To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Stowarzyszenie w Legnicy - Bal Karnawałowy

Aśka - 2008-01-22, 23:52

Piękna impreza, piękne dzieciaczki, świetne przebrania :spoko:
Pozdrawiam :papa:

P.S. Mija - pewnie, że Bianeczka zatańczy na takim balu, my już nawet w czwartek Was zapraszamy do nas to potańczymy :ntaneczny:

olcik - 2008-01-25, 12:16

Wczoraj coś z Hanią pisałyśmy ale nie zapisało się...
Zabawa była superowa. Stoły i sala jak na weselu!!! Orkiestra :spoko: . Hani podobał się bardzo Mikołaj. Pierwszy raz widziała. Po domu chodzi z misiem-prezentem i opowiada po swojemu ,że dostała.Za misiami nie przepada a tego lubi. Jedzenia było tyle ,że oczami tylko dało się jeść. Wytańczyłam sie z Hanią za wszystkie czasy!!! Nawet 2 tańce z Adamem mi się udało ;-) Bardzo dziękujemy organizatorom i polecamy się na przyszłość.

GRADKA12 - 2008-01-25, 12:18

mija napisał/a:
Ojejku ! Ale bal !!!
Czy moja Bianeczka kiedyś zatańczy na takim pięknym balu ?

Miju, oczywiście, że zatańczy :tak:
Zapraszamy do nas w przyszłym roku :papa:

Aga S. - 2008-01-25, 13:47

Miju mój Kajtuś tym razem radził sobie z tańcem na pupie ale mam nadzieję, że za rok to już będzie na nogach.
U was też, już teraz zapraszamy was na następną imprezkę może Bianka zatańczy z Kajtusiem. :papa:

Aga S. - 2009-01-06, 20:01

W sobotę odbył się drugi Bal Karnawałowy Stowarzyszenia. Tym razem oprócz klaunów byli wodzireje i na prawdę dzięki nim dzieci bawiły się świetnie.
Ola została Krolową Balu
Mój Kajtuś był chory zresztą nadal jest.

Janusz - 2009-01-06, 20:27

Świetnie!!!
Musiała to być wspaniała zabawa.

My balujemy 24 stycznia, tradycyjnie w gościnnych wnętrzach przedszkola integracyjnego w Jeleniej Górze.

Gratulujemy udanej imprezy i trzymamy kciuki za kolejne :spoko:

groszek - 2009-01-06, 21:02

Udana impreza i jakie kreacje... :spoko:
olcik - 2009-01-07, 19:47

Szkoda że dzieci chorują. Nie mogliśmy dotrzeć. Widzę ,że było super. Pozdrawiamy. Ja już czekam na Dzień Dziecka.
Ania Bydgoszcz - 2009-01-07, 23:40

Ale śliczne kostiumy i zabawa przednia.
mama_Ani - 2009-01-11, 11:55

To był prawdziwy bal. Sala pięknie udekorowana, orkiestra wspaniała, milutkie elfy - mikołajki, a już sam św. Mikołaj - cudowny, taki pogodny, roztańczony, przyjacielski. Czas na podziękowania, trochę spóźnione, ale szczere. Ania trochę na boku tańcowała, ale była szczęśliwa i do tej pory opowiada, że "kul" czyli Mikołaj wziął ją na kolana i dał paczkę. Dziękujemy!!!




Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group