To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Stowarzyszenie w Legnicy - Zorganizowaliśmy, organizujemy: ...

asia14 - 2009-06-06, 15:56

Świetne zdjęcia. Dziewczyny rewelacyjnie się rozwinęłyście. Pozdrowienia i wielkie :jupi: :jupi: :prosze: :brawo: :prosze: :jupi: :jupi: :jupi:
Janusz - 2009-06-06, 18:15

Gratulacje :brawo: :brawo: :brawo:
Atmosfera musiała być wspaniała.

Miło zobaczyć znajome buziaki.
Spróbujemy odwiedzić tę wystawę, niestety, wernisaż pokrył się terminem z naszym zebraniem.

Pozdrawiamy legnickie Stowarzyszenie.

Aga S. - 2009-06-07, 08:37

Autorem wszystkich fotek jest nasz przyjaciel fotograf Arek Maciuszek specjalnie na potrzeby naszej wystawy zdjęcia robione były w parku podczas zabawy. Nasz fotograf łapał dzieci nie chciał zdjęć pozowanych.
Każde zdjęcie ma podpis, który mówi o tym, że nasze dzieci są takie jak inne dzieci mają marzenia, po prostu kochają życie.

maj1820 - 2009-06-08, 09:11

Super wystawa :spoko: wielki :brawo: :brawo: :brawo: i :prosze: :prosze: :prosze: dla organizatorów.
groszek - 2009-06-09, 21:14

A ja znam z turnusu BK - dziewczynkę , która trzyma poduszkę z nożyczkami i Jej mamę, muszę tylko przypomniec sobie imię...Kasia prawda? Siostra Oli - Pozdrawiam :papa:
Alicja - 2009-06-09, 21:25

Imię Mamy czy dziewczynki?
Mama to Jołaśka ,dziewczynka -Kasia :-)

Janusz - 2009-06-13, 17:09

Byliśmy dzisiaj w Galerii Piastów, obejrzeliśmy wystawę, podroczyliśmy się nieco z panią ochroniarz, która nie pozwalała robić zdjęć, gdyż podobno właściciel zabronił, później porozmawiała przez radio i zakaz zniknął :-)

Spotkaliśmy się tam z Asią jołaśka i Basią dawid legnica oraz ich rodzinami.

Dawidek pokazuje swoje zdjęcie:

(kliknij na fotki, żeby powiększyć)




Ale u Mamy jednak bezpieczniej:




Kasia prezentuje swoje zdjęcie:




Potem oglądaliśmy razem:




Jeszcze raz gratuluję wspaniałej wystawy.

(AgaS, telefonowałem, ze jedziemy, ale nie odbierałaś komórki.)

maj1820 - 2009-06-13, 21:05

Śliczne zdjęcia :spoko:
asia14 - 2009-06-13, 21:56

świetna wystawa i jacy modele ;-) tylko podziwiać :brawo: :brawo: :brawo: :prosze:
ilonadora - 2009-06-14, 09:49

Bardzo fajna wystawa i bardzo fajni modele :spoko: :spoko: :spoko:
Jołaśka - 2009-06-14, 21:31

Witam, po bardzo długiej nieobecności, pozdrawiam mnie pamiętających (Groszek, Alicja) . Dziękuję dziewczynom ze Stow. , że udało im się zorganizować to wszystko... :-)
asia14 - 2009-06-14, 21:33

:wow: Jołaśka witam i o zdrowie pytam. Stowarzyszenie Wam się rozrosło i miło Cię widzieć. Dziewczyny też wyrosły. :papa:
Aga S. - 2009-06-21, 21:59

Janusz przepraszam, że nie odbierałam komórki ale byłam z Kajem nad morzem. A tam telefon i zegarek nie potrzebny.
Miło , że przyjechał zobaczyć naszą wystawę.
Pozdrawiam.

Alicja - 2010-06-11, 20:37

W Legnicy odbył się ----> Wielki piknik rodzinny zorganizowany przez Stowarzyszenie z okazji Dnia Dziecka.



~~~~~~~~

Legnickie Stowarzyszenie powstało kilka lat temu, dzisiaj opiekuje się czterdziestką dzieci. W ubiegłym roku stowarzyszenie otrzymało własny lokal, w którym będzie jego siedziba. Lokal w trakcie remontu, który wykonują sami rodzice. Otwarcie siedziby planowane jest we wrześniu.

Ogromne gratulacje!! :brawo:
Jestem pod wrażeniem Waszej działalności...

dawid legnica - 2010-06-13, 08:54

Impreza z okazji dnia dziecka była najlepszą imprezą dla dzieci na jakiej dotychczas mieliśmy okazję być - atrakcji dla dzieci było bardzo wiele: dmuchany świat: basen z piłkami dla dzieci, wspaniały zamek do skakania, bardzo duża zjeżdżalnia dmuchana z linową drabinką do wpinania, do tego było coś na kształt "smoka" do czego się wchodziło w środku czekały na dzieci różne przeszkody zjeżdżalnie itp., na samym ogrodzie hotelu ARKADIA gdzie odbywał się festyn był wspaniały plac zabaw dla najmłodszych:domek kubusia puchatka, mini małpi gaj, hustawka, do tego wszystkiego do zabawy zachęcali dzici animatorzy z firmy AVATAR puszczali wraz z dziećmi ogromne bańki mydlane, dzieci również same mogły spróbować tej sztuki a i dorości się skusili :) dzieciaki zwłaszcza starsze miały okazję spróbować sił ze szczudłami, czy też nauczyć się skakać na czymś - nie znam fachowej nazwy :( co przypominiało szczudła tylko wygięte - specjalnie do skakania, animatorzy malowali dziciaczkom buziaki więc po ogrodzie biegały i kwiatki i słoneczka i księżniczki, duża ilośc spidermanów, batmanów itp :) czas umilała wspaniała orkiestra która grała dla dzieci takie przepoje jak : pszczółka maja, zielony ogórek, jedzie pociąg z daleka..., a dla naszych brzuszków wspaniali kucharze wyczarowali, kiełbaski i kaszankę z grila, Hotel Arkadia przygotował góry hamburgerów, największą kolejką cieszyły się lody którymi zajadali się zarówno mali jak i duzi, każdy z rodziców przyniósł coś od siebie więc na stałoch nie brakowało, przepysznych ciast, ciasteczek, cukierów itp. Swoją obecnością zaszczyciły nas władze Legnicy przybył sam Pan Prezydent wraz z grupą Radnych. Powiem szczerze że dla mnie i dla moich dzieciaków była to naprawdę najwspanialsza zabawa jaką sobie mogliśmy wymarzyć :) moje dzieciaki - zresztą nie tylko moje z tego co widziałam to prawie wszystkie :) nie miały czasu jeść, siusiać itp. tak bardzo były zachwycone zabawą!!! czekamy z utęskieniem na kolejny rok, dziękujemy i gratulujemy rewelacyjnej organizacji !!! :jupi: :jupi: :prosze:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group