To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Sprawy techniczno-komputerowe - strona dzieciaczka

grażyna - 2012-04-02, 21:21

Taka myśl, w całkowitym oderwaniu od tego bloga.
Ja dla dzieci, na pamiątkę pisałbym odręcznie,w grubym pięknie ozdobionym zeszycie. Byłoby bardziej osobiste.
Raz popełniłam kiedyś blog, skierowany do jednej osoby, przyjaciółki, z którą kontakt osobisty się urwał a w formie bloga mogłam się jej sporo opowiedzieć, później chciałam to rozwinąć w coś innego. Nie do końca mi to wychodziło, w końcu po dłuższym czasie przy próbie powrotu okazało się, że hasło nie wchodzi :nrechot: . Poczta do niego nie istnieje i tak mój nieszczęsny pierworodny blog wisi sobie niestety, bo nawet usunąć go nie mogę :okular: .
Teraz piszę, bo mnie bawi prowadzenie bloga, bo nie muszę dalszym znajomym streszczać co nowego, bo częściowo liczę na rozpowszechnienie idei subkonta i raczej skierowany jest do większej liczby osób.

julkakulka - 2012-04-02, 22:07

ale zeszyt trudno ukryć, a jak mąż by zobaczył że pisze żeby dzieciom pamiątkę zostawić to by zawału dostał, - to już inna historia - on nie dopuszcza myśli że jestem chora, nie da rady się z im a ten temat porozmawiać wścieka się i przezywa, na bloga nie zagląda, pewnie nie wie co to jest,
miska - 2012-04-03, 09:15

Julcia pisz....Mimo wszystko to będzie jakaś pamiątka...A chłopcy może dzięki temu lepiej to wszystko zrozumieją...
baronek - 2012-04-03, 10:18

Piszesz szczerze, prawdziwie, od siebie. Utrwalasz momenty. Jeśli chcesz je ocalić dla chłopców, to pisz dalej Julka! I w ogóle bardzo wiosenna (optymistyczna) oprawa bloga :spoko:
Honka - 2012-04-14, 22:12

I ja się w sobie zebrałam. Ada ma I blog. Będzie bardziej fotoblog...ale to też fajna pamiątka.
I rodzina będzie na bieżąco, a ja będę miała trochę mniej wysyłania maili ze zdjęciami do bliskich...

Początek rysuje się tak:
http://blogady-honka.blogspot.com/

tylko nie wiem jak to wrzucić w podpis mój:( ale do tego też dojdę, bom uparta baba! :lol:

magura - 2012-04-14, 22:21

No to ja trochę ulżę twojej upartości, żebyś się nie napinała ;-) może tak?

Kod:
mama :arrow: [url=http://blogady-honka.blogspot.com/]Adrianny z ZD[/url] ur. 31.01.2012

A wynik będzie taki:

mama :arrow: Adrianny z ZD ur. 31.01.2012

No i gratuluję rozpoczęcia kariery blogowej. Staraj się nie pisać na blogu kapitalikami (wyłącz CAPS LOCK choć może tak chciałaś rozpocząć pierwszy wpis? nagłówkowo ;-) ) :spoko: Może weźmiesz udział :arrow: w naszym konkursie?

baronek - 2012-04-14, 22:27

Honka, super! :spoko:
A o linku pisać w podpisie już nie muszę, magura Ci wyjaśnił co i jak! :-)

Honka - 2012-04-15, 14:00

:prosze: "dziękować, dziękować;)" :prosze:
Podpis zrobiony.


Co do konkursu to my do końca kwietnia, aż tak się nie rozkręcimy...raczej...Ale Marta powinna bezwzględnie wziąć udział w konkursie! Ja bardzo lubię zaglądać jak tylko coś skrobniesz. Nawet mój Małż zerkną i stwierdził: " ale ma dziewczyna fajne pióro" :-)
Także, nasz głos masz.

baronek - 2012-04-15, 21:16

Dziękuję za dobre słowo. :-)
Honka - 2012-05-21, 14:10

Mama Ewy nie ma czasu,
więc się pochwalę za Nią,
bo Ewcia ma też bloga;)



a jak klikniecie - adres pojawi się w pasku;)

nefre - 2012-05-21, 21:56

Brawo Agusia :jupi:

Ja za to z tym moim blogiem na onecie na głowę dostanę :/ wiecznie strona nie istnieje :-x :evil: ...

Przenoszę go gdzieś indziej.. w końcu czara się przelała..

zula - 2012-05-22, 08:39

nefre ja mam to samo albo mi się błąd wyświetla albo pisze ze blog nie istnieje ;/
grażyna - 2012-05-22, 08:52

Ja to chyba najbardziej boję się takiej historii, żeby mi ten blog kiedyś nie zginął. Człowiek poświęca masę czasu(jak ktoś się uczy dopiero zwłaszcza), nerwów, przyzwyczaja się do pisania a tu raptem wszystko znika. Brrrr.

Brawa dla nowej blogowiczki :-D .

Wojtala - 2012-05-22, 10:37

Grażyna - archiwizuj bloga. Co wpis rób sobie kopię zapasową.
nefre - 2012-05-22, 17:55

Grażynko, na bloggerze można robić kopie zapasowe :-) na onecie niestety nie ;/

Zula, właśnie weszłam na Twój blog i masz takie same historie jak moja ;-) "blog o podanym adresie nie istnieje" - wściec się można :-x
Przenieś bloga gdzie indziej. Ja właśnie to robię, bo brakło mi cierpliwości :-?



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group