To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

"Bardziej Kochani" - Informator - Z myślą o Tobie

Roma - 2010-02-19, 15:09

groszek napisał/a:
Widziałam dziś u koleżanki ten informator dla lekarzy.Są w nim śliczne zdjęcia Aniak i Piotrusia, oczywiście Pani Wioletty ze Stasiem ale uśmiechniętej!!! Też wyjatkowo ładne :spoko: i sporo rodziców z małymi dziećmi, których nie znam.


OCZYWIŚCIE!!!!!!! CHODZIŁO MI O INFORMATOR DLA LEKARZY "Po pierwsze nie ranić" , o którym pisała groszek

SORKI!!! Siedzę w pracy, milion telefonów, a ja i tak nie mogę się oderwać od zakątka... stąd pomyłka.


ps. Piotrusia zdjęcie jest tam boskie! :spoko:
ps.2 właśnie dopiero zerknęłam na nowy informator "z myślą o Tobie" i tam też jesteśmy na kilku zdjęciach... super :-) bo nie mogłam się ich doczekać :brawo:

groszek - 2010-02-19, 21:33

Wzięłam sobie gazetkę z Waszymi zdjęciami , żeby jeszcze raz na Was popatrzeć - świetne zdjęcia , cudna Rodzina i poczułam się prawie jak na spotkaniu w realu! :papa:
Karola - 2010-03-03, 22:14

Tak... Taki informator to dobra rzecz, bo lekarze z informacjami po porodzie są mało wylewni i czasami się zastanawiam czy cokolwiek wiedzą na temat zD, albo tak wszystko im źle przechodzi przez gardło.
groszek - 2013-01-16, 21:37
Temat postu: Wznowiony poradnik- bezplatna publkiacja
W newsletterze BK pojawiła się wiadomość


wznowiliśmy wydanie poradnika "Jak pomóc? Dziecko z zespołem Downa pierwsze dni." Publikacja ta ma przybliżyć mamom wadę genetyczną ich dziecka, ma odpowiedzieć na pytania jak pomóc sobie oraz dziecku. Porusza ona ważne kwestie, z którymi borykają się mamy nowo narodzonego dziecka z zespołem
Downa, pokazuje formy pracy z dzieckiem oraz wskazuje do jakich specjalistów i instytucji należy się z nim udać.

Publikację przesyłamy nieodpłatnie. Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny:(22) 663 40 43, faxem: (22) 663 10 13, mailowo: m.marczewska@bardziejkochani.pl
lub bezpośrednio podczas wizyty w siedzibie Stowarzyszenia „Bardziej Kochani”
ul. Conrada 13, 01-922 Warszawa

groszek - 2020-02-08, 19:01
Temat postu: Nowy Informator BK
Nowy informator "Dziecko z zespołem Downa -pierwsze dni- informator dla rodziców" już wydrukowany.
Nowe wydanie już książkowe(164str) i sztywniejsza okładka.
W środku osiem listów od rodziców , którzy już okrzepli w rodzicielstwie do rodziców którzy stawiają pierwsze kroki na drodze bycia rodzicem dziecka z zespołem Downa m.in.list naszej Kulki i Wioletty Mikusek.

Potem rozdział jak pomóc
czyli o genetyce, o wspomaganiu rozwoju, o edukacji i o tym jaka pomoc przysługuje rodzinie.
na koniec opinie, porady, dyskusje, a w nich Koleżanki z Fundacji JA Też dzielą się swoimi uwagami na co zwrócić uwagę i czego nie przegapić w rozwoju swojego dziecka.
Wywiad ze Zbigniewem Izdebskim "Pogadajmy sobie" o tym co zmienia się w relacjach małżeńskich kiedy urodzi się dziecko niepełnosprawne.

szałwia - 2020-02-08, 21:41

Ja mój egzemplarz ( wydanie z 2008) otrzymalam od genetyka, wraz z wynikiem kariotypu. Przeczytałam prawie całą , przez łzy, w drodze z Poznania do Gniezna... Pomogła oswoić pierwszy szok, pokazała, że nasze życie nie musi sie aż tak bardzo zmienić... :-)
Bardzo potrzebny poradnik, fajnie że aktualizują wydania. Dziękuję Bardziej Kochanym :-)

Marta Witecka - 2020-02-10, 16:32

Aniu, na stronie BardziejKochani nie mogę tego znaleźć :nie:
groszek - 2020-02-10, 18:05

Bo to jest nówka, prosto z drukarni. Oni nie napisali jeszcze o tym na FB
Mam 3 egzemplarze -1 do Downoteki
dwa mogę wysłać potrzebującym

Marta Witecka - 2020-02-11, 10:16

To miej dla potrzebujących, ja chciałam mieć z tego samego powodu - jak ktoś w potrzebie znajdzie się w pobliżu :tak:
groszek - 2020-02-11, 15:32

Marta Witecka napisał/a:
Aniu, na stronie BardziejKochani nie mogę tego znaleźć :nie:


W newsleterze Bk jest :arrow: link do pobrania informatora

Marta Witecka - 2020-02-12, 09:59

Dziękuję Aniu!
Gratulacje dla Tomka, który miał swój konkretny wkład w ten informator! :tak: :brawo:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group