To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Turnusy rehabilitacyjne - Wyjazd nad morze

Iwona K - 2008-01-15, 23:03
Temat postu: Wyjazd nad morze
Dziewczyny i chłopaki oczywiście też,szukam fajnego miejsca na wakacyjny wyjazd nad morze.Nie będę mogła skorzystać w tym roku z turnusu PCTP w Mrzeżynie- nie odpowiada mi ze względów rodzinnych żaden termin.Ponieważ dla Wojtka wyjazd nad morze był niezmiernie korzystny, chciałabym powtórzyć go w tym roku znowu.

Szukam cichego w miarę miejsca,z laskiem,zjazdem na plażę dla wózków jak w Mrzeżynie,możliwością długich spacerów nad morzem i w lesie.Panorama w Jarosławcu odpada,za dużo ludzi.

Nie wiem,czy wypada to pisać,ale spróbuję,chyba na Zakątku nikt za to nie pogoni.Ktoś kiedyś w Dolinie Muminka podawał takie fajne miejsce polecając je szczególnie niepełnosprawnym ze względu na miłą atmosferę.Był to ośrodek bez dofinansowania,prywatny,ale taki też biorę pod uwagę.

I jeszcze jedno,ja mogę wyjechać tylko w pierwszej połowie sierpnia,może byłby ktoś chętny na wspólny wyjazd.Dzieciaczki by miały towarzystwo i nam mamuśkom byłoby raźniej.

W swoich planach biorę też pod uwagę ośrodek w Mrzeżynie,na przeciw Bogdanki,w ubiegłym roku mieli wpis na dofinansowanie,w tym nie wiem,jeszcze nie dzwoniłam.

boszka59 - 2008-01-16, 09:04

Masz jeszcze mozliwosc z BK. Ich turnus zaczyna się 26 lipca i trwa do 9 sierpnia. Organizowany jest w Mrzeżynie
Iwona K - 2008-01-16, 09:19

Boszka,dzięki za namiary,a nie wiesz w którym ośrodku to robią i kiedy należy się z nimi w sprawie turnusu skontaktować ?
boszka59 - 2008-01-16, 09:51

Turnus jest w SUSie . Fajny ośrodek, przyjazny. Kontakt jak najszybcij z BK , najlepiej z Ewą Suchcicką.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group