To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Sprawy techniczno-komputerowe - strona dzieciaczka

Alicja - 2012-06-03, 18:56

c.d

---> Prowadzisz blog? Msz problem

Mama Ewy - 2012-06-03, 19:49

Pan Mościcki nie miał pojęcia o komputerze,a na blogach jego prawo tak łamane....
nefre - 2012-06-03, 20:18

ja tego trochę nie rozumiem... jaką zbiórkę ja prowadzę? żadnych pieniędzy bezpośrednio nie dostaję? do żadnej puszki kwestarskiej nie zbieram, daję info o 1% w okresie rozliczeń...
trochę to nie halo..

grażyna - 2012-06-03, 20:41

Ja też nie rozumiem, ale podobno prawo nie jest od rozumienia ;/ .
Właściwie podaję tam konto do zbiorek publicznych fundacji, która ma na nią zgodę z ministerstwa. Czyli przekazywać informacji o takiej zbiórce też nie można?
Z uwagą będę śledziła ciąg dalszy.

Margola - 2012-06-03, 20:49

Ta sytuacja dotyczy przekazywania darów rzeczowych i zbiórki na prywatne konto. Fundacje prowadzące subkonta powinny mieć zezwolenie na zbiórkę publiczną.
Też z uwagą śledzę, co z tego wyniknie.

magura - 2012-06-03, 23:29

Chcecie śledzić temat, no to :arrow: pokłosia część dalsza choć na rozwiązanie kwestii poza medialnym szumem przyjdzie nam trochę poczekać. Znając tempo reakcji naszej palestry...baaaardzo długo.
nefre - 2012-06-04, 11:49

Darów nie przyjmuję, a nawet gdyby, to się nie przyznam :okular: info o koncie na zbiórkę podaję, bo Fundacja ZzP ma zgodę na prowadzenie zbiórek. Uważam więc, że nie łamię prawa (chyba, że się nie znam ;-) )
Alicja - 2012-06-05, 19:07

Polsat doniósł: sprawa przeciw Babci Gosi umorzona :spoko:

ach te media...

gosiulkat - 2012-07-04, 21:01

Znowu nie miły bardzo trol napisał swoje wypociny na moim blogu. Bardzo to nie miłe. Jak się to po raz trzeci powtórzy to nie wiem czy dalej będę kontynuowała pisanie. Jak można takie rzeczy wypisywać o mnie i o moich dzieciach, po prostu szok. :-(
Alicja - 2012-07-04, 21:05

A nie masz możliwości wyłączenia komentarzy?
ewelkaa - 2012-07-04, 21:06

Gosia albo włącz moderowanie komentarzy.. nie zatwierdzisz - nie wyświetli się.. i po kłopocie..
gosiulkat - 2012-07-04, 21:17

Zablokowałam numer ip i nika, ale same wiecie zawsze ktoś może napisać z innego kompa pod innym nikiem i tyle. Na wp niema możliwości moderowania komentarzy, a wyłączyć bym nie chciała miło się czyta te miłe komentarze.
grażyna - 2012-07-05, 12:47

Nie ma moderowania? To fatalnie. Jednak nie rezygnuj z pisania, trudno ;epiej je wyłączyc całkiem.

Ja zabieram się do przeróbek szablonu u Anety, bo taki jakiś "załadowany" cały. I mi nie pasuje coś. Tylko tak się ociągam, bo ja wszystko metodą "łopatologiczną" robię czyli zmień, pokaż, cofnj i tak z 50 razy ;/ . Technika blogowa to nie jest to co lubię najbardziej... jak mi przejdzie leń to się zabiorę do tego. Do tej pory miałam usprawiedliwienie że zacznę jak się skończy konkurs ;-)

Malaga - 2012-07-05, 13:27

Grażyna, za gorąco teraz na takie upiększania. Ta praca wymaga sporego wysiłku umysłowego, można mózg niechcący przegrzać ;-)
Mi od pewnego czasu chodzi taka myśl po głowie. Tyle serca wkładamy w prowadzenie bloga, otwieramy nasze wnętrza, opisujemy trudne sprawy i nie zawsze wesołe historie, a i tak głownie my same jesteśmy czytelniczkami tych blogów.
Największym zaś wskaźnikiem "czytelnictwa" wykazują się blogi, gdzie jakaś plastikowa lala demonstruje nowy kolor paznokci ;/ . Dziwne to trochę :nzastanawianie:

grażyna - 2012-07-05, 13:37

Dobra myśl, zacznę jak się ochłodzi ;-) .

Jakby nie patrzył to tematyka naszych blogów dosyć wąska jest i interesuje mniejszą grupę ludzi, niż malowanie paznokci :okular: . A więc przyjmijmy, ze chodzi nie o ilość ale o jakość czytelników :-D .



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group