To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Sprawy techniczno-komputerowe - strona dzieciaczka

nefre - 2011-11-25, 19:15

beticz napisał/a:
Czyli rozumiem, że jak apel umieszczam na blogu, naszej-klasie, facebooku, to wpisujemy konto do zbiórki publicznej, a jak wysyłamy apel pocztą do kogoś na adres to konto dla zwykłych darowizn.


Jest tak jak pisze Beticz???

Malaga - 2011-11-25, 19:32

Grażyna tak się wywiedziała ;-) :tak:
grażyna - 2011-11-25, 19:33

Ja tak rozumiem odpowiedź z fundacji :tak: .

PS
Nie Grażyna, tylko pani Gumieniuk tak odpowiedziała na maila ;-)

Malaga - 2011-11-25, 19:35

Ale Grażynie wpadło do głowy wypytać się :spoko:
nefre - 2011-11-25, 21:25

tiaaa, a czy to nie jest mieszanie ludziom w głowach? teraz ludzie dostaną kalendarzyk, na którym jest jeden numer konta do darowizn.. zerkną na stronę dziecka, a tam do darowizn podany inny numer konta.. i nie wpłacą, bo się pogubią..
hasło: "zbiórka publiczna" kojarzy się raczej ze zbieraniem pieniędzy w miejscu publicznym, nie z wpłatami darowizn na konto.

Malaga - 2011-11-26, 08:47

A mi jeszcze nasuwa się taka myśl. Dajmy na to wpłyną jakieś darowizny na konto zbiórek publicznych. Pieniądze są a nie ma zgody Fundacji na zbiórkę publiczną i co wtedy? :-?
grażyna - 2011-11-26, 08:52

:-? No, rzeczywiście, jak to pogodzić?
Może zostawić po staremu?

vairatka - 2011-11-26, 13:18

ciborka napisał/a:
upewnij się w ustawieniach albumu na picasie, że jest publiczny.

Tak to kombinowałam od początku, ale i tak nie wyświetlało mi tego akurat który chciałam ;/ Z czasem się uda ;-) Na razie nie mam jak popróbować...

A jeśli chodzi o numer konta na blogu - jak zakładałam bloga Staśkowi, też o to pytałam w Fundacji, i mi też p. Gumieniuk w ten sam sposób co Grażynie odpowiedziała. Ale i tak przez x czasu miałam to normalne konto, do zbiórek indywidualnych :oops: Póki co nikt się nie przyczepił (ale też nie mamy wogóle wpłat ani indywidualnych, ani ze zbiórek publicznych, więc nie wiem, czy to miało wpływ i namąciło w głowach potencjalnym darczyńcom, jak piszecie, czy po prostu nikt się nie trafił ;-) ). Teraz już zmieniłam, bo się jakoś tak restrykcyjnie w fundacji zrobiło... :-?

nefre - 2011-11-26, 20:06

ja zmieniłam na zbiórkowe, ale nie wiem czy dobrze...
na razie myślę.. ;-)
wpłat indywidualnych do tej pory miałam ok 10..

grażyna - 2011-11-26, 20:58

Ale myślisz, że to były wpłaty z informacji na blogu, czy z innego źródła?
Też zmieniłam i też myślę :roll:

ewelkaa - 2011-11-26, 21:00

A ja jeszcze nie ;-)
nefre - 2011-11-26, 23:11

grażyna napisał/a:
Ale myślisz, że to były wpłaty z informacji na blogu, czy z innego źródła?
Też zmieniłam i też myślę :roll:


raczej z innego :-) wtedy jeszcze na blogu był tylko odnośnik do strony Fundacji, nie podawałam nr konta.

grażyna - 2011-11-26, 23:13

Biorąc pod uwagę prawdopodobieństwo wpłat to możemy sobie spokojnie każdy numer odpuścić :lol: .
nefre - 2011-11-26, 23:23

:lol: :lol:
temu też nie stresuję się tym zbytnio ;-) :roll:

Wojtala - 2011-12-10, 12:42

Róbcie kopię zapasową bloga - na Bloggerze znów pogrom i usuwają blogi. Nie wiadomo czemu :-? - potem wracają, ale kto wie czy wszystkie wrócą?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group