To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Turnusy rehabilitacyjne - Jadowniki Mokre

aniak - 2011-06-17, 23:45

No jak nie możesz znaleźć ? Zdjęcia oglądałaś ?
groszek - 2011-06-17, 23:48

A jak bym inaczej mogła szukać :roll: nie przesadzaj bo doniczek zabraknie ;-)
aniak - 2011-06-17, 23:50

Z 38 na 42 w ciągu roku to przesada ? ;/
groszek - 2011-06-17, 23:51

No tak zawsze to lepiej odwrotnie i co z tego?
aniak - 2011-06-17, 23:54

Jakoś tak mi z tym ciężko (i na duszy i na ciele - wysiadają mi kolana i stopy) i nie bardzo mam się w co ubrać. A najgorsze, że jak myślę o jakiejś diecie, to od razu mam większy apetyt :lol:
Alicja - 2011-06-18, 08:16

aniak napisał/a:
A najgorsze, że jak myślę o jakiejś diecie, to od razu mam większy apetyt :lol:


Skąd ja to znam :roll:
Aniu,zdjęcia oglądnęłam-nie jest źle.Możesz jeszcze sobie pofolgować :spoko:
Bo piękno kobiety to nie to co widać ;-)

aniak - 2011-06-18, 10:09

Alicja napisał/a:
.....Bo piękno kobiety to nie to co widać ;-)

Powiedz to mojemu mężowi ;/

klooocuszek - 2011-06-18, 14:15

Aniu, już Ci mówiłam, że jesteś wspaniałą kobitką, naszą duszą towarzystwa i przestańcie sobie wynajdywać tu i tam drogie koleżanki, mi na zdjęciach widać focze sadło (zapomniałam wciągnąć brzuch, ale akurat jadłam heh:lol: ), poza tym kto powiedział, że nie będzie w Jadownikach egzystował o zielonej herbacie i... zapomniałam, ale jakoś tak to leciało ;-)

A mi się tak nie chciało jechać, a teraz chcę tam wrócić!!! :-D

Było fantastycznie, bez porównania :tak: Zajęcia i towarzystwo :spoko: :-D
Panie rehabilitantki jak zawsze na medal, szkoda tylko że basen nawalił i psów nie było, ale jest wielki pozytyw, terapia zajęciowa ogromna zmiana, miejmy nadzieję, że już zawsze nasze panie terapeutki będą nas tak pozytywnie zaskakiwać, tego im życzę oraz by się nie poddawały i walczyły dalej o kolejne szkolenia i kursy, dzięki którym nasze dzieciaczki zyskują, a my z jeszcze większa chęcią chcemy tam wrócić :tak:

martik - 2011-06-18, 17:32

Potwierdzam, było fantastycznie :spoko: :-)
Naprawdę bardzo udany wyjazd pod każdym względem :spoko:
Cieszę się, że mogłam poznać tyle wspaniałych osób :-D
Już nie mogę doczekać się kolejnego spotkania :-D

kropeczka - 2011-06-18, 21:06

aniak napisał/a:
Z 38 na 42 w ciągu roku to przesada ? ;/


Anno, chyba przesadzasz :tak: co najwyżej 40 i to z luzikiem.

iwusiak - 2011-06-18, 21:29

Aniu ja przed ciążami/ 5 :roll: / nosiłam nr 36, teraz został mi 42 :roll: :-?
a ostatnio jak wracałam z pracy i kobieta chciała mi ustąpić miejsce :shock: to się lekko wkurzyłam..... pewnie mysłała ,że jestem w ciąży/ ach ten mój obwisły brzuch/.
Fajny był dialog
" proszę, niech Pani usiądzie,
- ale ja nie potrzebuję!!!!!!!"

aniak - 2011-06-18, 21:34

Beatko, luzik to ja mam jak założę 44 :lol:
Iwusiak - no to dokładnie taki sam skok mamy :tak:

Alicja - 2011-06-19, 12:17

Chciałabym przygotować galerię zdjęć z turnusu w Jadownikach.
Proszę w takim razie o ogólnodostępne galerie z których mogłabym skopiować fotki :prosze:

aniak - 2011-06-19, 12:26

Ala, a poczekasz na mnie do przyszłego weekendu ? Ja znowu jestem skazana na młodego, a on teraz nie bardzo może.
aga.d - 2011-06-19, 23:13

Meldujemy się w domku,trochę nam się zeszło z tym powrotem,ale mój kochany Mężuś zabrał nas do Zakopanego,korzystając z okazji ,że byliśmy tak blisko.Było cudownie.....
Jesteśmy padnięci,ale na turnus z Wami mogę jechać nawet teraz,było lepiej niż super.Pozdrawiam i przesyłam buziaki......



W Zakopanym spotkaliśmy się jeszcze raz z Wojtkiem i jego rodzicami(zupełnie przypadkowo),takiego farta mieliśmy.Do zobaczenia....



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group