To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Stowarzyszenie w Legnicy - Mikołajki

Aga S. - 2007-11-22, 21:41
Temat postu: Mikołajki
Dnia 5 grudnia 2007 roku w dzięki ofiarności i dobremu sercu naszych Przyjaciół organizujemy zabawę Mikołajkową dla naszych pociech i ich rodzeństw w Klubie ConCuore.
Małgosia właścicielka Klubu poza tym, że organizuje imprezę w swoim klubie i nie chce od nas pieniędzy to dzisiaj przekazała na moje ręce 1000zł na prezenty od Św Mikołaja dla naszych dzieci.
Poza tym dziewczyny ze Stowarzyszenia zorganizowały od darczyńców słodycze i napoje.
Będzie Mikołaj, dobre wróżki, poczęstunek i dużo dobrej zabawy mam nadzieję.
Teraz muszę wybrać się z GRADKA na polowanie na prezenty dla naszych MILUSIŃSKICH.

Lusi - 2007-11-22, 21:59

Wielkie brawa dla organizatorów i darczyńców za wielkie serce :jupi: Ale będzie cudowny Mikołaj. Dzieciaki będą przeszczęsliwe :-)
jasna - 2007-11-22, 22:52

SUPER, ŚWIETNA TA MAŁGOSIA, TYLE RADOŚCI BĘDĄ MIAŁY DZIECIAKI DZIĘKI NIEJ. TAKICH ZE ŚWIECĄ SZUKAĆ :spoko:
olcik - 2007-11-23, 07:34

Gratulacje!!! Impreza już prawie gotowa!!! Teraz tylko zdrowia życzymy by wszyscy na Mikołajki dotarli :-)
Janusz - 2007-11-23, 08:48

Brawa za sprawną organizację.
A jednocześnie przypominam, że nasze spotkanie z Mikołajem mamy 8 grudnia o 12:00, legnicka część Stowarzyszenia otrzyma mailem szczegółowe informacje.

Życzymy wspaniałej zabawy i uradowanych buziaków dzieci


Aga S. - 2007-11-27, 23:32

Byłyśmy dzisiaj z Gratką na wyjątkowych zakupach. Dzięki temu, że są ludzie dobrego serca mogłysmy pobawić się w Mikołaja i wybrać prezenty dla naszych maluchów na zabawę Mikołajkową. Mam nadzieję, że wszystkie nasze Skarby będą zadowolone z podarków od Św Mikołaja. Było to dla nas nie lada wyzwanie dobrać coś dla każdego malucha gdyż rozpiętość wiekowa jest nie mała od 6miesięcy do 10 lat.
Czas pokarze 5 grudnia.

GRADKA12 - 2007-12-05, 11:30

Dzisiaj nasze Stowarzyszeniowe Mikołajki :-)
Wczoraj z Agą spotkałyśmy Renifery i podszepnęły nam, że prezenty już zapakowane :prosze: a Św. Mikołaj szykuje się do drogi :jupi: . Obiecały, że na pewno się nie spóźnią i o 17.00 zawitają w Klubie.
Będziemy czekać..... :papa:

olcik - 2007-12-05, 11:44

To fajnie macie. Udanej zabawy . Tylko gdzie ten śnieg? jak Mikołaj dotrze? :cry:
GRADKA12 - 2007-12-05, 12:45

Ola, to Ty nie wiesz, że Mikołaj ma swoje sposoby? ;-)
olcik - 2007-12-05, 13:06

Właśnie opowiadam Hani ,że wejdzie przez komin lub dziurkę od klucza. Hania zaciekawiona. Zapomniałam ,że renifery potrafią latać :oops:
asia14 - 2007-12-05, 16:09

Dla niedoświadczonych historii wspomnienie z dzisiejszego dnia w naszym przedszkolu:..... ;-)
obecnie nowoczesny Mikołaj :cool2: przyjeżdza samochodem a też potrafi latać, a wogóle miał system nawigacyjny, dzięki któremu odnalazł nasze dzieci, które dzisiaj były w jaskini solno - jodowej. :lol: :lol:

Jak będę miała zdjęcia to wkleję z tej niecodziennej niespodzianki. Pozdrowienia dla wszystkich milusińskich z zakątka

Aga S. - 2007-12-06, 00:28

Wczoraj Św. Mikołaj odwiedził nasze dzieci w Klubie Con Coure w Legnicy. Było dużo dobrej zabawy, fajne prezenty i słodycze dla naszych skarbów. Zabawa była udana. Później wkleję kilka fotek.
Janusz - 2007-12-06, 08:47

Czekamy na fotki.
Nasze dzieciaczki Mikołaj odwiedzi w sobotę.

dawid legnica - 2007-12-06, 13:10

i my z mikołajem się spotkaliśmy i za to że byliśmy "grzeczni" prezenty dostaliśmy :-D

zabawa była przednia, dzieciaki uśmiechnięte, niektóre dzikuski (czyt. mój Dawid) maminej ręki nie chciały puścić ;-) ale do mikołaja to pierwszy poszedł nawet do mikrofonu zaśpiewał :-D byle tylko prezent dostać :roll: , nastrój iście świąteczny była choinka i pyszne przekąski dla dzieci, organizacja pierwsza klasa, dziękujemy :prosze:

groszek - 2007-12-06, 13:32

My też czekamy na fotki :prosze:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group