To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Sprawy techniczno-komputerowe - strona dzieciaczka

nefre - 2011-10-28, 11:21

Grażynko super :-)
Ja też nie mogę dodać komentarza :-(

powodzenia :spoko:

beticz - 2011-10-28, 11:31

No to Grażynko zmobilizowałaś mnie. też założyłam tam gdzie Ty, w miarę prosty do pisania, bo ja z tych mniej zaawansowanych informatycznie.

Mam nadzieję, że się nie obrazisz, że też zatytułowałam Zakątek Zuzanki, ale w końcu z Zakątka pochodzimy.

Nie ukrywam, że i tak trzeba się troszkę napocić na początku, żeby poznać możliwości strony, na razie kombinuję i szukam jak to poustawiać.

vairatka - 2011-10-28, 12:33

Widzę Grażyna, że się ostro zabrałaś do pracy :-) I bardzo dobrze :-) To naprawdę łatwizna, tylko troszkę czasu potrzeba... Powodzenia :spoko:
efcia - 2011-10-28, 12:55

Grażynko pięknie!
Bardzo mi się podoba, też mnie natchnęłaś na tworzenie, muszę gdzieś poszukac.
Gratuluje, fajne zdjęcie na głównej stronie.
Czekam na więcej do poczytania i pooglądania

grażyna - 2011-10-28, 13:00

Dzięki dziewczyny za dobre słowo :prosze: , tak teraz tylko nie zrezygnować :roll: . I rozkminiać dalej na czym rzecz polega. W moim przypadku to metoda prób i błędów. Rzeczywiście bardzo pracochłonne.

My wszystkie z Zakątka, stad pewnie takie skojarzenia przyszły do głowy :lol: . Takie "skrzywienie" sekciarskie :lol: . Choć mi słowo zakątek Anety kojarzy się jeszcze z jednym miejscem. Mamy na strychu miejsce na pokój Anety. Niestety to tylko miejsce a prace się nie posuwają. I to miejsce(służące teraz za graciarnie) nazywamy w domu "zakątkiem Anety". Moje największe marzenie teraz to w końcu zrobić jej ten pokój :-( .

A z tymi komentarzami to nie mam pojęcia, jak to jest, że jedni mogą a inni nie :nie: .

beticz - 2011-10-28, 14:05

Pozazdrościłam Grażynce i właśnie jestem w trakcie tworzenia.
Doradźcie mi proszę czy kolorystyka nie za bardzo poważna dla dziecka, ale ja z tych co lubią prostą formę zakątekzuzanki

Alicja - 2011-10-28, 14:40

Prosta forma jest git, ale rzuć trochę koloru :tak:
Zuzia jest jeszcze mała.

grażyna - 2011-10-28, 15:01

Dla mnie bomba.
Fakt, Zuzia mała, troszkę "różu" można rzucić. Ale ja bym taki chciała dla siebie :-) .

izakrupska - 2011-10-28, 15:05

beticz, bardzo podoba mi się strona graficzna Twojego bloga, ja nic bym nie zmieniała :)
vairatka - 2011-10-28, 17:45

Mi osobiście bardzo podoba się ten szablon, sama kiedyś go miałam :-)
affelti - 2011-10-28, 18:15

Grażynka, beticz wasze blogi są naprawdę super :spoko: Dawid ma bloga na smykach, jest bardzo łatwy w prowadzeniu :tak: www.dawidaffelt.synek.pl
ciborka - 2011-10-28, 18:22

Grażyna, jeśli w ustawieniach bloga zwiększysz możliwość wyboru profilu do zalogowania, to udostępnisz możliwość komentowania takim jak ja - poza blogspotowym (i innym dziwnym). u Ciebie opcja wyboru kończy się w tej chwili na OpenID a są jeszcze dwie: Nazwa/adres URL i Anonimowy. to by niektórym bardzo pomogło ;-)

Beata, u Ciebie tak samo. i bardzo ładny masz szablon :-)

beticz - 2011-10-28, 20:13

Ciborka wiem,że prosto piszesz,ale ja nie kapuję :lol: Szukam w ustawieniach to co napisałaś ale nie umiem znależć.

Mam edycję postu i tam coś jest "pokaż przyciski udostępniania" ale to są jakieś małe ikonki o emialu,blogu,goglach?

Dziękuję za opinie, zmieniłam kolor tła na trochę żywszy :-) zakatekzuzanki

grażyna - 2011-10-28, 20:18

Znalazłam, wchodzisz w ustawienia i później w komentarze. Jest podpunkt: Kto może komentować.
ciborka - 2011-10-28, 20:18

a może to ja wcale nie tak prosto :lol: zaraz założę na szybko jakieś konto na blogsopt to Ci powiem dokładniej

edit: no to wszystko jasne :-)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group