To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Sprawy techniczno-komputerowe - strona dzieciaczka

izakrupska - 2011-10-27, 13:11

Ja mam bloga scrapowego na blogspot, proste w obsłudze, wszystko krok po kroku wyjaśnione. Tu masz stronę rejestracyjna :
https://accounts.google.c...=blogger&naui=8

ewelkaa - 2011-10-27, 13:16

Potwierdzam to co Iza pisze :spoko:
My też tam mamy :spoko:

beticz - 2011-10-27, 13:37

A możecie podesłac linki do Waszych blogów :roll: Zgapiac nie chcę, ale pooglądać rozkład, reklamy co tam jest umieszczone poza Waszymi zdjęciami i tekstem, bo widzę, że na niektórych blogach jest masę reklam. (pewnie się z tego utrzymują, ale co za duzo to nie zdrowo)

A taka prośba czy są jakieś opłaty.

izakrupska - 2011-10-27, 13:59

mój: http://handmadebyizabela.blogspot.com/

Cypiskowy (mam nadzieje, ze się nie obrazi ;) ) : http://cypiskowyswiat.blogspot.com/

nie ma opłat na tym blogerze :), oczywiście można mieć reklamy i na tym się chyba zarabia ale ja na swoim nie mam

ewelkaa - 2011-10-27, 14:09

Nie obrazi się ;-) ;-)
Dzięki Iza , że mnie wyręczyłaś :lol:

grażyna - 2011-10-27, 20:16

Ha, wyszło mi takie coś ;-) . Jeszcze nie wiem, czy pociągnę, czy jednak strona lepsza.
wstępniak

Pytanie: Czy istnieje coś takiego jak darmowa strona internetowa(i gdzie takich szukać) czy wszystko jest płatne?

kropeczka - 2011-10-27, 20:51

:shock: Grażyna super, pociągnij :tak:
hoobs - 2011-10-27, 20:59

Faktycznie wstępniak, ale mnie bardzo zaciekawił ten blog. Masz smykałkę. Czekam na więcej :)
vagabunda8 - 2011-10-27, 21:03

Ciągnij Grażka, ciągnij :spoko: Całkiem zgrabnie idzie.
Grażyna O. - 2011-10-27, 21:38

Grażynko obserwuję was :tak: więc musisz teraz pociągnąć to dalej.

Z reklamami to jest tak, jak prowadzicie bloga - nic za niego nie płacicie, ale niestety są reklamy na które blogowicz nie ma wpływu :nie:
My mamy swój :arrow: zakątek na onet.pl Troszkę ostatnio zaniedbany :oops: , ale się poprawię.

grażyna - 2011-10-27, 22:05

Tak tylko bardziej mi się podobają takie, w których można tworzyć podstrony, galerie. Jakoś tak wszystko bardziej czytelne jest. Widziałam takie w wordpress. Tylko jak chciałam doczytać coś więcej to wszystko po angielsku :oops: .

Znając mój słomiany zapał ciekawe co będzie dalej ;-) .

ciborka - 2011-10-27, 23:33

chciałam wpisać komentarz, ale nie ma tam dla mnie opcji. w każdym razie zamawiam prenumeratę :-) świetny pomysł z blogiem o Anetce :spoko:

mój jest na blox.pl i już tak przywykłam, że prawie nie narzekam ;-) (bywa, że się wiesza)

grażyna - 2011-10-27, 23:59

O, właśnie odkryłam, że jednak są podstrony. Chyba sobie dziś w nocy posiedzę, bo mnie wciągło :lol: . Chyba, że mnie chłop zaraz udusi.
ciborka - 2011-10-28, 09:47

chyba jednak nie udusił, skoro tyle zrobiłaś :lol:

fajnie jest :spoko:

ewelkaa - 2011-10-28, 09:55

Fajnie Ci to wyszło Grażyna :spoko:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group