owszem, nie domówi!

edyta.editt - 2012-03-13, 08:55

Dziękuję za rady-mam już takową butlę-Butelka wielofunkcyjna -tylko jakoś jeszcze nie przetestowałam :oops:
Jak to się nie sprawdzi zakupię kubeczek Medeli.

czorno2 - 2012-11-07, 22:26

Myśmy testowali bardzo dużo niekapków i innych butelko popijaczy :)

Niekapek z CANPOLA - był nie opłacalny gdyż Badik przegryzał po tygodniu ustnik - twardy jak poszłam do sklepu i powiedziałam o co chodzi i ze chce dokupić ustnik pani zrobiła :wow: jak można przegryźć :D no widać można

LOVI 360 - sprawdził się - ale co trochę zmieniamy uszczelkę

Obecnie przypadkiem zakupiłam w sieci sklepów TEXTIL MARKET zwykły bez "firmowy" niekapek i kubek ze słomką [ a raczej miękką rurką - wszystkie oglądane do tej pory butelki,bidony z rurką wydawały mi się beznadziejne twarda słomka która może uszkodzić buzię itd itp]. Oba sprawdzają się na tę chwilę rewelacyjnie. POLECAM


kacha_wawa - 2012-11-08, 00:13

My mamy takie z rurką, też najzwyklejsze i najlepiej się u dziewczyn sprawdzają, Olisia muszę niestety poić łyżeczką, ewentualnie kubkiem Doidy. Te nasze identycznie wyglądają jak ten Bartusiowy, tyle że nasze oczywiście w kolorze soczystego różu ;-)
beticz - 2012-11-08, 12:24

Ja porzuciłam wszystkie niekapki, bo i tak kapią z czasem. I teraz używam i wymieniam co jakis czas, żeby ta zakrętka w miarę świeża była butelkę z KUBUŚ WATERR WODA smakowa.

W zakrętce jest takie "sitko" co powoduje, że woda się nie wylewa, oczywiście wszystko ma swoje granice, ale i tak lepsze w naszym przypadku niż te niekapki.

sobalinka - 2012-11-08, 12:32

beticz napisał/a:
Ja porzuciłam wszystkie niekapki, bo i tak kapią z czasem. I teraz używam i wymieniam co jakis czas, żeby ta zakrętka w miarę świeża była butelkę z KUBUŚ WATERR WODA smakowa.

W zakrętce jest takie "sitko" co powoduje, że woda się nie wylewa, oczywiście wszystko ma swoje granice, ale i tak lepsze w naszym przypadku niż te niekapki.


:tak: biją na łeb wszystkie niekapki. I nie żal wymienić, bo niedrogi ;-)

Manu - 2012-11-08, 13:22

Hanulka miała ten z rurką,a teraz pije normalnie ze zwykłej butelki lub ze szklanki.
Joanna - 2012-11-11, 08:57

[quote="beticz"]Ja porzuciłam wszystkie niekapki, bo i tak kapią z czasem. I teraz używam i wymieniam co jakis czas, żeby ta zakrętka w miarę świeża była butelkę z KUBUŚ WATERR WODA smakowa.

Beticz jest to najlepsze rozwiązanie ja tez tak robie.

Iga - 2012-11-11, 10:40

Ja też używam butelek po Kubusiach, tylko tych małych. Czyszczenie zakamarków i rurek doprowadzało mnie do szewskiej pasji.
anna30 - 2012-11-11, 11:48

Iga napisał/a:
Ja też używam butelek po Kubusiach, tylko tych małych. Czyszczenie zakamarków i rurek doprowadzało mnie do szewskiej pasji.

Do szewskiej pasji mnie doprowadza mycie tych bidonów :lol: Butelki po wodzie Kubusia są najlepsze :spoko:

Joanna - 2012-11-13, 18:37

Iga kup wodę smakową Kubusia ta butelka jest najfajniejsza, nie rozlewa sie przy wywrotce.
Iga - 2012-11-13, 19:16

Ta ze smakowych jest za duża, z tych małych kubusiów jest wygodniejsza.

Anno trzydziestko, chyba napisałam to samo co Ty, tylko po mojemu :-) południowemu. Przetłumaczyć na ogólnopolski?

natan - 2012-11-13, 21:07

U mnie też butelki po kubusiu go górą tylko nakrętki przekręcam na niekapki z wattera kubusia bo moje dzieciaki zawsze butelkami rzucają a tak mam szansę ,że nie wszystko będzie mokre ;-)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group