To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Dofinansowania i zasiłki - Dofinansowanie do pomocy edukacyjnych

emka205 - 2008-09-14, 13:00

można, na ich stronie.
hanka - 2008-09-18, 11:55

Można też telefonicznie, kosztuje ok 20-30 zł nie pamiętam dokładnie. Takie katalogi Nowej Szkoły mają przedzkola i szkoły, można przecież od nich pożyczyć.
Manu - 2008-09-18, 13:01

Super sprawa ja biorę się do dzieła od poniedziałku Hanusi sie napewno przyda co nieco a czy np.stoliczek i krzesełko mozna wliczyc do pomocy edukacyjnych?????????
wera25 - 2010-11-29, 13:27

Wtajcie :papa: Mam kilka pytań odnosnie dofinansowania do sprzetu rehabilitacyjnego! Wziełam wniosek ale pani powiedziała mi, że moge się tylko starać o piłki, wałki, cos do masażu a o zabawkach nie słyszała :cry: Ja właśnie chciałabym starać się o dofinansowanie do pomocy edukacyjnych które chciałabym aby moja mała miała w domu z którymi mogłabym ją uczyć. Co ja mam zrobić? Mam jeszcze trochę czasu bo wnioski mam poskładać w styczniu bo w tym roku juz kasiorki nie ma . Wypełnić niosek napisać to co bym chciała czyl pomoce edukacyjne (wyszczególnic jaki tak?) i zanieść pani ? Nie mam żadnych katalogów żeby wpisać konkretne rzeczy więc gdzie mogłabym zamówić katalogi z zabawkami polecanymi przez Was? Pytam już teraz bo pozałatwiałabym to co potrzeba. Nastepna rzecz , jestem na świadczeniach pielęgnacyjnych od miesiąca to jaki zaśwaidczenia o zarobkachpowinnam miećoprócz zaświadczenia męża?
Tuśka - 2010-11-29, 19:33

Wera, wszystko jest w tym wątku. Linki do stron z pomocami są też w odpowiednich do tego miejscach forum.
Poczytaj spokojnie.

wera25 - 2010-12-01, 14:00

Dziękuje :*
Manu - 2011-02-03, 14:52

Dzis dzwoniłam do pfronu i mi powiedziano że nie ma czegoś takiego jak dofinansowanie do przedmiotów edukacyjnych takich jak zakup książeczek czy klocków :-?
albertac - 2011-03-24, 12:02

Czy te dofinansowania na pomoce/chodzi mi o zabawki edukacyjne/zdarzają się gdzieś?We wczesnym wspomaganiu zalecają nam masę przedmiotów potrzebnych na co dzień w domu do stymulacji małego a wiele z nich trzeba niestety kupić
EmiliaP - 2011-06-22, 15:59

Chciałabym odświeżyć wątek- Czy ktoś w tym roku korzystał z dofinansowania do przedmiotów edukacyjnych?
Czy ktoś z Lublina otrzymał takie dofinansowanie z PFRON-u?



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group