To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Wady serca - zespół Eisenmengera

stokrota - 2007-12-19, 10:34

Dziękuję Wam bardzo za to,że jesteście z nami...
Nie chciałam zaczynać tego wątku, ale...potrzebowałam tej wirtualnej pociechy, choć w domu też ją mam...jakoś tak mi lepiej, gdy wiem,że mogę na Was liczyć...dziękuję :*

To, co Ania teraz ma to po prostu kolejny skutek jej wady serca, skutek, który był do przewidzenia, który musiał kiedyś nadejść...no i jest...a boję się tylko dlatego,że dalszego ciągu już...nie ma...teraz pozostało się modlić, by jak najdłużej było, tak jak jest...
Na szczęście Ania całkiem dobrze radzi sobie i nie wygląda, by było gorzej.
Oswoję się z tym, jak z wszystkim, co dotyczy Ani, tylko potrzebuję czasu...

joa - 2007-12-19, 10:41

Stokrotko-całym sercem jestem z Wami, pamiętaj, szcz. przed świętami, że cuda się zdarzają, ja w to wierzę. Jak sama piszesz-Ania ma sie dobrze. I oby tak dalej. :przytulanie:
Alicja - 2007-12-19, 11:16

:npocieszenie: takie to wirtualne pocieszanie...
ale gdybyś kiedyś potrzebowała jakiekolwiek pomocy to pisz otwarcie..
jest nas tu tyle,że wspólnie coś wymyślimy

mammamika - 2007-12-19, 11:19

Stokrotko, po prostu MUSI być dobrze! Ania jest świetną kobietką, jestem pewna że nie podda się łatwo choróbsku, no i ma wspaniałe oparcie w Tobie :*
Aśka - 2007-12-19, 11:26

:przytulanie: Was obie bardzo mocno i życzę dużo wiary w zdrowie Ani!
Ja mocno wierzę, że Ania przez długie lata nie da się "rozwinąć" chorobie i będzie taka pogodna i szczęsliwa jak teraz :*

Joanna - 2007-12-19, 23:02

Stokrotko :* to dla Ani
Grażyna O. - 2007-12-19, 23:41

Iwonko, Aniu przez te wszystkie lata tyle przeszłyście i zwyciężyłyście, że teraz też będzie dobrze. Jeżeli nie idzie wyleczyć to niech zostanie na teraźniejszym etapie.
:* Was mocno.

monniks - 2007-12-19, 23:59

Stokrotko , my tez jestesmy z Wami, sciskamy Was mocno i wierzymy, ze wszystko bedzie dobrze, :przytulanie:
mafra - 2007-12-20, 14:42

Stokrotko, :npocieszenie: będzie dobrze.
Marta Witecka - 2007-12-20, 14:55

stokrota napisał/a:
teraz pozostało się modlić, by jak najdłużej było, tak jak jest...


Całujemy Was mocno i możemy obiecać, że będziemy się modlić!
Nie dziwię się też, że potrzebujesz czasu, aby się oswoić z wiadomością... :papa:

Bataga - 2007-12-22, 21:01

:* dla Ani, to dzielna dziewczyna. Stokrotko, na pewno wszystko będzie dobrze, trzeba tylko mocno w to wierzyć :tak:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group