To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Zakątek medyczny - A może chusta?

Iga - 2022-10-25, 07:00

Może niech Boszka lub Iwi się wypowie, chłopaki chyba najstarsze, więc najlepsze wspomnienia.
groszek - 2022-10-25, 09:17

W tym czasie jeszcze chyba nie były używane :nzastanawianie: :nzastanawianie: :nzastanawianie:
Wiem że w 2007 dziewczyny kupowały. Ale Igor z 2001 a Adam z 2004... Maks nie był noszony w chuście.
Tu wspomnę historię kiedy szłam z dzieckiem w nosidełku 35 lat temu po odbiór dyplomu. I robotnicy, którzy pracowali przy naprawie jezdni komentowali to głośno, że MĘCZĘ DZIECKO!!! No i nie czułam się komfortowo. :nie:
Moja obawa jest że nasi mają słabe napięcie mięśniowe, więc pogadalabym z rehabilitantem co on o tym sądzi.
Na plus dodam, że syn osób ze zdjęć z początku wątku jest w dobrej formie : jeździ na nartach i jest sprawny fizycznie. Jemu chusta nie zaszkodziła.

Joanna - 2023-01-03, 19:15

Maja była noszona w chuście, świetna sprawa.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group