To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Zakątek medyczny - Homeopatia

kabatka - 2011-02-06, 20:56

:arrow: Lekarze podczas happeningu zamierzają zbiorowo przedawkować leki homeopatyczne
bebe - 2011-02-06, 22:19

Jakie te ogólnodostępne czy te przepisane przez lekarzy na receptę? Widziałam już w tv jednego z tych mądrali łykał granulki.Był też komentarz lekarki homeopatki o jego powiem dosłownie głupocie.Ona to delikatniej ujęła .Jego zdrowie jego sprawa.Lekarze wiedzą najlepiej jak papierosy są szkodliwe a palą jak smoki.
sabina216 - 2011-02-07, 08:30

A ja byłam w piątek u homeopatki po tym jak Julek zjadł 2 antybiotyki na oskrzela, a starszy dwa na zatoki, koszty leków, lekarza, a i autko sobie po drodze rozwaliłam :lol: , więc koszty bardzo duże ale mam nadzieję, że będzie ok, niech sobie działa jako placebo, byle zadziałało! Same wiecie, że dla małych robi sie wszystko,
Iga - 2011-02-07, 08:40

A ja, dałam Majce na turnusie duże kuleczki glukozowe na żółty katar, po 3 dniach katar zniknął, a na przeziębienie dałam małe kuleczki glukozowe :spoko:

No i nie wiem co myśleć.

gosia196905 - 2011-02-07, 19:12

No to ja się tu wyłamię -wg mnie to ta cała homeopatia to jeden wielki kicz (to tylko moja opinia -nie chcę nikogo urazić) koszt duży efekt leczenia żaden -przynajmniej zupełnie nieskuteczny w przypadku leczenia moich dzieci :-?
Joanna - 2011-02-07, 19:14

Iga i bardzo dobrze zrobiłaś , ja nie dałam tylko zwiałam z turnusu a chorubsko dopadło nas w domciu z lekkim opóźnieniem, ale tak skutecznie , że Maja na SOR-rze pod kroplówką pół nocy spędziła, a cała reszta do dzisiaj zdycha w domciu.

Tak myślę , że coś w tym jest i chyba sama te wasze oscoo...coś tam sobie zakupię (język można sobie na tych nazwach połamać i co ja mam babce w aptece powidzieć jak nie pamiętam nawet jak to się zwie).

Iga - 2011-02-07, 19:16

To osce... to nic w porównaniu z tym Marvikuluskulus 9814 na zielony katar :lol:
Joanna - 2011-02-07, 19:45

To Julka taka obyta w tym czy ty bo ja utknęłam , przy info , że dajecie osce..coś tam.

Iga coś Ci się chyba w nazwie tego leku na zielony katar rąb... bo szanowny P Google powiedział , że podana fraza nie istnieje... :lol:

Iga - 2011-02-07, 19:52

No pewnie, bo ja nie zapamiętam takich nazw:

MERCURIUS SOLUBILIS 9CH (wolne tłumaczenie: duże kuleczki z glukozą)

angelika kuspa - 2011-02-08, 15:05

Iga a powiedz mi jakie kuleczki są na kaszel? Może średnie ;-)
Iga - 2011-02-08, 19:09

Angelika, z tym pytaniem to do Julii. Ja tutaj tylko chwilkę się powymądrzałam. Ale już wracam do szeregu.
angelika kuspa - 2011-02-08, 19:27

Iga napisał/a:
Angelika, z tym pytaniem to do Julii. Ja tutaj tylko chwilkę się powymądrzałam. Ale już wracam do szeregu.

No to czekamy na Julię :tak:

kabatka - 2011-02-08, 21:50

To podam Wam jeszcze przepis na aspirynę - homeopatyczną oczywiście :lol:

Potrzebne będą:

1. Rower
2. Wiadro ze sznurkiem
3. Jedna tabletka aspiryny
4. Rzeka i dwa mosty

Stojąc na jednym moście wrzucamy do rzeki tabletkę aspiryny. Następnie ile sił pedałujemy w dół rzeki na kolejny most. Zarzucamy wiadro w nurt, wyciągamy wodę i jest to aspiryna homeopatyczna. Stężenie? Od zera do kilku moli substancji na wiadro.

:nchichot:

Olam - 2011-02-08, 22:14

:w00t: :smiech: Moniko :spoko:
Iga - 2011-02-08, 22:32

:lol:

Aspiryny we wiadrze nie będzie, ale poza nią będzie wszystko inne.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group