To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Wady serca - HLHS

anna30 - 2012-06-20, 20:21

Może się Linka odezwie, przecież Patka niedawno była operowana w Krakowie.
Jeśli jest HLHS to tylko Łódź i Prof. Moll :tak:

sobalinka - 2012-06-20, 21:52

anna30 napisał/a:

Jeśli jest HLHS to tylko Łódź i Prof. Moll :tak:


:tak: :tak: Potwierdzam, leżałam w ICZMP w Łodzi i wiele dobrego się nasłuchałam :tak:

linka_ns - 2012-06-20, 22:47

Skoro zostałam wywołana...Ja osobiście jestem z Krakowa zadowolona. Polecam dr. Mroczka!
Wiem,że uratował mi Patrysie. Cały personel jest oddany pacjentom, pielęgniarki zajmują się dzieciaczkami( nawet dbają by się główka nie odkształciła i rurką intubacyjną Patrysi główkę przekładały raz na jeden bok raz na drugi, może to nic takiego, ale ja byłam pod wrażeniem,że się im te wszystkie rurki i kable chciało przekładać, smarują kremami, ani jednego odparzenia Patrysia nie miała) cały czas coś robią przy tych dzieciaczkach, większość Pań sympatyczna. Lekarze zawsze udzielali informacji o stanie zdrowia, sami podchodzą do rodziców, nie trzeba ich szukać. Intensywna terapia wyremontowana, wyposażona. Ja im nic zarzucić nie mogę. Wiem,że byli jednym z pierwszych ośrodków w Polsce operujących HLHS. Prof. Malec właśnie z Krakowa wyemigrował, więc pewnie większość lekarzy pod jego okiem uczuła się zawodu.
Kraków operuje dużo HLHS, operacja zawsze jest 3 etapowa.
O Łodzi nie wiem nic, więc się nie wypowiem i nie porównam.
Może skoro Poznań proponuje Kraków to może lepiej tam.

monika_szy - 2012-06-21, 10:20

Dziękujemy Linko!!!
W razie pytań jeszcze raz spróbujemy Cię "wywołać"! Póki co czekamy na transport Malutkiej

linka_ns - 2012-06-21, 13:41

w razie pytań pisz na pw.
monika_szy - 2012-06-29, 15:59

Jutro Maleństwo rusza jednak do Łodzi po 10 dniach czekania na miejsce najpierw w Krakowie . Gdyby ktoś cokolwiek wiedział na co zwrócić uwagę co zabrać prosimy o rady. Dziś w hotelu nie było miejsca więc o jakikolwiek adres w pobliżu w cenie do udźwignięcia też prosimy
Iga - 2012-06-29, 17:40

Jak chcesz moge spytac kolezanke czy chcialaby porozmawiac i czy moglaby dac nr telefonu.
monika_szy - 2012-06-29, 19:15

Dziękuję!Zapytam rodziców Małej bo w między czasie próbowali kontaktować się z hotelem by wskazali gdzie szukać miejsca jeśli w nim brak.Jak tylko będą problemy zwrócę się z prośbą o kontakt.
kacha_wawa - 2012-08-27, 21:02

Monika, jak się czuje Malutka?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group