To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Turnusy rehabilitacyjne - Jadowniki Mokre

Aśka - 2011-06-29, 09:53

Mamagugu - świetne podsumawanie! :spoko:
Fajne fotki :spoko:

kabatka - 2011-06-29, 10:08

Gugu czy mogę na portalu zamieścić Twoją opinię o ostatnim turnusie? :-)
aniak - 2011-06-29, 10:13

kacha_wawa napisał/a:
Aniu wchodzisz do albumu zdjęć i po prawej stronie masz opcję: udostępnianie. Klikasz tam i wysyłasz zaproszenie do obejrzenia zdjęć pod wybrany adres mailowy :-)

Ale który adres ? Pogubiłam się totalnie :cry:

mammamika - 2011-06-29, 14:40

mamagugu napisał/a:
Zbieram się i zebrać nie mogę.
To był mój najfajniejszy turnus jadownicki. Fajowe dzieciaki, cudni rodzice, aż się wierzyć nie chce że przez dwa tygodnie żadnych zgrzytów, konfliktów


No, Igi nie było, mnie, Elki, Alicji ;-) :lol:

vagabunda8 - 2011-06-29, 14:43

:nrechot: :nrechot: :nrechot:
mamagugu - 2011-06-29, 14:44

N0, faktycznie, ty taka k0nflikt0wa :lol:
kacha_wawa - 2011-06-29, 16:13

Aniu pod adres osoby, której chcesz udostępnić album do obejrzenia :-)
aniak - 2011-06-29, 16:50

Ale ja chcę na forum, w tym właśnie wątku.
kacha_wawa - 2011-06-29, 17:18

Aaaa, no to jak wejdziesz do albumu wystarczy, że zaznaczysz link do niego, klikniesz prawym klawiszem myszki, wciśniesz kopiuj i tutaj wkleisz wciskając przycisk URL przy pisaniu posta :-)

gocha - 2011-06-29, 18:12

Mam wielką nadzieję że za rok i my się tam pokażemy no i poznamy nie tylko przez komputer. Już nie mogę się doczekać. A kto brał udział w zabawach w kisielu? B :wow: o jeśli mamy to rzeczywiście atrakcje niesamowite :wow:
mamagugu - 2011-06-29, 19:18

Ja w pewnym sensie brałam :lol:
aniak - 2011-06-29, 19:32

No, nareszcie mi się udało (dzieki Kasi i mojemu synowi :prosze: )
Nasze Jadowniki 2011
Na początku folderu wkleiły sie zdjęcia z naszej warszawskiej hipoterapii.

Wspomnienie z turnusu ...
Inny niż poprzedni, bo z innym bagażem emocjonalnym jechałam. Za dużo się wydarzyło i jakoś nie miałam nastroju. Przyznaję, że przez chwilę myślałam, żeby zrezygnować i zostać w domu.
Ale nie żałuję, że pojechaliśmy. Piotrek oczywiście zakochany w koniach - pani Dorota jak zwykle świetnie prowadzi zajęcia. Pani Marta od rehabilitacji ruchowej powiedziała, że Piotrek bardzo się zmienił od października - na plus pod każdym względem. I nie tylko doskonale sobie radziła z moim "wiercidupką", ale też dzięki niej miałam czas dla siebie.
Terapia zajęciowa, tak jak już dziewczyny pisały, zupełnie inna. Bardziej indywidualna, dostosowana do dziecka. No i zajęcia popołudniowe (choć nie we wszystkich uczestniczyliśmy, bo Piotrek nie lubi np. głośnej muzyki) bardzo fajne. Nie sądziłam, że mój syn tak dobrze będzie się bawił w kisielu :spoko: Bardzo dziękuję wszystkim paniom za opiekę nad moim czarusiem :prosze:
Towarzystwo... SUPER. Żałuje tylko, że nie zawsze się z Wami integrowałam. I tradycyjnie przepraszam za mój słowotok :*
Mój małżonek po opowieściach i oglądaniu zdjęć stwierdził, że właściwie, to on może jeździć z Piotrkiem... Niedoczekanie jego :okular: Zwłaszcza, jakby miał być takim rodzynkiem jak Krzysiek ;-) . Możemy najwyżej razem pojechać. A co. Ja się mniej nabiegam i będę miała więcej siły na wieczory integracyjne :tak:

Bardzo Wam wszystkim dziękuję.
:* dla Doroty i Ani za wspólne mieszkanie. Mam nadzieję, że nie zmęczylismy Was sobą ;-)

vagabunda8 - 2011-06-29, 19:37

Ania, ale na tej stronie nic nie ma :wow: :?:

Wyświetla się tylko to:

"Galeria publiczna użytkownika anna kowalska Albumy (0)
Ten użytkownik nie ma żadnych publicznych albumów.
anna kowalska
zdjęcia"

romaya - 2011-06-29, 19:40

Pewnie Ania zaznaczyła, że album prywatny :-(
aniak - 2011-06-29, 19:41

Zaraz to sprawdzę, bo mnie się pokazuje, ale to o niczym nie świadczy.

Coś sknociłam. Cierpliwości. Zaraz mój syn to naprawi.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group