To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Stowarzyszenie w Legnicy - Zorganizowaliśmy, organizujemy: ...

Aga S. - 2007-05-27, 11:34
Temat postu: Zorganizowaliśmy, organizujemy: ...
Wczoraj w Legnicy w klubie - restauracji Con Cuore odbyła się aukcja charytatywna na rzecz Legnickiego Stowarzyszenia Rodzin i Przyjaciół dzieci z Zespołem Downa. W aukcji udział brali legniccy przedsiębiorcy zaproszeni przez właścicielkę klubu Małgosię Mroczka. Aukcję prowadziła pani prawnik Dorota Kułakowska, która pomaga nam załatwić sprawy rejestracyjne naszego nowo powstającego Stowarzyszenia. Na aukcji wystawione były między innymi prace dzieci z legnickiej placówki specjalnej Persona, pluszak od Centrum Urody Maciuszeki, porcelanowe lalki, torebka skórzana szyta specjalnie na tę okazję przez projektanta wyrobów skórzanych Gabriela Seweryna, który szyje futra i torebki dla takich gwiazd jak Joanna Brodzik, Justyna Steczkowska czy Kaya.
Miałyśmy zaszczyt z Dorotą (GRADKĄ) uczestniczyć w tej imprezie i osobiście podziękować organizatorom i pomysłodawcą Izie Maciuszek jak i darczyńcą za ich hojność. Całkowity dochód z aukcji zostanie przeznaczony na hipoterapie naszych dzieci ze Stowarzyszenia. Zebraliśmy 6120 zl. Jesteśmy bardzo zadowolone z takiego wyniku tym bardziej, że to pierwsze pieniądze naszego Stowarzyszeni.

Marta Witecka - 2007-05-27, 13:07

Cieszę się z Wami, najbardziej jak są ludzie, którzy służą swoimi umiejętnościami, czy możliwościami. :papa:
Janusz - 2007-05-27, 17:30

:brawo: za pomysłowość i energię.
:jupi: :jupi: :jupi:

Aga S. - 2007-05-27, 20:50

Zapomniałam napisać że wszystkie przedmioty wystawione na licytację prezentowała Miss Ziemi Dolnośląskiej roku 2007 a w przerwie był recital poezji śpiewanej młodego wykonawcy Dawida. Nasze maluchy dostaływ prezencie przejażkę limuzyną, taką wielką biała. Mamy wybrać termin i jazda na wycieczkę po mieście barek będze zaopatrzony w soczki akocie dla maluchów.
GRADKA12 - 2007-05-27, 22:10

Dodam jeszcze, że Agnieszki koleżanka napisała specjalnie dla Kajtusia piękny wiersz, który osobiście przeczytała :prosze:
A na licytacji byłyśmy oczywiście z mężami :-)
Jedna z Pań licytatorek zaproponowała nam kolejną licytację, ale już w innym miejscu. Chciałybyśmy zorganizowac ją na Mikołaja.

Jeszcze raz ogromne :prosze: dla wszystkich, którzy włączyli się a akcję mającą na celu pomoc naszemu Stowarzyszeniu.

Jołaśka - 2007-05-27, 22:21

A to jakaś tajna akcja była, że pary z ust nie puściłyście?? ;-)
GRADKA12 - 2007-05-27, 22:24

:okular: ;-)
mija - 2007-05-28, 13:42

Dziewczyny !
Ale jesteście przedsiębiorcze !!
Ile siły w Was !
Podziwiam Was, bo wiem ile trzeba się napracować nad
organizacją takiej dużej imprezy.
Życzę Wam sukcesów i szybkich efektów pracy !
Aby dzieci duzo skorzystały :brawo:

GRADKA12 - 2007-05-29, 12:13

W piątek organizujemy Dzień Dziecka przy pomocy hotelu ARKADIA w Legnicy :-)
Niestety firmy i hipermarkety do których zwróciliśmy się o pomoc w zorganizowaniu imprezy odmówiły nam :-( Są to firmy, które zostały sponsorami lub darczyńcami roku w Legnicy :evil: Ale dzięki ogromnej ofiarności Pani Grażynki, dyrektor hotelu będziemy mieli napoje, słodycze, kiełbaski :prosze:
No i najważniejsze: na wysokości zadania stanęły wszystkie mamy naszych dzieciaczków. Każda upiecze ciasto. Ogromnie się z tego cieszę i dziękuję :prosze:

Aga S. - 2007-05-29, 12:13

Dziewczyna, która napisała wier dla Kajtula to moja kuzynka a nie koleżanka. Napiszę wam ten wier w odpowiednim wątku.
A akcja nie tyle była tajna co miała być niespodzianką i udało się.

kabatka - 2007-05-29, 12:52

:arrow: Tutaj można przeczytać wiersz, o którym wspomina Aga S.
Aga S. - 2007-05-29, 13:35

W środę w gazecie lokalnej KONKRETY ma ukazać się jakś wzmianka na temat aukcji.
Na organizowany Dzień Dziecka w ARKADI również zaprosiliśmy gazetę i radio "eL".
Zobaczymy czy dopiszą.

GRADKA12 - 2007-05-29, 17:58

zdjęcia z aukcji
dawid legnica - 2007-05-29, 21:44

eeee... no supe zdjęcia i oczywiście wyniki :jupi:
Alicja - 2007-05-29, 21:51

No,no..laski!
jestem pod wrażeniem :shock:
..oby było lepiej :-)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group