To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Stowarzyszenie w Legnicy - Zorganizowaliśmy, organizujemy: ...

Janusz - 2007-10-03, 11:16

Gratulujemy udanego spotkania.
Wiem dobrze, jak wiele takie spotkania dają nam i naszym dzieciom.

Pozdrawiamy wszystkich cieplutko.

Aśka - 2007-10-03, 11:32

Bardzo miłe są takie "zjazdy" :spoko:
Gratuluję pomysłu, atmosfery no i pieknej pogody ;-)

:* dla dzieciaczków

Dagmara - 2007-10-03, 14:31

Cudowne i uśmiechnięte Spotkanie :spoko:
A dzieciaczki takie radosne na tych zdjęciach :-) Aż miło popatrzeć ;-)

mija - 2007-10-03, 18:02

Fajowe spotkanko, pogoda dopisała i dzieci się spotkały.
Jakie ładniutkie dzieciaczki na zdjęciach !!!
Prawie wszystkie poznałam !!

groszek - 2007-10-03, 21:29

Moja pierwsza myśl była taka jak Alicji - Ale Was dużo...Fajnie mieć takie duże grono znajomych.
mama_Ani - 2007-10-03, 21:44

Żałujemy, żałujemy, że obowiązki skierowały nas do Wrocławia, a nie na łono natury. Mamy nadzieję, że niedługo pojawi się jakaś okazja do wspólnej zabawy.
GRADKA12 - 2007-12-18, 23:13

Dzisiaj odbyła się nasza stowarzyszeniowa Wigilia. Kolacja była skromna, ale atmosfera jak zawsze bardzo rodzinna. Każdy coś przyniósł...Były sałatki postne, kutia, ciasto, owoce, napoje...Powspominaliśmy odchodzący już rok i wstępnie omówiliśmy plany na przyszły. Chociaż na dworze było bardzo zimno to z Chojnowa dojechała mała Ania (mama Ani) z rodzicami, były dziewczyny z mężami z Lubina, Aga S i Gradka z Dominikiem, którzy spóźnili się, gdyż wcześniej byli na szklonej Wigilii u Dominika i wiele innych osób. Niestety Jałaśka i Rusłana, które mają chore dzieciaczki nie mogły być dziś z nami, ale dzwoniły i składały życzenia.
mija - 2007-12-18, 23:15

Gratuluję Wam dziewczyny takich spotkań !!!
Miło jest a i nowych przyjaciół przybywa.

dawid legnica - 2007-12-19, 11:58

GRADKA12 napisał/a:
Niestety Jałaśka i Rusłana, które mają chore dzieciaczki nie mogły być dziś z nami, ale dzwoniły i składały życzenia.


hmm... :nzastanawianie: chyba zapomniałaś o nas :placze: .... no więc, Dawidek też chory i nie mógł dotrzeć ale sms-kiem do p. Prezes wysłał dla wszystkich życzenia świąteczne

GRADKA12 - 2007-12-19, 17:01

dawid legnica napisał/a:
GRADKA12 napisał/a:
Niestety Jałaśka i Rusłana, które mają chore dzieciaczki nie mogły być dziś z nami, ale dzwoniły i składały życzenia.


hmm... :nzastanawianie: chyba zapomniałaś o nas :placze: .... no więc, Dawidek też chory i nie mógł dotrzeć ale sms-kiem do p. Prezes wysłał dla wszystkich życzenia świąteczne

Nie zapomniałam. Wymieniłam osoby, które kontaktowały się ze mną. Od ciebie nie miałam żadnej wiadomości. P.Prezes też podczas spotkania nic nie mówiła. Ale skoro Dawidek nie zapomniał o nas i przesłał życzenia to oczywiście dziękujemy i życzymy dużżżooo zdrówka.

Rusłana - 2007-12-19, 20:57

Bardzo żałujemy, że nas nie było, ale moje dzieci powaliła 40 - stopniowa gorączka, której nie obniżały żadne czopki. Ale na szczęście już jest lepiej !
Aga S. - 2007-12-19, 22:45

Przepraszam Basiu ale sms-a odebrałam dopiero po spotkaniu. Na sali było tak głosno, że nie słyszała sygnały sms.
Wracajcie do zdrowia. Pozdrawiam
A spotkanie jak zwykle jak już pisała GRADKA przebiegło w miłej i rodzinnej atmosferze.

olcik - 2007-12-20, 13:49

dawid legnica napisał/a:
GRADKA12 napisał/a:
Niestety Jałaśka i Rusłana, które mają chore dzieciaczki nie mogły być dziś z nami, ale dzwoniły i składały życzenia.


hmm... :nzastanawianie: chyba zapomniałaś o nas :placze: .... no więc, Dawidek też chory i nie mógł dotrzeć ale sms-kiem do p. Prezes wysłał dla wszystkich życzenia świąteczne

Na zdjęciu tez Was nie ma? Co z Wami?

Aga S. - 2008-01-24, 22:37

10 lutego w Legnicy w hotelu Cubus odbędą się Targi Ślubne.
W pokazie mody Dziecięcej wystąpią dzieci z naszego Stowarzyszenia. Częściowy dochód z imprezy zostanie przekazany na nasze konto.
Fotorelacje z pokazu oczywiście przedstawimy zaraz po.

Aga S. - 2008-10-21, 09:11

25 października odbędzie się kolejna aukcja na rzecz naszego Stowarzyszenia. Mamy nadzeję, że w tym roku również dopiszą goście, którzy będą się dobrze bawić i nie szczędzić pieniążków na przygotowane przez nas fanty. Aukcja w tym roku połączona jest z fotorelacją z działalonści naszego Stowarzyszenia. Nasi goście będą mogli po przez fotografie zobaczyć na kogo i na co idą ich pieniążki.
Trzymajcie za nas kciuki.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group