To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Wspomagacze edukacji - Książeczki dla dzieci

hexelena - 2011-01-27, 19:43

Ale fajna książeczka:)
dariaisara - 2011-02-14, 22:15

Czy ktoś korzystał może z tej książki? http://www.eduksiegarnia....kiem-p-313.html
Iga - 2011-02-15, 07:23

My mamy. To nie książka, to płyta z dźwiękami i obrazki do pokazywania co słychać w danej chwili.
dariaisara - 2011-02-15, 11:45

Iga napisał/a:
My mamy. To nie książka, to płyta z dźwiękami i obrazki do pokazywania co słychać w danej chwili.
Poleciłabyś ?Bo tak zastanawiam się nad kupnem.Moja Darcia uwielbia wszelakie rzeczy ze zwierzętami. oOd maleńkości i do dziś jak widzi krowę krzyczy BUA BUA :lol: i nie mogę jej oduczyć,że krowa to krowa,a nie Bua :lol: A druga sprawa to uwielbia coś przekładać,a skoro tam są takie obrazki to może się skusi.Noi do tego ten dzwięk :lol: :lol:
Iga - 2011-02-15, 13:05

Ja nie, bo ja nie lubię rzeczy wykonanych na hop siup tylko po to żeby było. Dla mnie to jest warte 15 zł, a nie 60.

Przed każdym przesłuchaniem płyty musisz się przygotować, ułożyć obrazki w odpowiedniej kolejności (Majka zdąży w tym czasie już uciec) Jak sobie ułożysz to do kolejnych ćwiczeń musisz wziąć obrazki z pierwszego ćwiczenia.


Wyślij mi na PW Twój adres e-mail.

groszek - 2011-02-15, 14:13

My też mamy te płytę. Maks lubi instrumenty muzyczne, a resztę olewa, nawet nie chce wybrać odpowiedniego obrazka z odgłosami zwierząt.
Rzeczywiście przygotowania do zabawy z tą płytą trwają i mój Maksio też ucieka :-(

MamaKuby - 2011-02-15, 17:07

Ja też mam. Czasem jej słuchamy i mówimy co słychać, obrazki gdzieś sie zapodziały. Ja mam kopie i obrazki wymagały dużo pracy własnej a i tak nie były zbyt atrakcyjne dla Kuby.
mammamika - 2011-03-19, 23:10

Zgadzam się z dziewczynami - dłużyzna na płycie i słabe obrazki.
Kajtek lubi tę grę dźwiękową . Jest też ze zwierzętami, ale nie mamy:(

mama kubusia - 2011-07-14, 20:15

Chciałam polecić mamom maluszków- dzidziusiów takie książeczki :arrow: Oczami maluszka

Żałuję, że Kuba jest już na nie za duży :-) Widziałam je w realu i są naprawdę fajne.

zula - 2011-11-11, 11:38

Ostatnio z Kamilkiem ćwiczymy na obrazkach z tej książeczki .Mamy poziom podstawowy.Jest obrazek i polecenie wykonania zadania.Kamil bardzo to polubił.
BeataS - 2011-12-08, 08:22

Ciekawa strona http://www.poczytaj.pl. Może trochę trudne te gry ale dość ciekawe.
groszek - 2011-12-08, 11:26

Pod tym linkiem nic się nie wyświetla :nie:
Maciejka - 2011-12-08, 11:28

Pewnie przez to, że na końcu adresu, po pl przykleiła się kropka,

www.poczytaj.pl
Gier tam nie widzę, może to jednak inna strona?

BeataS - 2011-12-12, 11:14

Widziałam fajne rzeczy na tej stronie www.poczytaj.pl ale potem jakoś to umknęło. Ale to samo znalazłam na www.czuczu.pl. Ciekawe karty do nauki choćby literek albo zwierzątek.
mamagugu - 2011-12-12, 11:31

Ja jestem zachwycona produktami czuczu. Za każdym razem w Polsce coś dokupuję. Obie bliźniaczki bardzo ładnie na tym pracują. Wszystko jest poręczne, często używamy w podróży. Całą podróż z Poznania do Łodzi, dwoma pociągami i autem Nigelka spędziła ucząc się cyferek na czuczu zakładkach. Nie kupujcie ich w Empiku bo są droższe, najtaniej znalazłam w księgarniach Madras. Często są przecenione.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group