To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Wspomagacze edukacji - Książeczki dla dzieci

groszek - 2021-05-06, 09:58

Cudowna książka. Jaka zgrabna kozica. Od razu mi się humor polepszył. Tęsknię do gór do spotkania z Wami do wydobycia się z głębokiego doła w którym się umieściłam....
angelika kuspa - 2021-05-06, 21:20

Iga kup ten przewodnik , nie krępuj się. Co tam kupiłaś drugą szafę to i jeszcze jedna półka na książki się zmieści . :tak:
Mama Kamila - 2021-05-06, 21:32

groszek napisał/a:
Cudowna książka. Jaka zgrabna kozica. Od razu mi się humor polepszył. Tęsknię do gór do spotkania z Wami do wydobycia się z głębokiego doła w którym się umieściłam....


Droga Aniu, wysyłam pozytywne wibracje :* Mi poradzono, żeby sobie rano i wieczorem pomyśleć o tym, za co jesteśmy wdzięczni i spróbować wyobrazić sobie te dobre uczucia, przypomnieć i utrwalić ...
Ja jestem za mało zdyscyplinowana i nie pamiętam o tym, ale jak pamiętam, to mi trochę lepiej.
:nbalonik:

My na początku lipca jedziemy do Rowów z BK, na turnus dla maluchów...
Ściskam!

Iga - 2021-05-06, 21:54

angelika kuspa napisał/a:
Iga kup ten przewodnik , nie krępuj się. Co tam kupiłaś drugą szafę to i jeszcze jedna półka na książki się zmieści . :tak:


Zgłoszę ten post. Czy jest !x2 czyli !! "post nad wyraz złośliwy"? Poza tym ta szafa jest 5 w jednym ciagu szaf. Jeszcze mi sie 50 jedna zmiesci a za dzwiami 100.

Ania kiedyś wpadła? Do tego doła? Mi to sie nawet nie chce zmienic strony kanapy, zeby nie wygniesc.

groszek - 2021-05-07, 11:04

Mama Kamila napisał/a:


Droga Aniu, wysyłam pozytywne wibracje

My na początku lipca jedziemy do Rowów z BK, na turnus dla maluchów...
Ściskam!


Dzięki :*

Tak, Rowy już nie dla nas. Tomek nie rozbierze się już na plaży, nie lubi pokazywać blizny po szwie, chociaż jak się jedzie z zespołem to co drugie dziecko taką ma, no może co czwarte.
To dobry towarzysko pomysł na wymianę doświadczeń i spotkania się z innymi rodzicami.
Generalnie jedyny minus to stan tego bloku z Wczesnego PRLu, ale może coś nowego wyremontowali. Wyzwaniem jest też przejście obok siatki ośrodka vis a vis Columbusa, bo tam super plac zabaw, a w Albatrosie- żaden. BK przywożą swoje zabawki.

Życzę dobrej pogody!

Mama Kamila - 2021-05-16, 22:32

groszek napisał/a:


To dobry towarzysko pomysł na wymianę doświadczeń i spotkania się z innymi rodzicami.
Generalnie jedyny minus to stan tego bloku z Wczesnego PRLu, ale może coś nowego wyremontowali. Wyzwaniem jest też przejście obok siatki ośrodka vis a vis Columbusa, bo tam super plac zabaw, a w Albatrosie- żaden. BK przywożą swoje zabawki.

Życzę dobrej pogody!


Dziękuję! :-) Byliśmy tam po raz pierwszy dwa lata temu i dokładnie było tak, jak opisujesz. Do tego rozwodniona herbata z dzbanka i bitwa o krzesełka na stołówce (tez od BK, a nie z ośrodka) ;-) Ale mi się bardzo podobało. Natomiast zmarł właściciel i jest teraz jakiś nowy. Ośrodek Albatros został przemianowany na centrum zdrowia i nie wiem jeszcze czego. Nie sadze, ze wprowadza teraz jakieś dramatyczne ulepszenia, ale jak pogoda wypali, to będzie super ;-)

groszek - 2021-05-17, 10:16

Wydaje mi się że włada tam wnuczek dawnego właściciela i podobno coś wybudowali przed Albatrosem. Córka zaś ma ośrodek koło kościoła - Kormoran
baronek - 2021-10-01, 09:37

Kupiłam dwie książki. Jedną dla Julka, drugą dla Krzysia. Julka reakcja: O! Super! Tata, patrz! Reksio! i zima. Lubię. Mama, dzięki! Czytać z mamusiem. Dużo, żywiołowo, radość. Reakcja Krzyśka: ok. I tyle w temacie kto w domu lubi książki, a kto niekoniecznie. :lol:
A żeby pozostać w temacie, kontynuujemy serię o Reksiu. Julek dostał w ubiegłym roku na urodziny i bardzo przypadła mu do gustu. To dokupuję co jakiś czas kolejną część. :spoko:

szałwia - 2022-11-18, 14:49

W poniedziałek wybieramy się na przedstawienie Teatr cieni baśni Andersena. Baśnie te zawsze wydawały mi się za długie i za trudne do czytania Igorowi. No ale teraz wybrałam się do biblioteki, żeby zgłębić temat. Wzięłam kilka osobnych książek - baśni z płytami- trochę po posłuchania i dla obrazków (audiobooki czyta Jerzy Stuhr) ,ale najbardziej - dla naszych dzieciaków - spodobała mi się ta książka
https://www.zielonezabawk...dla-dzieci.html
Nie zdążą się znudzić ! No normalnie streszczenia ! Królowa Śniegu na 2 i pół strony!

baronek - 2022-11-19, 08:13

Ty to Sylwia zawsze coś fajnego znajdziesz :-D
Iga - 2022-11-19, 11:20

Sylwia a pokażesz środek? Książki?
szałwia - 2022-11-19, 15:11

Iga napisał/a:
Sylwia a pokażesz środek? Książki?

Wrzuciłam kilka zdjęć na NF w forderze : Site assets

Iga - 2022-11-19, 15:15

Ładne rysunki. Sa jeszcze baśnie braci Grimm. Wyskoczyło mi jak chciałam środek znaleźć. Piszę jak ktoś byłby zainteresowany 😊
Iga - 2022-12-11, 16:08

Majka zaczęła (co nie znaczy, że skończy) czytać "Akademię Pana Kleksa" no i tak się zastanawiam nad tą poprawnością polityczną w dzisiejszych czasach, gdzie podobno bohaterką Akademii teraz jest dziewczyna. I rzeczywiście my kobiety to tylko do sprzątania i garów jesteśmy stworzone. Żadna przygoda nie należy do nas.
groszek - 2022-12-11, 21:14

Jest dużo dziewczynek bohaterek, więc w sumie to nie wiem, dlaczego w męskiej akademii Kleksa miałaby być dziewczynka


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group