To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Turnusy rehabilitacyjne - JARNOłTOWEK

martusia1968 - 2007-11-08, 12:50
Temat postu: JARNOłTOWEK
Witam,wyjeżdżam wraz z dziećmi w grudniu na turnus rehabilitacyjny do Jarnołtowka hotel "Ziemowit",czy ktoś tam już był? Chciałabym sie dowiedzieć jakie są tam warunki,jaka rehabilitacja i wyżywienie,interesuje mnie też,stosunek obsługi do osob niepełnosprawnych?Pozdrawiam Marta.
Alicja - 2007-11-08, 12:55

Ja nie byłam ..

Ale skoro zawitałaś do Zakątka to zapraszam
---> Czas się przedstawić :-)

babciajanina - 2012-01-02, 13:21

Pytanie: czy ktos z Zakatkowiczów byl na turnusie rehabilitacyjnym w Ziemowicie? Czy dziecko z ZD miało jakąś specjalnie dostosowaną efertę zabiegową?
eelusiaa - 2012-01-02, 13:28

Ja byłam jeszcze z Izą. Wprawdzie było to w 2006 r., ale z dużą dozą prawdopodobieństwa powiem, że tak jak wtedy, nie ma tam specjalistycznej terapii dla dzieci.
Jednak jak się zdecydujecie to wpraszam się w odwiedziny :-D

babciajanina - 2012-01-02, 13:44

Wielkie dzieki za tak szybki odzew :-) Zadzwoniłam i niestety nic takiego specjalnego dla Piotrusia nie ma :nie: - szkoda, bo znam miejsce i ośrodek, bardzo mi się podoba okolica i ten basen / podobno po remoncie/ . ;-) W razie czego wizyta odwiedzinowa bardzo wskazana :tak: Buziaczki dla Adasia :* .


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group