To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Turnusy rehabilitacyjne - Jadowniki Mokre

lenalena - 2012-04-02, 21:44

Na pewno zadzwonię. Zapytałam, żeby się zorientować w temacie wcześniej, czy jest po co dzwonić w ogóle. Dziękuję. :-)
Iga, jeśli to do mnie- to spod Bydgoszczy.

Iga - 2012-04-02, 21:53

To uderzaj do Zaździerza ;-)

W Jadownikach jest specyficznie, to jest ośrodek Caritasu. Oni nie są nastawieni na nowości.

Alicja - 2012-05-08, 00:06

szałwia napisał/a:

Zaklepałam 2 terminy w przyszłym roku i dziwnym- ale cieszącym mnie - zbiegiem okoliczności - jeden z nich jest turnusem zakątkowym ! :okular:


Zgadza się :tak:
Na moją prośbę jedna z zakątkowych mam zarezerwowała turnus dla forumowiczów w drugiej połowie września 2013.
Listę turnusową otworzę po wakacjach :-)

wanda46 - 2012-05-22, 12:41

Wolne 2 miejsca we wrześniu dokładnie od 12 wrzesnia na turnus. muszę zrezygnować. jeszcze ni odwołałam ,może ktoś chętny




wanda mama Pawła 26.06.07 z zD

KasiaJastrząb - 2012-09-27, 22:11

Może ktoś będzie na turnusie 18-31październik 2012 :?:
Jadę z Blanką pierwszy raz do Jadownik, chciałam jej zrobić prześwietlenie kręgosłupa szyjnego do hipotrapii, tragedia na 4 zdjęcia wyszło 1 reszta nieczytelna diagnostycznie :-( Bała się okropnie, próbowałyśmy na kolanach i nic, cały czas się kręciła :nie:

Może macie jakiś pomysł jak to zrobić????

mona31 - 2012-10-29, 10:14

gosiulkat napisał/a:
A na ten turnus zakatkowy na 2013 rok to już teraz sie trzeba zapisac bo ja bym była chętna z moja ąlusia pojechać i przy okazji was poznać :-D


My też byśmy się wybrali chętnie, sam dzwoniłam do Jodownik we własnym zakresie to mnie wpisali na 2014 rok maj :lol: Dajcie znać kiedy zapisy

MagdaO - 2012-10-29, 10:20

Mona, zapisy już były :arrow: tutaj
mona31 - 2012-10-29, 11:02

MagdaO napisał/a:
Mona, zapisy już były :arrow: tutaj

Dzięki na liste rezrwową sie wpisaliśmy :papa:

emka205 - 2012-11-03, 21:26

KasiaJastrząb napisał/a:
Może ktoś będzie na turnusie 18-31październik 2012 :?:
Jadę z Blanką pierwszy raz do Jadownik,


Kasiu i jak wrażenia?

hazel - 2013-01-23, 20:45

Hej! Czy wybiera się ktoś na turnus z początkiem maja? Bardzo chciałabym spotkać kogoś z Zakątka
hazel - 2013-04-10, 00:29

Kochani, będę rezygnować z turnusu w terminie od 6 maja, jeśli ktoś jest zainteresowany miejscem, proszę o kontakt na priv.
Będę dzwonić do osrodka z początkiem następnego tygodnia, mogę podać konkretną osobę na moje miejsce.

szałwia - 2013-04-10, 19:27

Czy ktoś z Zakątka jest może obecnie w Jadownikach?
Igor wypoczywa tam z Babcią i podobno jest na turnusie kilkoro dzieci z zD :cool2:

Tin - 2013-09-11, 18:25

Hm, mam takie pytanie organizacyjne - czytałam wątek, ale jest tak wielki, że się pogubiłam.

1. Co jest zawarte w cenie turnusu? Na jakie koszty się przygotować dodatkowe?

2. Lekarz odmówił mi skierowania na RTG w sprawie hipoterapii, bo nie widzi konieczności; musiałby mieć takie zalecenie na piśmie. Kolejki do ortopedów nawet prywatnych są za duże, nie zdążę przed turnusem. Co robić?

3. Jaka jest odległość z przystanku PKS do ośrodka? Czy dojdę tam na piechotę z wózkiem?

4. Czy wniosek od lekarza należy przesłać do ośrodka jakoś wcześniej? Od kogo uzyskam potwierdzenie, że faktycznie zostaliśmy zakwalifikowani na turnus? Do kogo dzwonić w razie problemów po drodze?

Przepraszam, jeśli się powtarzam - ale trochę mam pietra, bo będę sama bez transportu z bobasem.

Alicja - 2013-09-11, 20:04

1. W cenie turnusu jest nocleg, wyzywienie, rehabilitacja.
W ośrodku jest basen, ale za dodatkową opłatą.Pieniadze możesz jeszcze wydac w wiejskim sklepiku.

2.Już nic nie zrobisz.Moze jednak uda się bez zdjecia np. podpisując stosowne oświadczenie?
Hipo dla malych dzieci to nie skoki przez przeszkody, więc moze problemów nie będzie ;-)

3.A tam dojeżdża pks? Zadzwoń do ośrodka, porozmawiaj z p.Iwoną Dzień, być moze ktoś po Was wyjedzie do Tarnowa.

4. Wniosek przywieź ze sobą.
Jeśli jesteś na liście zakatkowej, która wysłałam do ośrodka to z pewnością jesteś zakwalifikowana.
Doradzam jednak telefon do ośrodka i rozmowę z p. iwoną

Miłego pobytu :spoko:

Malina87 - 2013-09-11, 20:50

Ja z tego co pamiętam odnośnie hipoterapii to mi nasz pediatra wypisał zaświadczenie że nie widzi przeciwwskazań żeby Błażej brał udział w tego typu zajęciach. Wystarczyło :spoko: Dodatkowo zabrałam wtedy prześwietlenie serca Błażeja pooperacyjne na którym był widoczny odcinek szyjny ale nikt nawet tego tam oglądać nie chciał ;-) to było 2 lata temu.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group